Zatrocon či co to bude;)

Vzhledem k tomu, ze se objevila idea setkani hracu ze Zatrolenek a nejakeho toho hrani, tak by se hodilo rozumne forum. Zatim to vypada, ze vetsina z tech, kteri se debaty chytli, preferuje Prahu, ja jsem na zaklade predchozich velmi dobrych zkusenosti navrhl Palubu, kterou mohu pri vedomi nejakeho terminu i zprostredkovat. Takze ted se muzeme zacit bavit:) Osobne bych byl za termin nekdy duben/kveten, asi by Ondra (Zeus) musel udelat nejakou anketu ci serii anket, protoze tohle ve foru tezko vyresime. Takze v prvni fazi se muzete vyjadrit, jestli o setkani vubec stojite, jestli vam sedi Praha a co pripadne rikate na Palubu - pokud by nas bylo moc, budeme muset urcite vymyslet neco jineho, protoze Paluba ma omezenou kapacitu (30 lidi cca). V uvahu by pripadal pronajem nejakeho rekreacniho levneho objektu se spolecenskou mistnosti se spoustou stolu nekde. Uz jsem takove akce spoluorganizoval a dalo se to vymyslet, jen okoli Prahy teda moc neznam porad, bo jsem hrdy Moravak;) Toz piste;)
15.1.2010 11:55:21

Jak to bude v sobotu?
Mě by hodně zajímalo, od kolika se předpokládá, že se začne hrát? Já abych se do Pardubek nehnal na brzo a nezačalo se hrát až po poledni :-)

Dík za info...

31.5.2010 13:32:41

Resp. spíš se ch i utvrdit...
... že to bude od těch 10:00, protože na tuto hodinu plánuju příjezd :-)

31.5.2010 13:33:21

rbx

Zeus
pochybuju, ze ti toto nekdo rekne. Zalezi, do kolika se bude hrat v tu patecni noc. Coz me privadi k myslence, ze si musim vzit termosku s kafem, jinak zacinam v sobotu hrat uz v 8 nekde sam v koute, alebrz v patek vytuhnu jako prvni.:-))

31.5.2010 13:45:46

Zeus
tak já bych řekl, že nejpozději v 10 začneme určitě ... bude to po první noci, takže ještě budeme čerství

rbx: a klidně začnu i kolem té osmé, přeci to nebudeme přehánět se spánkem

31.5.2010 13:48:58

DD

Zeus
Taky mam v planu jet az v sobotu nejak na tu 10tku. Tak snad to bude uz ok :o)).

31.5.2010 16:08:20

sobota
Na sobotu je přihlášeno cca 61 lidí a v hotelu spí jen 43, takže předpokládám, že tento zbytek se ráno sjede v hotelu. Těch 10:00 je myslím si optimální začátek...

31.5.2010 17:01:18

pátek
v kolik tak kdo dorazíte?

31.5.2010 17:30:41

odhadem
Mezi pátou až šestou

31.5.2010 17:33:17

příjezd pátek
já budu mít pátek volnější, takže můžu dorazit i dříve než v 6, na čtvrtou nebo na pátou by neměl být problém ... co ostatní ?

31.5.2010 17:34:14

pátek
Přijedu Rudolfem Těsnohlídkem od Svitav v 18:49, takže v 19:30 předpokládám můžu být na místě. :o)

Jestli někdo taky jedete tímhle vlakem, můžeme se dohodnout a postupovat spolem.

31.5.2010 20:25:26

Pátek
S Darrogem máme pátek volný, takže můžeme přijet prakticky kdykoliv. Dále znovu upozorňuji, že mám v autě 2 volná místa a jedu z Kladna přes Prahu, takže můžu někoho nabrat. Zájemci se hlašte :-)

P.S.: Neberete s sebou někdo Dominion nebo Thunderstone? Oboje bych si rád vyzkoušel ;-)

31.5.2010 20:59:14

Thales
To bych musel vedet kdy pojedu, a kolik toho povezu .. se mi to komplikuje se skolenim ... v patek posledni den, takze kratke, ale zase tahat 20ti kilovou tasku beden se me rano nechce, takze se budu asi vracet na kladno ... eh, starosti :) Thunderstone brat ale asi nebudu, jeste sem ho nestihl ani rozbalit :)

31.5.2010 21:53:06

já přijedu
brzo. Přibližně kolem 14-15:00. Důvod je ten, že jsem si vzal dovolenou, v Pardubicích jsem byl jen krátce, takže se půjdeme i projít. Pokud by někdo plánoval už takhle brzo přijet také, můžeme se domluvit a něco zahrát už dříve. Beru s sebou ještě jednoho kamaráda.

31.5.2010 22:40:11

to Thales
Jelikož pojedeme až z Litoměřic nejspíš vlakem tak žádné velké krabice alá Descent tahat nebudeme, ale Dominion klidně vezmu.

31.5.2010 22:42:46

Siaron a Adalpo
Ahoj Siarone, jestli nemáš odvoz, tak se můžeme domluvit, případně se u tebe můžu zastavit ve čtvrtek, dáš si ke mě věci a v pátek tě akorát vyzvednu v Praze. Kdyžtak se ozvi ;-)

Adalpo, ještě uvidím, v kolik přijedeme, kdyžtak ti pošlu zprávu. Dominion si určitě rádi zahrajeme. :-)

1.6.2010 10:41:58

Thales

odvoz
ja odvoz mam ... jedem z prahy ve ctyrech .. jenze komplikace jsou prave ty hry ... nechce se me s tim tahat do prahy rano (moje standartni taska na hry obsahuje bednu velikosti 3 FFG rakvi na sobe a s tim se fakt blbe cestuje) a zase to vypada ze ridic bude moci az pozde odpoledne, takze zase pro ne jezdit na kladno tak se dovalime v 10 v noci .. varianta ze bych k tobe nebo k nekomu jinemu co jede z kladna ci okoli (elissa? )hodil ve ctvrtek veci a v pardubkach si je vyzvedl je rozhodne k zamysleni

1.6.2010 10:53:05

prijezd
Ja to osobne vidim nekde na tu 19hod, pojedu od ostravy(cca 16hod odjezd od futura), takze pripadne jestli by nekdo potreboval vzit, tak pisnete, hodil bych vas do pardubek a jeste na chvili odjel do hradce hodit si veci k moji.
Thunderstone muzu vzit ;)

1.6.2010 10:54:00

thales
to bylo samozrejme ode mne ...

1.6.2010 10:54:04

DD

doprava v ramci Pardubic
Zdravim, mame v planu prijet v So vlakem. Da se to v pohode dojit z vlakoveho nadrazi na misto deni, nebo je lepsi vyuzit nejake hromadne dopravy? Diky.

1.6.2010 10:54:23

Prijezd
Tak do sesti jsme predpokladam tam a hned pripraveni neco zahrat;)

1.6.2010 11:00:22

to DD
Pěšky je to cca 45 min. Od nádraží ulicí Palackého a u Afi paláce (po cca 1 km) (na velké světelné křižovatce)vlevo. Pak stále rovně přes most až k benzínové pumpě a za ní (na světelné křižovatce) opět vlevo a jsi tam.

1.6.2010 11:49:56

drobná komplikace
bohužel nakonec nestíhám a dorazím nejříve ve 21h

1.6.2010 20:11:12

dovoz
Zdravím všechny, tak definitivně:
- vyrážíme cca v půl čtvrté z Nového Strašecí přes Prahu až do Pardubic. Takže mohu někoho nabrat např. na Černém mostě kolem půl páté (máme dvě až tři volná místa - podle štíhlosti účastníků).

Thales: Jestli chceš něco odvézt, tak dej vědět. Místa budeme mít snad dost, všechen zavazadlový prostor je vyhrazen na hry. =)

1.6.2010 21:48:12

Elissa
Já věci odvézt nepotřebuju, v autě jsme dva a do kufru nacpu malý obchod :-D Možná Siaron bude chtít něco vzít.

Já můžu stále vzít dva lidi na trase Kladno - Praha - Černý Most. Z Čerňáku pak pojedem rovnou do Pardubic. O místo není nouze.

1.6.2010 22:09:44

Thales, Elissa
Abych v patek dorazil co nejdriv, hodilo by se, kdybych k nekomu z vas dvou mohl ve ctvrtek vecer ulit hry ... jinak se pro ne musime v patek odpoledne stavet na otocku z Prahy, coz je asi zbytecne, pokud mate misto ... vypada to predbezne na taskokrabici velikosti 3 ffg rakvi (elissa vi), krabici s A&A anniversarsaries ktera je tak nechutne velka a atypicka, ze se do niceho nevejde, tak na zadni okno a tubus s drahocenou A&A mapou (cca metr, prumer 10 cm).

Co se tyce me malickosti, tak tam je to jeste otevrene ... ne ze bych nemel odvoz, ale jestli skoncime v patek skoleni v jednu ve dve (a jako ze asi skoncime) tak asi nebudu chtit tajrlikovat do vecera v praze (v kolik kdo budete v praze?) ... ale to bych dal jeste vedet ... ale ty krabice by to opravdu chtelo, jestli muzu nekoho poprosit :)

1.6.2010 22:21:19

Vybíráme z Bazaru

Hobit Dobrodružná hra 1994
Hobit Dobrodružná hra 1994
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas