O ZatroConu... aneb pro ty, co nebyli....

Úvodem bych chtěl poděkovat sasovi... , který to tak nějak celé dal dohromady. Nezaznamenal jsem sebemenší technický či organizační problémek. Křenovi a Rbx-kovi za senzační vizitky. Fungovaly dokonale. :) Potom Sodovce, že mi express vysvětlila, i když na mě byla pěkně vytočená. ;) A všem ostatním, kteří si se mnou zahráli.
A závěreme - dokonalá akce, těším se na druhý běh prvního ročníku. :)
6.6.2010 18:33:55

Elenistar
diky za fotky - i pres obcasnou rozmazanost :)
Jen mas maly cerny puntik, ze nejsou rozmazane ty se mnou, repspektive si me ve fotoshopu rozumne nevylepsil :)

13.6.2010 21:14:11

ele!
super..doplnim si zabery;)

..mne sa uz ozvali skoro vsetci, o ktorych som si bol isty, ze su odfoteni (vacsina, ze im to nevadi, zvysnych zelania som respektoval;) Pockam este den-dva, kym si postu precitaju ostatni..
..no a Zeus mi pisal, ze 'clanok', ktory musi on sam upravit po tom, ako mu tie fotky poslem mailom, nebude skor ako utorok-stredu (je mimo pc;)..takze tak:P

(!ak je vsak vasa vola ina, mozeme kaslat na 'clanok' a picnem to cele na rajce o dost skor...ako len chcete..hmm?;)

13.6.2010 21:24:14

Elenistarovy fotky
Konečně fotky! A že jsem se na jedné našel? Jelikož vypadám z hráčů u stolu nejlépe, schvaluji... B-)

P.S.: To bude tím, že je to začátek hry, ke konci jsem si div netrhal vlasy X-D

13.6.2010 21:48:23

fotky
.klopčík: na článek rozhodně nekašli! Jsem na něj zvědavý a ještě to nějaký den vydržím!!!
Elenistar: díky za fotky, i když tam mám červené oči, ale to proto, že jsem hrál jako ďábel :) a navíc i díky tobě tak teď máme doma 3D Pitch Car :)

13.6.2010 21:56:47

Elenistar
fotky sou perfektní, paráda ! krásně to připomíná atmosféru

Klopčík: to je škoda že někomu vadí být na fotkách :(
... doufám že kvůli tomu nepřijdeme o moc fotek !!

14.6.2010 00:17:10

Video
Tak jsem se konečně včera večer dostal k tomu, abych dokončil to video. Vzhledem k tomu, že jsem to točil přímo na mini DVD, tak by to video mělo cca 1,4 GB. Takže jsem to převedl do AVI formátu a teď to má jen 270 MB, ovšem trošku už pokulhává kvalita a občas se mi zdá, že to trhá, což v originále není. Dále jsem se musel poprat se stříháním, protože jsem slíbil Vláďovi, že jeho hra tam nebude vidět. Ale jinak je vše tak jak jsem to natočil. Není to nic profesionálního takže komentáře s mírou a také fakt, že ZATROCON byl hlavně o hrách tudíž jsem se zaměřil hlavně na hry, a na to jak hry vypadají.

Soubory najdete ke stažení na www.uloz.to pod heslem ZATROCON 2010. Jsou tedy dva 200 MB a 70 MB, zabalené v raru. Přímý link:
http://www.uloz.to/5093148/zatrocon-2010.part1.rar
http://www.uloz.to/5093673/zatrocon-2010.part2.rar

14.6.2010 07:42:46

Adalpo
Díky, jsem zvědavý. Už to stahuji. Jinak jsem moc rád, že moje fotky potěšily. A teď, když jsem zjistil, že nejste nijak nároční a spokojíte se s ledasčím, se budu příště víc snažit. :) Je ale pravda, že tu ještě nebyl křen.

14.6.2010 07:49:09

Elenistar
jo a fotky byly pěkné. Jsem tak i já (fuj)

14.6.2010 07:58:42

Adalpo
Ještě jednou díky. Shlédl jsem to a musím pochválit. A to že jsi na fotkách. To se nemůžeš divit. Potkávali jsme se tam poměrně často. :)

14.6.2010 08:30:14

Filmek..
Super.. díky moc.. :D Je to paráda, když to člověk může zase vidět... Už aby to sem hodil i .klopčík! :D

14.6.2010 22:16:53

PJ

Adalpho
Uživatel PJ hodnotí: Toto se mi líbí!
(i přes to, žes nezachytil ani jednu partii bambolea :-D)

15.6.2010 07:58:47

Videjko
Tož pěkné jste to tam měli, škoda že jsem musel zrovinka jet do Budapeště, hned bych si s váma zahrál. Tolik závisláků na metr čtvereční se moc často nevidí :-)

15.6.2010 19:25:05

video
moc pěkné a hlavně krásně dokresluje jakej tam byl vyrvál

:_( jak jsem se tam poslouchla tak opravdu zpívám :_( čecháčtím brrr

16.6.2010 10:02:08

jsem rád
že to to líbí. Taky mě mrzí, že jsem kameru nevytáhl už hned ten pátek. Mohl jsem zachytit jak hromada lidí čučí na Bamboleo nebo turnaj v PitchCarech či snad ArrghTect! ve čtyři hodiny ráno. Příště.

16.6.2010 11:41:07

příště
budeš vrchní kameraman :-)

16.6.2010 11:46:59

to Adalpo
V ty 4 ráno jsi fakt točit měl, protože to teda bylo něco :D. My vedle hráli zrovna Mysterry Express a ti neandrtálci co s kyjem skákali kolem a křičeli UGO UGO dodávali příběhu Agathy Christie poněkud bizardní kulisu :D.

16.6.2010 13:03:58

kren
To teda, jsem se bál, aby mi neunesli sekretářku. Jinak bych byl jako vyšetřovatel nahranej.

16.6.2010 13:06:47

Další ZatroCon
Chtěl bych se jenom zeptat, jestli bude další ZatroCon nejdřív za rok (jestli další bude) nebo jestli se plánuje někdy dřív? Ten co byl v červnu sem totiž propásl a na další bych se určitě chtěl podívat.

28.7.2010 14:13:35

Další ZatroCon
Já myslím, že letošní Pardubický con byl první a na dlkouhou dobu nebude poslední, protože to byl skvělý víkend plný výborných her a milých a přátelských lidí. Spíš je otázka, zda bude až za rok a zda se bude konat znovu v Pardubicích, nebo štafetu převezme někdo jiný.

28.7.2010 15:43:10

Vybíráme z Bazaru

Gloom od Kilforth vo fólii
Gloom od Kilforth vo fólii
Akt. cena: 650 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas