Zatrocon či co to bude;)

Vzhledem k tomu, ze se objevila idea setkani hracu ze Zatrolenek a nejakeho toho hrani, tak by se hodilo rozumne forum. Zatim to vypada, ze vetsina z tech, kteri se debaty chytli, preferuje Prahu, ja jsem na zaklade predchozich velmi dobrych zkusenosti navrhl Palubu, kterou mohu pri vedomi nejakeho terminu i zprostredkovat. Takze ted se muzeme zacit bavit:) Osobne bych byl za termin nekdy duben/kveten, asi by Ondra (Zeus) musel udelat nejakou anketu ci serii anket, protoze tohle ve foru tezko vyresime. Takze v prvni fazi se muzete vyjadrit, jestli o setkani vubec stojite, jestli vam sedi Praha a co pripadne rikate na Palubu - pokud by nas bylo moc, budeme muset urcite vymyslet neco jineho, protoze Paluba ma omezenou kapacitu (30 lidi cca). V uvahu by pripadal pronajem nejakeho rekreacniho levneho objektu se spolecenskou mistnosti se spoustou stolu nekde. Uz jsem takove akce spoluorganizoval a dalo se to vymyslet, jen okoli Prahy teda moc neznam porad, bo jsem hrdy Moravak;) Toz piste;)
15.1.2010 11:55:21

to RBX
Jo! Veškerou rodinu a potomstvo sobecky nechávám doma, abych si to taky někdy konečně užil bez toho, abych se musel o někoho starat, řešit, kdy kdo jde spát a kňourání, kdy už to dohraješ, já nemám co dělat a co si mám zahrát. Třeba můj synátor je dobrý herní parťák, ale nemá rád delší hry, takže to co bych si já chtěl zahrát by jeho asi nebavilo a furt by prudil.

3.6.2010 16:16:17

Poslední nformace
Dnes jsem porvedl poslední šetření na místě ZatroConu a výsledkem jsou následující drobné změny a upřesnění:
a) Jídlo se bude vydávat ne jednu, ale dvě hodiny. Tzn. v pátek od 20 do 22:00 (někteří těžko stíhali dorazit do 21 hod). Obědy od 12 do 14, večeře v sobotu 18-20 hod.
b) noční herny - k dispozici budeme mít místo tří ČTYŘI společenské místnosti. Celkem v nich je 61 židlí a k tomu odpovídající různé stoly a stolky.....
c) parkoviště je přímo před hotelem (cca 15 míst), oficiálně je cena za vjezd 20 Kč (ale na recepci se prý na auto neptají). Závora u vjezdu je na fotobuňku. Jinak hned vedle hotelu je Lídl s parkovištěm.
d)WiFi - měla by být dostupná zdarma
e)DvD - bude i s televizí k dispozici v sobotu
f) Potvrdil jsem všechna jídla a ubytování,tak jak jste je měli nahlášena. Žádná záloha se neplatila, vše je na čestné slovo (teda moje slovo) tak prosím všichni doražte, ubytujte se a snězte to :=))
Zítra se těším se VŠEMI nashledanou.

3.6.2010 18:02:26

ad stolky a stoly
a jsou tam taky nejake STOLY ? tak 2x1m aspon ? :)

3.6.2010 18:13:58

Navrhuji...
... sasa na hrad!!!

3.6.2010 18:31:17

stoly a stolky
Větší stoly jsou v jídelně a v jedné společenské místnosti je velký rozkládací stůl..však uvidíte..měli bychom se vejít :=))

3.6.2010 18:38:23

The Hammer
pokud všechno klapne tak jak sasa píše (s menšími komplikacemi se počítá, ty jsou vždycky) tak se připojuji ke tvému návrhu !!

3.6.2010 19:41:46

A já ještě dodám...
... že trička budou na ZatroCONu přesně jak jsem slíbil :-) Zítra ráno je jdu vyzvednout a zaplatit

3.6.2010 19:53:16

to Zeus ad trička
... to je fajn, protože žena nevyprala a já na sobotu a na neděli nemám co na sebe :D.

3.6.2010 22:15:18

rbx

kren
tak furt jeste mas tu cervenou fleece vestu, ne? :-))

4.6.2010 10:38:07

to Zeus
To jo :)), ale na mém holém břichatém těle je to neestetické :D.
Viz. soukromá zpráva.

4.6.2010 10:42:01

Vybíráme z Bazaru

Kronika zločinu: 2400
Kronika zločinu: 2400
Akt. cena: 410 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas