Zatrocon či co to bude;)

Vzhledem k tomu, ze se objevila idea setkani hracu ze Zatrolenek a nejakeho toho hrani, tak by se hodilo rozumne forum. Zatim to vypada, ze vetsina z tech, kteri se debaty chytli, preferuje Prahu, ja jsem na zaklade predchozich velmi dobrych zkusenosti navrhl Palubu, kterou mohu pri vedomi nejakeho terminu i zprostredkovat. Takze ted se muzeme zacit bavit:) Osobne bych byl za termin nekdy duben/kveten, asi by Ondra (Zeus) musel udelat nejakou anketu ci serii anket, protoze tohle ve foru tezko vyresime. Takze v prvni fazi se muzete vyjadrit, jestli o setkani vubec stojite, jestli vam sedi Praha a co pripadne rikate na Palubu - pokud by nas bylo moc, budeme muset urcite vymyslet neco jineho, protoze Paluba ma omezenou kapacitu (30 lidi cca). V uvahu by pripadal pronajem nejakeho rekreacniho levneho objektu se spolecenskou mistnosti se spoustou stolu nekde. Uz jsem takove akce spoluorganizoval a dalo se to vymyslet, jen okoli Prahy teda moc neznam porad, bo jsem hrdy Moravak;) Toz piste;)
15.1.2010 11:55:21

zoufalý výkřik
v dubnu néééé, to fakt nemůžem a rádi bychom nechyběli....ale když to jindy nepůjde, tak co už naděláme :(

16.1.2010 15:30:37

výkřik č.2
Duben nééé
Praha radši ne

16.1.2010 15:36:38

OK :-)
tak něco navrhněte, ale aby se s tím dalo už +- počítat a posunout to tak max. o víkend
místo je, pravda, o něco složitější, ale i tak se dají říct nějaká místa z kterých se bude vybírat, obvolat je a do týdne tu může být kam se jede

asi jsem moc nedočkavej, co?:-)

16.1.2010 15:49:14

PJ

Šepot osamělého západočecha
Praha mi vyhovuje. Udivuje mě, kolik je tu hlasů proti. Ono je tam opravdu dobré spojení. V Palubě jsem sice nikdy nebyl, ale zní to dobře a je to na tento typ akce dosti příhodné.

16.1.2010 15:58:55

PJ

Termín
Je mi to celkem jedno. Udělat to v půle semestru je prozíravé...

16.1.2010 15:59:41

to PJ: Kolik je z Plzně do Prahy? Tak stovka, tipuju. Já to mám do Prahy autem nějakých 410 km, vlakem o 20 míň. Totéž ostatní z regionu (-/-). Proto bych raději něco mezi Prahou a Brnem, protože i Brňáci to mají do Prahy nějakých 190 km. Tolik zeměpisná vstuvka pro PJe, kterého udivuje, proč je tolik hlasů proti Praze.

Btw, kdo ze zdejší komunity jede do Řeky?

16.1.2010 16:11:41

pro soukmenovce ze severu (Hammer a spol.)
kdybych jela (záleží spíš na termínu, než na lokalitě), měla bych určitě volné místo v autě a přibrala bych vás

16.1.2010 16:20:40

Řeka
poslušně hlásím příslušnost k akci Řeka.

16.1.2010 16:34:40

místo
pravdou je, že když bude známo dost dopředu místo, tak snad by nebyl problém se tam pro většinu přemístit neb by s tím počítali tři čtyři měsíce dopředu.

další otázka z toho přímo vyplývá:-)
chceme společenské setkání s vínkem, klábosením a občasným hraním deskovek? V tomto případě navrhuji šumavu neboť je tam krásně, když to budu vědět dopředu dva měsíce problém to pro mě není, je tam i dost levného ubytování, jezdil jsem tam.
Nebo herní setkání kde se usedne ke hře a bude se hrát. V tom případě je mi jedno kde to bude protože budu hrát. Počítám, že když sednem k Titánovi tak máme nejmíň na dvanáct hodin vystaráno. Takže stihnu tak tři hry:-)

Jednoduše tedy: setkání nebo hraní?
podle toho bych vybral místo (byť jsem to psal v první osobě nemyslel jsem to tak:-))

16.1.2010 17:01:07

Sodovka
Ja na Reku jedu. A poslusne hlasim, ze z Prahy;)

16.1.2010 17:20:06

Boldrick
Určitě hlavně hraní bez toho si myslím že by to nebylo ono a klábosit a popíjet mužem u toho:)

16.1.2010 17:48:29

rbx

...
Jsem ze západu a ty Pardubky, potazmo Secska přehrada mi nevadí. Po hradecké dálnici je do Pardubek to mám 2h jízdy a muzu pribrat 5 lidi.

16.1.2010 18:07:44

pardubice
Takze lidicky jak tak ctu, tak na vychod od prahy je asi vetsinovy hlas, ze? napadaji vas tedy nejake konkretni mista, at uz to jsou ty pardubice nebo cokoli jineho?

16.1.2010 18:13:12

místo
Jako rodilý i žijící Pardubák souhlasím s Pardubicemi :=) Jsme na hlavní trati jak z Prahy tak Olomouce, Brna i Ostravy. Junior centrum na Seči je trochu z ruky. Pro ty co se dopravují autem je to Ok,ale ostatní musí autobusem a navíc junior centrum je obří komplex, tuším bývalé svazácké rekreační a školící centrum a je to na něm znát. Nevím s kolika lidmi se počítá, ale podle počtu by neměl být problém najít nějaký sál ve městě nebo nejbližším okolí Pardubic,který by nám rezervovali, nebo zkusit využít prostory vysokoškolských kolejí, kde se koná např. gamecon.

16.1.2010 18:18:49

rbx

Sasa
A byl bys, v případe souhlasu s Pardubicemi, ochoten tam něco zajistit?

16.1.2010 18:46:38

ad Paluba
Pokud by to mělo být mimo Prahu, tak bych byl spíě na stranu Moravy. Šumava mi připadá úplně ujetá. S tou Palubou mám jediný problém, že mám obavy kdyby se nás fakt víc jak 30, tak tam budem nacvakaní.

16.1.2010 18:54:41

rbx
Určitě by to nebyl problém.Až se vyřeší kdy, kdo a jakou formou (povídání a hraní) tak se podle toho můžu pokusit něco zajistit.

16.1.2010 18:54:44

rbx

All
Ok, takže jste pro Pardubice? Je to na půli cesty, tedy nejspravedlivejsi. Stavi tam Pendolino i rychlíky.

16.1.2010 18:59:33

Tiše hlasuji pro Pardubice

Na Dilli, Anekena a další se těším v Řece

16.1.2010 19:03:24

kde?
V Pardubickem kraji jsem nalezla zatim tyto moznosti, ale ted uz se toho chytte nekdo jinej

http://www.limba.com/cz/cesko/ubytovani/hotel-penzion/hermanice/15812/objekt-detailne.htm
http://www.limba.com/cz/cesko/ubytovani/hotel-penzion/teleci/2548/objekt-detailne.htm
http://www.ubytovani.atlasceska.cz/rekreacni-dum-kralicky-sneznik-dolni-morava/

16.1.2010 19:13:18

rbx

Dilli
Hodně lidi asi pojede vlakem či jinou dopravou, takže bych to fakt videl přímo v Pardubkach. Pokud vím, tak přímo u koleji VSCHT je jeden blok vedeny jako levný hotel. Taky bych byl raději v nejakem rekreačním středisku, ale chápu, ze pro lidi bez aut by to bylo těžké.

Btw: Kralicky sneznik, tedy jeden tvých tipů, je sice nádherná lokace, ale je to úplne v koutě kraje u polských hranic.:-)

16.1.2010 20:04:27

další hlas za mně pro Prahu :-)
v Palubě to neznám, ale zní dobře. A Outpost by se určitě dal taky dohodnout, Hobit by nám myslím vyšel vstříc.

Na přespání můžu vzít pár lidí k sobě autem (Beroun tj,
30 km).


a jaký by byl program? Vybrat cca deset her a ty pak pařit a klábosit?


16.1.2010 20:05:34

skromý názor
je mi snad i jedno kdy by takovej straz byl ikdyž při volbě Prahy, Brna nebo bližšího okolí těchto dvou míst, by se pravděpodobnost mojí účasti na takové akci určitě značně zvýšila.

Jo a teď k tomu co mě vlastně vedlo k tomu tady něco napsat.
Když už by to bylo v praze tak at je to kdekoliv, ale prosím né na Palubě. Sorry všem co tam chodí, ale to fakt hrozná díííra - prosím at to místo má někou úroveň a dá se tam alespoň vyvětrat.
škole, slušná čajovna, kulkurák, sokolovna kde bývá deskohraní nebo ...

16.1.2010 20:27:04

Con
Praha nebo Brno zní dobře....

16.1.2010 20:37:36

Hm
At je to klidne mimo Prahu, treba v Pardubicich, ale at se toho nekdo zodpovedne ujme a domluvi misto a prostory. Protoze to chce prozkoumat moznosti, zjistit pocet lidi, cenu, zorganizovat ubytovani atd...

Proto jsem by pro Palubu nebo Outpost v Praze, tam se domluvi termin a je to. Prespi se nejak tam jak psal Aneken, velka cast lidi je z Prahy a ani to nebude potrebovat. Take bude vice mene jedno jestli nekdo dorazi nebo nedorazi a pripadne pokud se lidi budou trousit.

16.1.2010 21:00:02

Vybíráme z Bazaru

Siegestorm - 5 frakcí - coop mód - ENG
Siegestorm - 5 frakcí - coop mód - ENG
Akt. cena: 549 Kč
Končí za: 6 dnů

Offcanvas