Zatrocon či co to bude;)

Vzhledem k tomu, ze se objevila idea setkani hracu ze Zatrolenek a nejakeho toho hrani, tak by se hodilo rozumne forum. Zatim to vypada, ze vetsina z tech, kteri se debaty chytli, preferuje Prahu, ja jsem na zaklade predchozich velmi dobrych zkusenosti navrhl Palubu, kterou mohu pri vedomi nejakeho terminu i zprostredkovat. Takze ted se muzeme zacit bavit:) Osobne bych byl za termin nekdy duben/kveten, asi by Ondra (Zeus) musel udelat nejakou anketu ci serii anket, protoze tohle ve foru tezko vyresime. Takze v prvni fazi se muzete vyjadrit, jestli o setkani vubec stojite, jestli vam sedi Praha a co pripadne rikate na Palubu - pokud by nas bylo moc, budeme muset urcite vymyslet neco jineho, protoze Paluba ma omezenou kapacitu (30 lidi cca). V uvahu by pripadal pronajem nejakeho rekreacniho levneho objektu se spolecenskou mistnosti se spoustou stolu nekde. Uz jsem takove akce spoluorganizoval a dalo se to vymyslet, jen okoli Prahy teda moc neznam porad, bo jsem hrdy Moravak;) Toz piste;)
15.1.2010 11:55:21

Parxel
Super, to rad slysim/ctu;)

15.1.2010 13:22:45

Návrh
Já bych si tedy dovolil navrhnout anekena jako vrchního náčelníka přípravného výboru Trolohraní (super název), ať to má nějaký řád a spád a svěřil bych mu rozhodující pravomoce....(mysli na mně s tím pozdějším termínem:) )

K těm 1000 stolům...mě by asi kleplo :)

15.1.2010 13:25:18

sydo
Já mohu nabídnout ubytování - holky pošlu domů a bude místa fest :)

15.1.2010 13:27:24

kren
Koukal jsem na fotky a je to naprosto bez komentáře.

15.1.2010 13:29:54

to sydo
A máš řádně vyklachlíkovanou koupelnu :)

15.1.2010 13:30:59

sappho
To se vr, akorát šlauchy si každý musí přinést sám, ať je to hygienické.

15.1.2010 13:42:42

sydo
proč bys je proboha posílal domů ???

žert, samozřejmě !

15.1.2010 13:44:26

The Hammer
Protože bychom se v té koupelně nehli. Třeba by mi nějaká z přítomných dam mohla vysvětlit, proč potřebujete 5 druhů šamponů, 3 druhy mýdla a 2 druhy intimních mídel na každém rohu vany. Jednou se člověk ožene šlauchem a pak půl hodiny uklízí koupelnu :(

15.1.2010 13:49:46

uááá
mýdel!

15.1.2010 13:50:01

sydo, cítím s tebou
My jsme doma 4 chlapi a jenom jedna ženská a těch serepetiček tam máme taky tolik, já si pak nemám kde ani pivo postavit :)))

15.1.2010 13:55:22

rbx

misto
Kazdorocne se zenou poradame v listopadu slezinu cca pro 50 lidi v ruznych rekreacnich objektech a podminkou je vzdy v okoli nejaky hrad. Diky tomu mame celkem zmapovano asi 5 mist v dostupnosti cca do 70 km od Prahy, kde uz jsme byli. Zakladem je levne ubytovani, takze slo vetsinou o rekreacni strediska s chatkami, kde jde vydrzet i chladny podzim a nejaka spolecenska mistnost. V jednom z techto objektu bylo nahodou i Severske deskohrani, pokud se nepletu.

15.1.2010 14:07:00

rbx
To zni dobre, pokud by to vypadalo na hojnou ucast, tak by urcite zkusenosti slo vyuzit! Jako ze to vypada, ze toho mozna bude treba:) Ona hlavni vyhoda Paluby je v to,m, ze tam je skutecne spousta her, ale pokud kazdy neco vezme, tak by melo byt rozhodne co hrat:)

15.1.2010 14:14:43

rbx

aneken
rozumim, ale ja bych to videl spis na vikendovou akci, nez na jeden vecer. Uz kvuli tomu, ze lidi pojedou zdaleka.

15.1.2010 14:19:04

souhlas
Souhlasím s Rbx. Když už vyrazíme s naším běloušem (Felicie r.v.99) na cesty, tak ať je to na delší dobu

15.1.2010 14:49:11

To Rbx
Já jsem na severském hraní byl a je to tak jak píšeš. Dřevěné chatky a hlavní velká mítnost. Myslím, že jsme byly v Soupu v Čechách a bylo to tam fajn. Jdiné co nám trochu vadilo, že když foukal vítr, tak tam lehce profukovalo. Mě to nevadilo... :) A souhlasím také s herní akcí na víkend! :D Když už tak už!

15.1.2010 15:13:15

foukání
by bylo špatné, nerad bych honil karty po polích :)
a rozhodně jsem pro víkend, za jeden den se nic nestihne.

15.1.2010 15:17:37

...
určitě bych se taky přidal a zajel zahrát .... rozhodující je jen termín ... hold zkoušky a hlavně státnice mi to budou komplikovat :D

15.1.2010 15:23:30

Nejistota
Co naplat, já bych se taky rád zúčastnil, ale nejsem si úplně jistý, co v tom dubnu/květnu/červnu bude, takže zatím nic závazného. Kdyby to ale náhodou vyšlo, tak mě snad Sappho přibere sebou na bělouše, pokud se tam vedle těch her ještě vendu :-)

15.1.2010 15:27:06

já taky!
teda tím myslím sebe, hráškoidního ufoida (= Hráškoid aneb moje zelené autíčko) a plný kufr her... :)
Ale asi bych ráda zkusila i ty ameritrashe, pokud mi je vysvětlíte. ;-)
Termín bude rozhodující a pokud u Prahy, tak směrem na Moravu.

15.1.2010 15:40:41

zní to zajímavě :-)
Ještě uvidíme, jak to bude tou dobou vypada s časem... to je hold zatím neznáma veličina...

15.1.2010 16:22:43

PJ

účast & názory
Především - super nápad. Jsem rád, že to nevyvanulo. Souhlasím s anekenem jako s organizátorem.

* místo konání - Praha mi naprosto vyhovuje (Palubu neznám)

* termín konání - samozřejmě se budu snažit ze všech sil, abych mohl. Výhledově to vypadá OK, tak se snad nic nevytelí...

* účastníci - jak už tu kdosi napsal, rád Vás všechny poznám a dosadím si za Vaše avatary konkrétní tváře (a xichty :-D) - co takhle udělat si po vzoru různých konferencí "jmenovky" s nickem a avatarem??? Od vidění znám jen Dilli a Dia...

* délka trvání - určitě více dní (víkend), s ohledem na četnost takové akce a účastníky, kteří budou vážit dalekou cestu

* hry - chtělo by to udělat nějaký seznam, aby zbytečně víc lidí netahalo stejné hry. Z mé strany samozřejmě počítejte s nějakými ujeťárnami typu Křeččí kolo s růžovými pyramidkami ;-)

* název akce - Trolohraní se mi líbí nejvíc :-)

* Trolí trička - super ;-)

* Trolí (ž)raut - co nějaký stylový cathering? ;-) Samozřejmě chápu, že taková věc nevychází lacino, ale já bych se na to složil. Nakonec něco stejně jíst musíme a všichni se do přilehlých hospod nevlezeme... a místo chlebů s řízky bych vzal raději s sebou nějakou další ujetou hru :o)

15.1.2010 16:25:54

rbx

PJ
kazde rekreacni stredisko, ktere jsme timto zpusobem navstivili a kde jsme se pidili po co nejlevnejsich nakladech (tech 50 lidi jsme tam zcasti zvali), tak obsahovalo vetsinou kuchynky. Ted naposledy jsme to meli kousicek od zamku Kozel a bylo to super. Meli jsme zamluveno X chatek, svuj vlastni pivostroj a jidlo jsme zcasti pekli na ohni a zcasti jsme resili kazdy sam.

15.1.2010 16:32:50

rbx

PJ
tim jsem chtel rici, ze se to opravdu udelat stylem jidlo s sebou, ktere si bud ohreje, nebo uvari v kuchynce. Kdo si nechce brat jidlo, ten se vetsinou stravuje v okolnich hospodach/hospode. Chapu, ze toto jde celkem bez problemu udelat s dospelymi a ze s detmi je to tezsi. Proto je nutne najit stredisko, kde je i hospoda. "Startovne" se i tak musi vybirat dopredu, protoze kazde stredisko chce pri rezervaci takovehoto poctu mist zalohu dopredu. Tim by se dal splachnout i pripadny centralni pitny rezim ci dalsi obcerstveni dle dohody. Kazdy by dostal treba zeton na 5 piv a jednu limonadu (sodovku pro Brnaky :-) a kartu s dvema bonusovymi tatrankami :-).

15.1.2010 16:47:59

to rbx
Ne jenom Brno má sodovku. Na Hané taky :)
PS: jinak pokud by to mělo být u Prahy, bylo by fajn, kdyby to bylo spíš na Východ.

15.1.2010 16:52:32

sorry
samozřejmě východ

15.1.2010 16:55:11

Vybíráme z Bazaru

Descent: Legends of the Dark EN
Descent: Legends of the Dark EN
Akt. cena: 80 €
Končí za: 12 dnů

Offcanvas