O ZatroConu... aneb pro ty, co nebyli....

Úvodem bych chtěl poděkovat sasovi... , který to tak nějak celé dal dohromady. Nezaznamenal jsem sebemenší technický či organizační problémek. Křenovi a Rbx-kovi za senzační vizitky. Fungovaly dokonale. :) Potom Sodovce, že mi express vysvětlila, i když na mě byla pěkně vytočená. ;) A všem ostatním, kteří si se mnou zahráli.
A závěreme - dokonalá akce, těším se na druhý běh prvního ročníku. :)
6.6.2010 18:33:55

panzer
To Tě vůbec nemusí mrzet, mě to vlastně bavilo :) ... taková investigativní akce a k tomu ty záměny s Tvou přezdívkou a tou hrou ... super věc :D.

7.6.2010 17:43:13

ZatroCon
Bylo to opravdu super, pořád jen hrát, od rána do večera, vlastně do noci....hlavně se mi líbil ten Warrior Knights v šesti, skvělý byl i WotR, ten jsem si chtěl vždycky zahrát a děkuji sappho a Báře, že si ho se mnou zahrály a že se mi podařilo ke hře přemluvit i taťku. WotR bych mohl hrát pořád...
Díky všem, co si se mnou zahráli a .klopčíkovi a Elenistarovi díky za poklonu, byli jste skvělí spoluhráči. Zaujala mě i nová hra od Vlaadi, strašně jsem ji chtěl vyzkoušet, škoda, že to nevyšlo. Ještě mě mrzí, že jsem se nevecpal někde k Kykládám, ty mě taky lákají.
Bylo to tak perfektní, že jsem málem nebyl dneska schopen vstávat do školy a z písemky z matematiky jsem se musel omluvit, protože jsem byl úplně KO...

7.6.2010 20:30:38

Loučení
Právě jsem po přečtení předchozích příspěvků zamáčkl slzu v oku a na chvíli se vrátil zpět v čase. Znovu jsem usedl k mapě jakési středověké země a vedl své černé šlechtice vstříc nejistému osudu. Opět jsem stanul v čele pancéřové divize, která byla znovu a znovu nemilosrdně likvidována kubisovým dělostřelectvem. Znovu jsem rozehrál bitvu mezi svobodou a totalitou ve studené válce a vzpomněl jsem na dlouho nejistý osud demokracie v tomto epickém souboji s křenem. Zlomové okamžiky tohoto konfliktu mi stále běžely hlavou ještě, když jsem se hodně po půlnoci snažil postavit ten nejlepší, nejtemnější a největší dungeon ze všech. Nemohu z mysli vymazat ani dobrodružnou výpravu za poklady, které jsem se mohl zúčastnit díky rbx-ovi a sydovi. Stále mi také před očima zůstává silueta Bagdádu z pohádek tisíce a jedné noci. A nakonec mi lehký úsměv na tváři vykouzlil obraz prasopsa (možná to byla prasokachna, nebo kachnopes teď již opravdu nevím), který nemilosrdně napadá moji nevinou žlutou kachničku, snažící se marně dosáhnout poslední bójky.
Pěli jste většinou chválu, tak dovolte, abych teď chválu pěl i já. Předně musím pochválit Vás. Bez vás by ZatroCON nebyl tak dobrý. Už to zmiňoval Zeus ve svém příspěvku, díky tomu, že co jste slíbili, jste i splnili, tak organizačně nevznikly nějaké vážnější problémy. Hlavně ale, sebelépe naplánovaná a organizovaná akce leží a padá na jejich účastnících a vy jste byli skvělí. Proto již teď mohu říct, že mi bylo ctí se s vámi potkat i když nebyl čas si s vámi všemi zahrát nebo popovídat.
Druhá má děkovačka patří křenovi za jeho vizitky, které nás na první pohled odlišily od normální populace a již při příchodu na recepci vzbuzovaly zvědavost.
Třetí poděkování Diovi za jeho úvodní řeč. Hlavně ale za to, že vůbec dal Zatroleným hrám vzniknout.
Čtvrté poděkování, i když s ním možná nebudou někteří souhlasit, patří hotelu. Mám k němu také nějaké výhrady (např. obsluha v restauraci), ale na druhou stranu nám vyšli v mnoha ohledech vstříc, například i tím, že jsme měli k dispozici všechny čtyři společenské místnosti a to i s jídelnou zcela zdarma, což ne vždy dělají…

Co říci závěrem? Král je mrtev, ať žije král!!! Další ZatroCon nás čeká… Kdy, kde bude jistě předmětem dalších diskuzí, ale za sebe říkám, že vás rád všechny opět znovu uvidím, ať už to bude v Pardubicích nebo jinde, ať to bude v zimě nebo v létě...

ZatroCone č.1 sbohem!!!!!

7.6.2010 21:09:45

konečně u pc
konečně i já mohu poděkovat sašovi za skvělou akci. ty, které jem potkal a poznal jsem poznal velice rád:-) nádherně jsem si zahrál, pár her které mám rád a pár her které jsem neznal a nyní se mi také líbí:-) bohužel den měl jen 24 hodin tak jsem nestihl vše co jsem chtěl.

dámy a pánové, děkuji za trpělivost při hraní se mnou a už se těším, že si opět něco zahrajeme. a uvidíte, že v roborally je možné nedoject ani k prvnímu check pointu;-)

to SSZGSA: začni číst umění války, čekají nás kruté boje :-)

7.6.2010 23:05:54

zatrocon
Tak ja ve svem hodnoceni urcite zacnu od toho prijemneho, diky hlavne Boldrickovi a jeho pritelkyni, karlovi, klopciko, elenisterovi, adalpovi, Hikovi a jeste tech par s kteryma jsem mel moznost si zahrat. Uz jsem poucen, ze se neoplati byt prilis ve vedeni a vsechny si postvat po sobe, pak se clovek snadno muze ocitnout na poslednim miste :) Tak jak jsem se nasmal u roborally s klopsikem a boldrikem uz se mi dlouho nestalo. No a zaverecny Dixit a Red November to nemelo chybu :) Trochu se jeste omlouvam, ze u toho Red Novemberu jsem ze startu nektere pravidla vysvetloval spatne, tak snad vas to bavilo i tak :)
Samozrejme jeste i velke diky jednak ostatnim hracum s kteryma jsem jen pokecal, bylo to super, co se tyka Sasovi organizace a Diovych tricek, taky diky moc. Krenovi se omlouvam, tim ze jsme dojeli v patek pozde se ani ke me nedostala informace o sbirce na vizitky, takze na pristi akci to mas u ne ;)
No a k tem negativnim vecem, kupodivu to nebude ani personal ani jidlo, ani hotel, ale bude to pardubicko-hradecka fauna. Bohuzel v patek o pul treti v noci pri odjezdu ze zatrolenek jsem na ceste potkal trola, teda spise kance(oba maji dlouhy zuby a mohutne telo) a rozstrelil si pulku predku auta, takze jsem posledni tri dny tahal auto po servisech a resil, zda se jeste oplati auto opravit nebo jen odevzdat do srotu. Nakonec jsem ale nastesti nasel zatim vyborne vyhlizejiciho pana opravare, ktery mi meho Puntaska za pekny peniz opravi. Takze ted sice bude nejaky cas utrum na nakup deskovek, ale hlavne ze posadka dopadla bez zraneni.

Kazdopadne uz se moc s moji Ivcou tesime na Zatrocon cislo dva :) mezitim si necham navarit dopredu poradnou traverzu, at me zadne prase neprekvapi :)

8.6.2010 13:41:37

to Bajn
Asi uteklo z Agricoly a vydalo se samo na Zatrocon, když tam byla Agricola zanedbávaná :D.

8.6.2010 13:46:14

:_(
chudinka autíčko, máme Stilo, takže soucítím...

8.6.2010 14:01:25

zavist
uz treti den pukam zavisti ze jsem na tenhle skvely server zacal chodit az pred necelym mesicem a tuhle akci jsem uplne prehlidnul a nebyl tam ... snad priste

8.6.2010 14:03:30

to Bajn
A jak dopadlo to prase?:) Kamos mel tyden novy auto a taky s nim srazil kance. Skoda za 20 tisic a prase se zvedlo a uteklo do pole (trosku mi to pripomina slavnosti snezenek:D). Asi nam davaji zvirata jasne najevo, ze Zeme neni jenom nase...a koukam, ze na to jdou tvrde.

8.6.2010 14:04:59

oplprokop
Naštěstí už se jedná jen o výstřelky, člověk má situaci pevně v rukou, viz Mexický záliv. Příroda si konečně musí uvědomit, kdo je tady pánem!

8.6.2010 14:10:16

rbx

bajn
tak to nepotesi :-( My jsme cela rodina minuli asi pred rokem kance na mladoboleslavske dalnici. Stal v rychlem pruhu, odkud jsme prave prejizdeli do pomalejsiho. Ve 130 km/h teda nevim, co by se stalo.:-(

8.6.2010 14:11:36

Bajn
Jo, zjevne je to region zezvereny, na ceste tam auto pred nama trefilo srnu:(, meli jsme to v primem prenosu a stacili se ji vyhnout...

8.6.2010 14:12:01

Bajn vs prase
Příroda se vzepjala jako v tý hře od Vlaadi. Zatím naštěstí jen materiálové škody ale soucítím s tebou, Bajne.
Nicméně se trochu škodolibě zeptám. Znamená tato politováníhodná událost, že v nejbližší době bude na jednom nejmenovaném serveru šance nějakou tu hru vydražit ? :))

8.6.2010 14:31:31

kanec
no tak nedopadl moc dobre, popis je vcelku nechutny, takze kdyz jsme sli podepsat policajtum paapiry, tak jsem ji radsi drzel bokem. Takze odpoved je, ze to kanec neprezil. U me pokud se podari, tak ta skoda bude cca 25tis. Coz znamena, ze par mesicu se konecne dostanu ke starym gameskam, ktere jsem jeste nehral :) Ze startu to vypadalo, ze v pohode, auto jsme odtahli, pak se ale v servise ukazalo, ze podbehy, potazmo kolo je posunute o 10 cm dozadu a prevodovku drzi jen zahnuty predek auta, protoze drzak je uvaleny.
Ale jak jsem psal, nastesti se nikomu nic nestalo, coz je nejdulezitejsi.
Ale je pravda, ze servisak byl prekvapeny, ze u hyper tesca se da sestrelit zver.
Jeste ze jsem si pak v pitchcars zlepsil naladu :)

8.6.2010 14:35:26

to bajn
Red November byl naprosto boží, těch pár nedostatků a hledání v pravidlech mi vůbec nevadilo, za tu nehoráznou srandu to stálo. Už ho mám objednaný. Autíčka je mi líto, hlavně že jsou všichni OK.

8.6.2010 14:44:34

zatrocon & Bajn
I já bych chtěl společně s Mínou poděkovat za svělou organizaci a výbornou atmosféru, všichni byli hrozně ochotní cokoli vysvětlit, nebo zapůjčit. Ještě jednou hrozně moc díky.

Bajne v neděli jsme pak jeli okolo místa nehody a mysleli jsme na vás, ta silnice byla taky pěkně zaprasená :-) Nevědět o co šlo, tak si říkám, že tam někomu spadly z auta dva kýble červené barvy..

8.6.2010 15:47:18

fotky
A nějaké fotky jste o víkendu neudělali? Celkem by mě zajímalo i jak to tam vypadalo obrazem :)

8.6.2010 17:58:14

vsechno je
dokonce i video, ale nemám čas to převést do srozumitelného formátu a ještě vystříhat Vláďovu novou hru která se v tom videu vyskytuje. Snad o víkendu bych to mohl dodělat.

8.6.2010 18:28:45

pochvala
Vzhledem k tomu, že je teprve úterý, a už jsem asi dvoutisící, kdo v tomhle vláknu reaguje, je zřejmé, že akce měla opravdu ohlas....
Jsem moc rád, že jsem vás viděl všechny, dříve anonymní superznalce, naživo, a mohl zjistit, že jste fakt moc fajn! Už dlouho jsem se takovéhle akce obecně zúčastnit nemohl, a to nemluvím o tom, jak skvěle jsem si kromě toho i zahrál. Saso, díky za organizaci, vím, jak je to těžké, když normálně bývá iniciativa spíš po zásluze potrestána. Křene, vizitky jsou super, Janek si svojí i mou s pýchou odvezl do sbírky pokladů. S kým jsem si mohl popovídat nebo zahrát, díky za zážitek, s kým ne, na toho se těším na příště. Jediné negativum vidím v tom, že budu muset neustále synkovi odpovídat, kdy bude zase něco dalšího podobného a proč není možné ihned koupit všechny hry, které se mu přece tak líbily. Mám strach, aby z něj taky nebyl závislák. Obzvlášť musím poznamenat, že na mě udělalo dojem, jak se nikdo neizoloval do předem uzavřenejch a domluvenejch skupinek, ale každej byl ochoten vzít kohokoliv do své hry a naopak se ochotně přidat ke hře cizí, a zejména to, jak se nikdo nevytahoval ani na prcky, nýbrž tito byli bráni jako zcela rovnocení partneři. Takže moc dík a těším se zase na příště.

8.6.2010 23:24:39

super akce
...tož, že to bude až tak super akce jsem nečekal. A musím říct, že další akce tohoto typu to bude mít hodně těžké, neboť laťka byla dána hodně vysoko...

9.6.2010 10:20:30

sydo
:-D

9.6.2010 12:44:24

fotky
Tak co? Už jste všichni vydechli? Doufám, že ano. Rád bych, kdybyste se podělili o nějaké fotky z víkendu. :) Já sem taky mužu hodit link, ale nejsou nijak úchvátné. Nejsem žádný fotograf. ALe tady je to samý profík. :)

13.6.2010 18:10:20

moje fotky
Tady je posílám. Album má snad všechny chyby, které vás napadnou. Jsem tam často já. Jsou mázlé. Zapomněl jsem některé otočit. Nevím co všechno. Ale svůj díl jsem splnil. :) A pokud bude někomu strašně vadit, že na fotce je i on. Tak ted teda, nevím jak to budu řešit. :)
http://elenistar.rajce.idnes.cz/4.-6.6.2010/

13.6.2010 18:14:14

škoda
preškoda že som sa nemohol zúčastniť tie fotky sú dobré niektoré rozmazane ale pohoda. Niektoré hry na fotkách som videl 1. krát hlavne tie kačice na konci to bolo haluzné :)

13.6.2010 19:13:54

To Elenistar
Jůůůůů jsem tam i já!:D Jinak fotky jsou v pohodě! :) Díky za ně.. rád jsem si to vše znova zažil.. :D:D

13.6.2010 19:30:58

Vybíráme z Bazaru

Brazil: Imperial - nová ve folii
Brazil: Imperial - nová ve folii
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas