O ZatroConu... aneb pro ty, co nebyli....

Úvodem bych chtěl poděkovat sasovi... , který to tak nějak celé dal dohromady. Nezaznamenal jsem sebemenší technický či organizační problémek. Křenovi a Rbx-kovi za senzační vizitky. Fungovaly dokonale. :) Potom Sodovce, že mi express vysvětlila, i když na mě byla pěkně vytočená. ;) A všem ostatním, kteří si se mnou zahráli.
A závěreme - dokonalá akce, těším se na druhý běh prvního ročníku. :)
6.6.2010 18:33:55

DD

ZatroCon
Ackoliv jsem se mohl zucastnit pouze na sobotu, musim pjet jen chvalu. Akce byla super zorganizovana, misto v pohode, zahral jsem si hry ktere jsem neznal nebo dlouho nehral a hlavne potkal spoustu super lidi. Diky Sasovi a vsem, kteri se na organizaci podileli a taktez se tesim na pripadne dalsi setkani.

6.6.2010 18:42:40

o zatroconu
Pridavam se, paradni akce. Organizacne naprosto bez problemu.

V patek jsem dal par kratsich her. Velmi mile me prekvapilo Roborally. Dik Elise, za to ze nas s touhle hrou seznamila. Pak jsem si se sydem, PJ, a jeste nekym konecne zahral Acqire.

Ale muj nejlepsi herni zazitek je ze soboty, kdy jsme hrali s Thalesem, jeho kamaradem a Permonickem Twilight Imperium. Paradni 10-ti hodinovy masakr. Zezacatku pomalejsi rozjezd, ale pak to uz nemelo naprosto zadnou chybu. Jeden souboj za druhym. Proste parada! Pote nasledovala naprosto ostudna porazka v Arkhamu. Bohuzel ani v 6 zkusenych vysetrovatelech (Miri,Sodovka,Sapho+Bara,Ja a Adela) jsme si moc neskrtly. Hra skoncila po 3 hodinach probuzenim Prastareho a sezranim vsech detektivu. Musim rict, ze jsme se fakt nechytali.

V Nedeli na zaver Battlestar galactica s Krenem, Tangramem, Sodovkou, Hikem a posledniho hrace si nepamatuji jmeno. Nakonec jsme to nedali, ale bylo to napinave az do posledni chvile.

Diky vsem za skvelou, pratelskou atmosferu. A druhy dik vsem spoluhracum. Doufam ze co nevidet opet sejdem!

6.6.2010 18:56:39

bylo to super
a děkuju všem za to, že jsme si zahráli... pokud bude nějaké příště příjdu zas

6.6.2010 19:07:42

PJ

Všem
Velký dík organizátorům. Rád jsem (bohužel ne všechny z) Vás konečně poznal. Výborná akce, příjemná setkání, skvělé hry... s Tomem.57, který přijel se mnou, jsme se shodli, že je jediná škoda, že nebyla akce alespoň volitelně naplánovaná jako třídenní. Propásl jsem hodně zajímavýžch her i hráčů (a hráček).
Tak snad příště?

6.6.2010 19:59:18

moc dekuji za zazitky
tem kteri venovali cas a energii tomu, abychom si takhle mohli zahrat, a pak vsem svym spoluhracum za nadseni:).

Adela

6.6.2010 20:04:11

díky
Děkujeme Sasovi za super organizaci. Bylo fajn vas poznat, s některými si i zahrát (chtělo by to tak den dva navíc)a nakonec si odvézt suvenýr v podobě Twillight Struggle :)
Sappho a Bára

6.6.2010 20:14:08

Taktéž a pouze díky
...všem organizátorům i hráčům - ale opravdu příště na delší dobu, tohle bylo hned pryč! :-D

6.6.2010 20:21:44

také se přidávám
bylo to moc fajn, těším se na repete. Doufám, že to nebude dlouho trvat. Ještě dodám, že kdyby byl snad někdo, kdo by chtěl vidět amatérské video (které jsem dělal spíše pro sebe a hlavně točil rozbalené hry) tak ho můžu dát někam volně ke stáhnutí.

Adalpo

6.6.2010 20:25:34

PJ

Foto & Video
Určitě se rád kouknu, stejně jako fotky zuřivého reportéra .klopčíka "Nurgla" :-D linky sem.

6.6.2010 20:27:53

Diky
bylo to moc fajn, organizace naprosto skvela, spousta super lidi, jen toho casu bylo opravdu malo na to aby clovel stihl vse co chtel .. nadruhou stranu, dalsi dva dny v podobnem nasazeni bych asi nevydrzel a nejakej ten cas na spanek bych si prece jen musel ukrast. :)

PS: specialni omluva pro Sapho, Baru a Miri ... sorry za ten obed, ve meste se to trosku protahlo ... snad me proto priste nedate kosem, rad bych si zahral treba WOTRa s nekym kdo ma trochu nahrano :)

6.6.2010 20:50:30

Super, bomba Akce! :D
Lidi.. to bylo super... :D Sasaje Buh, že to dal do kupy.. :D
Jsem sice jen po 8hodinovém spánku za 3dny ale nelituji.. Díky Sydovi za těch několik her, Anekenovi za Řím ! :D a Beholderovi za nejlepší večerní hru! :D
Chci znova! :D
Joooo.. a díky všem, co jsem tam měl čest poznat.. :D Po spánku toho asi budu schopen napsat víc.. :D
To .klopčík : ---> X :D:D:D:D:D

6.6.2010 20:52:00

Diky
Diky vsem za super akci, hlavni diky patri sasovi za organizaci;) Rad jsem vas lidi poznal;)

SSZGSA: Bylo mi potesenim Rim vyplenit;)

6.6.2010 21:18:30

eh?
že by na Zatroconu byl nějaký můj dvojník? :)

btw. docela vám závidím a lituji, že jsem se nezúčastnil :(. Neberte to nikdo osobně, ale škola je důležitější :).

6.6.2010 21:22:45

Poděkování
I my se speedym se přidáváme ke spokojeným zákazníkům :) Bylo to moc fajn. Moc díky sasovi za to, že to všechno tak perfektně zorganizoval, je to především jeho zásluha, měli bychom mu alespoň pozlatit ikonku... Pak bych taky rád poděkoval všem spoluhráčům za skvělé hry. Měl jsem možnost poznat spoustu her, které jsem neznal, například Fire and Axe, Ad Astra, Tři Mušketýry, Kragmorthu, a především já, Tolkienem nepolíbený, jsem si mohl zahrát WOTR (i když jsem působil spíš jen jako stojánek na karty), byla to zajímavá exkurse. Poučné bylo i sledování hráčů při dalších, mě neznámých hrách. Zajímavé bylo i nahlédnutí do Vlaadovy kuchyně, skvělá partie Warrior Knightsů ...prostě po čertech zajímavý víkend s fajn lidmi :)))

Speciální poděkování patří Sodovce za ochotu a bezproblémový dovoz i odvoz a sappho s Bárou za příjemnou společnost.

6.6.2010 21:24:22

Vidíte... :D
To je ten spánek.. :D Jasně jsem měl na myslí Boldricka... :D

6.6.2010 21:35:17

SSZGSA
ale těší mě, že na mě tak myslíš :D

btw. docela by mě zajímaly názory na tu novou Vláďovu hru, pokud teda ti co testovali, mají povoleno promluvit :)

6.6.2010 21:36:46

to Sapho
To ani nevím, že jste si odvezli TS. Konečně už snad budu mít k téhle hře v Ostravě spoluhráče.

6.6.2010 22:00:23

aaaaaaaaa!! Ludiaaa!!! :-o
To je fasaaa takyto vikend!!! :D
..len co ma mrzi, ze bol MOC KRATKY a nedalo sa v hre spoznat vsetkych a vsetko!:) ..tak snad je to na pokracovanie!!;)

(:Zurive fotky samozrejme pojdu do reportu a do pakla na stiahnutie, hned ako sa ukludnia (kto si nezela byt zobrazeny, nech da vediet jo plz!dak:P ..je vas tam zopar, aj ked sa vam moc nechcelo usmievat sa-toz vazne veci sa hraju!!:D (..a zfleku pardon za obcasnu 'prilisnost'..ale sak si raz radi spomeniete!;))

PJ: tesilo ma!) btw. Nurgl patri ku mojim absolutnym vrcholom paradnych 'hernych' zazitkov celeho toho kolotoca!!! husta atmoska a neopisatelny stav, ked mi v polovici hry v hlave konecne 'cvaklo', ako sa tam veci maju a co mam robit..(gratulacie primam samozrejme neustale:)) a Boldrickovi-Khornovi rad ukazem, ako sa spravne kupat v krvi jo:P
SSZGSA: (;jj! :D:D
Speedy: na Teba si budem davat pozor, ako za dvoch superintriganov naraz hras;)) fakt husto nakladas! :D
Trohat: nazabudnem nikdy, ako si to rychlo pobral (aj vdaka Elenistarovi, ktory to vlastne 15 rokov hral uplne zle!) ..a fakt sme ich dali pod zem ze najviac! :))
!!Sasa: vdaka, ze si sa podujal!!

VSETCI!: super, vdaka!! ..ide sa dospavat:)

6.6.2010 22:00:33

ad Parxel a Battlestar Galactica
Prý že nedali. Za mě můžu říct, že dali. Já byl Cylon :D :D :D :D

6.6.2010 22:04:07

PodKlopčík
Tak hele, já jsem si myslel, že tuhle záležitost si necháš pro sebe. Jak ted tady asi tak vypadám? Kvůli tobě jsem na tom hůř jak stojánek na karty. Jestlipak ses pochlubil, že při roborally jsi měl naprogramovaný tah dřív, než jsme si my ostatní koukli na karty co? :D
Jinak se speedym máš pravdu. Tak kluk prokoukl každou mou lest. S tim je radost hrát, když se nenechá snadno ukecat.

6.6.2010 22:12:01

Zatrocon
Díky Sasovi za organizaci, Krenovi za vizitky a Dominion, Diovi za trička a všem za skvělý herní víkend! ;-) Bylo fajn vás alespoň letmo všechny poznat a zahrát si tolik her.

Parxel: Twilight Imperium dává nový rozměr slovu epický :-D

6.6.2010 22:20:36

jojo
bylo to docela fajn, i když mě celý víkend trápil ne zrovna ideální zdravotní stav, takže sem hodně času raději než hraní věnoval spánku

hry které se mi nejvíc líbily:
Cyclades - výborná a přitom jednoduchá věcička, začal sem hrát bez znalosti pravidel (už bylo po jejich výkladu když sem přišel) a i tak se mi podařilo vyhrát
- díky PJovi za přizvání ke stolu a díky neznámému dobrodinci který od stolu před mým příchodem utekl a tím mi uvolnil svoje místo
Jeptišky na útěku (Nuns On The Run) - také jednoduché a také pěkné, používá principy Scotland Yardu (tj. našeho Fantoma staré Prahy), ale je to ještě mnohem lepší
- díky všem kdo se podíleli na páteční partii před večeří, myslím že to byli Elissa, Sodovka a Siaron

dále byl pěkný třeba Basketboss, Red Dragon Inn, Arena a nebo oddechovky jako Bamboleo a PitchCar
zajímavý byl třeba i Titan, můj názor na hru jako takovou je zatím rozporuplný, ale partie v sobotu nad ránem byla fajn

co mě hodně zklamalo:
TI3 - a to ho jinak mám rád ... možná to bylo proto, že mi v pátek bylo relativně nejhůř ze všech tří dnů, možná proto, že sem skončil poslední a nebo to byl úplně jiný důvod, každopádně v nejbližší době tuhle hru fakt vyhledávat nebudu

moc se mi nelíbilo ani El Grande - ale na tom nese vinu únava a opět poslední místo ... navíc mi připomíná jednu jednoduchou hru na téma vlaků u níž se nemůžu vzpomenout na jméno a ta se mi taky nelíbí (nevíte co to je ? mapa středozápadní Evropy,
stavíte tam řady z karet měst která na plánu sousedí a když tu řadu postavíte tak si dáte bodíky buď do všech měst na území jednoho státu nebo do jednoho města každé barvy)

ale hlavně mě zklamal všemi vychvalovaný Cosmic Encounter, k tomu se ještě vyjádřím podrobněji v příslušném fóru

takže díky všem za účast a spoluhráčům a protihráčům díky za hry !

6.6.2010 22:31:02

Dík Sasovi
Za mne taky obrovský dík Sasovi za organizaci, protože vzít si soukromě na svá bedra objednávku míst hotelu a objednávku jídel jen na dobré slovo a důvěru v lidi, které zná jen z diskuzí na internetu je podle mne celkem odvaha a klobouk dolů. Taky nemusela polovina lidí přijet a Sasa by byl nahraný. Takže zároveň poděkování všem ostatním, že když slíbili přijet, tak že taky přijeli.
A nakonec chci Sasovi obrovsky poděkovat soukromě, že jsem si konečně díky němu mohl zahrát Twilight Struggle a že už to teda budu moct začít učit mé eventuelní budoucí spoluhráče. I když musím říct, že jsem před Sasou vypadal při hře jako truhlík a dvakrát jsem jako Sovětský svaz dostal na zadek :).

6.6.2010 23:01:55

Rovněž díky všem, a to především Sasovi.

Byl to skvělý víkend, i když jsem místy pochybovala, zda jsem normální, když se mi líbí ve společnosti, kde u jednoho stolu Kartágo téměř útočí na Británii, u našeho stolu si mužský hlas stěžuje, že má sice tři deštníčky, ale nemá kam porodit, a za mnou zrovna probíhá komunistický puč v Itálii:-)

6.6.2010 23:09:02

na poděkování organizátorům sem zapomněl
takže předně díky sasovi, velký dojem na mě udělalo, když mi hned po mém prvním příchodu do herní místnosti začal vysvětlovat co, kde, v kolik a jak ... dále oceňuji přehledy místností a časů nalepené na každých dveřích, a taky seznamy objednaných jídel připravené v jídelně ... všechny tyhle aktivity navíc sem fakt nečekal, myslel sem, že tyhle informace si budeme nějak předávat ústně mezi sebou navzájem, a jídla sem si raději dopředu zapamatoval
a myslím že i na personál hotelu musel sasa udělat dobrý dojem, vzhledem k tomu jak pečlivě se staral, aby po nás všechno zůstalo uklizené ... já sem měl teda docela chuť nechat jim tam trošku nepořádek, vzhledem k tomu, že naše celková spokojenost s nimi (s hotelem) nebyla nic moc (za všechno zmíním třeba kvalitu jídla, stěžovalo si poměrně dost lidí)

dále díky krenovi, vizitky vypadaly perfektně, ze všech pracovních seminářů, na kterých sem byl, tak sem neměl vizitky nikde (možná nejezdím na dost prestižní akce :D ), a teď, z hobby akce, mám vizitku, která vypadá velmi profesionálně, fakt díky - doufám že se vybralo dost aby ti to pokrylo aspoň náklady

6.6.2010 23:58:51

Vybíráme z Bazaru

My Monopoly (vytvořte si vlastní hru)
My Monopoly (vytvořte si vlastní hru)
Akt. cena: 280 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas