Zatrocon či co to bude;)

Vzhledem k tomu, ze se objevila idea setkani hracu ze Zatrolenek a nejakeho toho hrani, tak by se hodilo rozumne forum. Zatim to vypada, ze vetsina z tech, kteri se debaty chytli, preferuje Prahu, ja jsem na zaklade predchozich velmi dobrych zkusenosti navrhl Palubu, kterou mohu pri vedomi nejakeho terminu i zprostredkovat. Takze ted se muzeme zacit bavit:) Osobne bych byl za termin nekdy duben/kveten, asi by Ondra (Zeus) musel udelat nejakou anketu ci serii anket, protoze tohle ve foru tezko vyresime. Takze v prvni fazi se muzete vyjadrit, jestli o setkani vubec stojite, jestli vam sedi Praha a co pripadne rikate na Palubu - pokud by nas bylo moc, budeme muset urcite vymyslet neco jineho, protoze Paluba ma omezenou kapacitu (30 lidi cca). V uvahu by pripadal pronajem nejakeho rekreacniho levneho objektu se spolecenskou mistnosti se spoustou stolu nekde. Uz jsem takove akce spoluorganizoval a dalo se to vymyslet, jen okoli Prahy teda moc neznam porad, bo jsem hrdy Moravak;) Toz piste;)
15.1.2010 11:55:21

sraz
Jsem pro všema 10. Paluba vyhovuje úplně skvěle. O větším prostoru bych uvažoval, až podle ohlasu lidí. Možná bych měl tip, ale to se uvidí podle zájmu.

15.1.2010 12:10:35

tož
Tož Praha by šla. Bohužel Prahu moc neznáme takže žádné návrhy nejsou. Bo my pořád migrujeme jen po Moravě. Olomoucko rodiště, Ostrava současný domov.

15.1.2010 12:11:53

já bych se rád
taky zúčastnil, ale pro mě připadá asi jen Praha bo jinak mě má milovaná nepustí:-(

15.1.2010 12:30:36

Boldrick
To máš blbě vyřešený. Přítel každý rok jezdí na prodloužený víkend s OcGuru a já ho strašně ráda pouštím. celou dobu tam paří a chlastaj. Jediná podmínka je aby se mi vrátil v relativně střízlivém a umytém stavu :-)

15.1.2010 12:35:19

pokud myšlenka nezapadne...
Tož kurňa, když už to mosi byť v tej Praze....tož co zrobim...ale chápu, že pro většinu je to nejpřijatelnější řešení...ale pěkně prosím, smutně koukám, kdyby šlo uvažovat o pozdějším termínu...do konce dubna 100% nestíhám, květen je na hraně, v červnu už by to bylo v pohodě...
Jinak samozřejmě tuhle myšlenku podporuju, bylo by to super, určitě bych se rád zúčastnil (a určitě budou chtít i některé z mých dětí), bohužel je zatím pro mě většina podobných akcí tabu (termíny, vzdálenost, finanční náročnost)ale na ZatroCon bych měl dvojnásobnou motivaci...Prahu neznám, takže do výběru místa bych nekecal, a protože su skromny synek, vyhovovalo by mi přespání ve spacáku někde ...ale na to je ještě asi brzo :)

15.1.2010 12:35:37

Závazek...
Pokud tedy něco takového proběhne (jsem schopen vycházet maximálně vstříc, ale hlavní tíhu na svá bedra z časových důvodů nemohu vzít), tak se zauzlovávám, že na tom setkání budou pro zájemce připravená trolí trička :-)

Zatím to poněkud mou chybou spí, ale rozhodně to chci dotáhnout...

15.1.2010 12:40:19

trička
Trička bych uvítala i v případě neúčasti, prosím prosím.

15.1.2010 12:44:56

to Parxel
Tím jiným typem určitě myslíš Sazka Arénu co? :D

15.1.2010 12:50:01

kren
Káp si na to. :)

U nás na kam jsem chodil na základku se dělají občas šachové trunaje. Místa je tam trochu víc a stolů taky dost. Otázka by byla kolik by stál pronájem na 1,5 dne a také s dostupností je to trošku horší. Navíc paluba je už taková nasáklá tím hraním
a tou atmosférou.

15.1.2010 12:55:22

místo
No odhaduji, že pokud na ZatroCon (to se nám to pěkně ujalo) dojde, tak místnost pro 30 lidí bude asi málo. Co se týče mě, máte hned dva účastníky jisté :)

15.1.2010 12:57:03

kren
Zas takový vyhlídky bych si nedělal, ale je fajn vidět, že k tomu přistupuješ s dostakem ambicí.

:)

15.1.2010 12:57:35

k názvu
Víc by se mi líbilo Trolí hraní nebo Trolohraní. I když to je v podstatě detail, hlavní je ten sraz.

15.1.2010 12:59:33

DD

Termin a ucast
No pokud se to povede tak my dorazime taky v poctu 2ks :o).
Praha ok, ad termin: duben ani kveten nic zasadniho zatim nemame, takze jde spis o to aby ten termin byl znam s nejakym predstihem at si ho muzem v cas vyhradit.

15.1.2010 13:04:02

Prosím, prosím,, SSZGSA se teké hlásí!!! :)
Já se strašně těším. :) Jsem zvědav jak všichni vypadáte a jak si pokecáme.Praha mi plně vyhovuje ať je to kdekoli. Třeba by jsme tam mohli udělat Zatrolený turnaj a výherce obdrží spešl ikonku do dalšího turnaje! :)
Možná bude také důležité na jak dlouho se to bude plánovat. Zda jen na jeden den nebo víkend.. Uvidíme... .)

15.1.2010 13:04:40

Paluba
Taky bych se hlásil pro Palubu, byť tedy cesta ve tmě tam a zpět je někdy docela dobrodružná :)

15.1.2010 13:06:54

skvělý nápad
já jsem taky pro! Osobně totiž nikoho ze zatrolenek neznám a rád poznám! :) Jsem z Kladna takže Praha mi plně vyhovuje.

15.1.2010 13:07:20

to Parxel
No když jsem byl na herním festivalu ve Vídni, tak ten se koná v hlavním sále kongresového centra a řekl bych, že tam bylo k dispozici tak zhruba určitě hodně přes 1000 herních stolů :)

15.1.2010 13:09:40

kren
Tak to musela být nádhera. To si ani nedovedu představit!

15.1.2010 13:13:41

To Kren
Mě to stačilo vidět v Essenu... tolik stolů a nikde ani mésto aby si člověk zahrál.. :) Dokonce tam měli i některé firmy tabule s rezevací... Krásný kotel! :D

15.1.2010 13:16:01

Ad prostory
Mno uvidime, budem pocitat a vzdy se to da resit nakou tou rekrechatou. Z mych zkusenosti pak dycky cast lidi odpadne s ohledem na terminove kolize, i kdyz pravda, uz ted tu vidim 15 dusi:)

15.1.2010 13:16:09

další
2ks

15.1.2010 13:16:57

to Parxel
Podívej se sem:

http://www.modernihry.cz/article.php?id=32&sort=datedesc&page=

jen na dvě fotky, které, ale stejně nevystihují ten prostor a ty kvanta her :). A jestli jsi ho nečetl, tak si můžeš přečíst i můj článek.

15.1.2010 13:19:44

místo
Mně taky počítejte 2x. To by mi přítelkyně neodpustila.

Anekene dobrovolně se hlásím, že jsem ochotný pomoc s organizací.

15.1.2010 13:20:58

Ad nazev
Na ten si samozrejme narok nedelam, jen jsem to potreboval nejak pojmenovat, aby bylo jasne, o co se jedna:)

15.1.2010 13:22:08

taky se hlásím
výborný nápad. Když bude termín známý s předstihem, tak by to neměl být problém. Duben/květen zní dobře. I do Prahy bych zvádnul přijet, akorát tedy s limitovaným počtem her :)

15.1.2010 13:22:36

Vybíráme z Bazaru

Pilíře země DE
Pilíře země DE
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas