Zatrocon či co to bude;)

Vzhledem k tomu, ze se objevila idea setkani hracu ze Zatrolenek a nejakeho toho hrani, tak by se hodilo rozumne forum. Zatim to vypada, ze vetsina z tech, kteri se debaty chytli, preferuje Prahu, ja jsem na zaklade predchozich velmi dobrych zkusenosti navrhl Palubu, kterou mohu pri vedomi nejakeho terminu i zprostredkovat. Takze ted se muzeme zacit bavit:) Osobne bych byl za termin nekdy duben/kveten, asi by Ondra (Zeus) musel udelat nejakou anketu ci serii anket, protoze tohle ve foru tezko vyresime. Takze v prvni fazi se muzete vyjadrit, jestli o setkani vubec stojite, jestli vam sedi Praha a co pripadne rikate na Palubu - pokud by nas bylo moc, budeme muset urcite vymyslet neco jineho, protoze Paluba ma omezenou kapacitu (30 lidi cca). V uvahu by pripadal pronajem nejakeho rekreacniho levneho objektu se spolecenskou mistnosti se spoustou stolu nekde. Uz jsem takove akce spoluorganizoval a dalo se to vymyslet, jen okoli Prahy teda moc neznam porad, bo jsem hrdy Moravak;) Toz piste;)
15.1.2010 11:55:21

to dancemacabre
Přihlášku dej, jen do ní napiš že nic nechceš, ať máme přehled kolik se nás tam sejde. Ale doporuči dej si aspoň jídlo, nebude čas nikam odbíhat a odjezdy někam dál než za roh na přespání tě zbytečně připraví o spoustu času , který by jsi mohl věnovat hraní.Protože taková to akce je jen jednou za.....

11.2.2010 17:31:17

Sodovka
Taky bych si dal spíš nějaké euro i kdyz AH nepohrdnu. Takže tam sama rozhodně nebudeš.

11.2.2010 18:18:46

AH
Mohu vzít. Mám sice jen základ, ale pro začátečníky této hry je to až až.

11.2.2010 18:59:14

sasa
já doufám, že takováto akce je minimálně jednou za rok!

11.2.2010 20:40:55

elanistar a ostatní
Taky doufám.V tuto chvíli Vám mohu oznámit, že je právě překročena hranice 15 přihlášených (respektive ubytovaných)a tudíž ZATROCON BUDE !!! Jen doufám, že jsme minimálně teprve v polovině přihlášek :=)

12.2.2010 08:24:00

PJ

Parxel, Sodovka
Ano, já. Kromě eura též ujetiny.

12.2.2010 08:41:20

přihlášky
Myslím, že spousta lidi ještě vyčkává. Protože se tady víc stálic tohoto serveru bavilo, že pojede :) ale jejich přihlášky zatím nejsou.

12.2.2010 08:55:31

přihlášky
No třeba já jsem jasnej, jen řeším, kolik další lidí se přidá, jestli přítulka atd.

12.2.2010 12:53:25

rbx

sasa
ja jen nepochopil nektere prihlasene, kteri rikali, ze to maji kousek a tak nechteji jidlo. Tzn. ze na jidlo budou odbihat, ale spat tam budou? Nebo pojedou nonstop? :-) Nechtel jsem to resit ve foru o prihlaskach, aby nebyl zmatek, ale melo by se to ujasnit.

12.2.2010 15:53:14

přihlášky
nj, já s tou přihláškou také nespěchám :-) Jednak mne překvapilo, že ten termín je až někdy za 4 měsíce. Klidně bych se přihlásil týden před tím :D

Druhak pozoruji, jestli se to tak nějak moc už nerozpadá na: nás 5 bude hrát 1 den Arkham, nás 6 pak 1,5 dne Titána a člověk tam vlastně ani nebude mít co dělat, protože to už bude celé rozskupinkované...

12.2.2010 22:51:21

to Ošklivý sup
A to jako myslíš, že týden před akcí někdo sežene ubytování a prostory? To seš trošku mimo ne? A nebo si myslíš, že to Sasa teďka zatáhne ze svého a bude čekat jestli se mu někdo náhodou za 4 měsíce přihlásí? Vzpamatuj se.

12.2.2010 23:11:19

to ošklivý sup a rbx
Začátkem března si potřebuji upřesnit s hotelem počet míst. Samozřejmně, že si necháme nějakou rezervu pro pár lidí co se přihlásí na poslední chvíli, ale nebude to mnoho...Nemyslím si, že se to rozpadne na skupinky. Na hraní budeme mít čas od pátku do neděle a každý si bude chtít vyzkoušet a zahrát co nejvíce věcí tak předpokládám že se budem různě mísit a střídat. Já třeba jsem před-domluvený na Tide of Iron, ale nepředpokládám, že bych ho hrál celý víkend.
to rbx: Procházel jsem přihlášky a snad jsem nikde nenašel, že by ti co chtějí hrát po dobu Zatroconu, nebo alespoň v sobotu a neděli nejedli. Jinak předpokládám,že se nikam odbíhat nebude, škoda času. Ti co nechtějí ubytování si ho pravděpodobně zajistí sami někde v okolí, nebo bydlí někde v okolí. Osobně předpokládám že se taky na chvilku pojedu domů vyspat.

12.2.2010 23:27:41

kren
Hele klídek. Nepotřebuju se vzpamatovávat. Umím číst ("V hotelu potřebuji udělat definitivní objednávku začátkem března.").

Pouze jsem uváděl svoje důvody, proč s přihlášením váhám (jako reakci na probíhající diskusi).

Akce se dá organizovat různě a já plně respektuji výběr toho, kdo to bude organizovat a padne na něj všechna práce.

Tvoje názory o obtížnosti způsobu organizace mě vůbec nezajímají, nejsou podstatné a nepotřebuju od tebe poučovat o tom, co se dá kdy rezervovat a kdo to zacáluje.

12.2.2010 23:35:21

to Ošklivý sup
No nezlob se na mne, ale poněkud mě rozčílilo takové to hledání much na něčem pro co někdo věnuje svůj čas a energii. Když už se něco domluvilo, tak to platí a nemá cenu se v tom šťourat. To bychom se zase vrátili na začátek a mohli donekonečna diskutovat o tom, že tomu se nelíbí termín, jinému se nelíbí místo, třetímu přihláška, čtvrtému že si někdo domluví nějakou hru a tak furt dokola.

Když se někde musí udělat definitivní objednávka k nějakému termínu, tak na takových akcích je podávání přihlášek necelý měsíc dopředu už tak akorát. Než se lidi domluví, zavolají si, zorganizují rodinu, atd. atd. Nikdo se ti nepřihlásí, když napíšeš: "zítra potřebuju udělat objednávku, tak do zítřka mi pošlete přihlášky".

A pokud tě nezajímají názory na obtížnost způsobu organizace a nejsou pro tebe podstatné, tak nevím proč jsi tak překvapený termínem přihlášek.

A čemu už vůbec nerozumím, je to, proč by se lidi nemohli předem domluvit co tam chtějí hrát. To se pak taky nemusí hrát nic, můžeme tam sedět a jenom koukat na sebe protože her pro 15 až 30 lidí zrovna dvakrát moc není :). Já osobně to považuju spíš za klad, že vím, co se tam bude určitě hrát. Každý i ty má možnost navrhnout: "Chtěl bych si zahrát to či ono, beru tu hru a nebo nemám ji a doveze to někdo?". Já osobně nemám moc zkušeností s ameritrash hrami a tak budu rád když mne někdo vezme k nějaké takové hře. Ale i kdyby ne, tak tam určitě bude dost jiných her, které bych si mohl nebo chtěl zahrát.

13.2.2010 00:47:56

rbx

Kren
Duel of Ages se v 15 hrát určitě dá a Dead wears white je pro 11. To jen tak na okraj, ze by třeba úplne všichni cumet nemuseli :-)

13.2.2010 08:38:47

Ucast
Tak jsem to scotl a jestli se nemylim, tak je zatim prihlaseno 25 lidi. To uz docela jde, predpokladam, ze par jeste pribude:)

22.2.2010 11:00:56

+kren
A hned je nas o jednoho vic:)

22.2.2010 11:05:59

To Aneken
Já se obávám, že nás nakonec bude opravdu kotel lidí! :D To bude mega akce.. Přeci jen tu je ještě spousta lidí,kteří přijedou jen na kukandu nebo lidi, co se "přihlásí" na poslední chvilku... :)

22.2.2010 13:57:42

Jo..
Hele, proč všichni jedete bez večeře? Myslím, že se o tom už tady někde bavilo, tak se popř. omlouvám za stejný dotaz..
Jen mě tak napadá, že budeme hrát do noci a být 2 noci jen na bagetách nebo bábovkách od maminek nebude to pravé... Stejně se nebude moct jíst u deskové hry. Takže odcházet budeme stejně..
Jen se ptám.. :)

22.2.2010 13:59:51

SSZGSA
Já u svých deskovek jím a když mi na to nebudete sahat rukama od makrely, tak vás vyhánět taky nebudu :)

22.2.2010 14:06:03

Mezisoučet, uzávěrka a doba konání
V tuto chvíli je stav následující- ubytovaní+kukanda:
Pá: 24+4
So: 22+6
Ne: 22+8
Čísla neodpovídají tomu co je ve vlákně závazná příhláška, protože někteřé volili kontakt prostřednictví SZ.
Dvě organizační poznámky:
a)uzávěrku přihlášek dávám na neděli 14.3.V pondělí 15.3. definitivně objednám místa a stravu. Samozřejmě pokud se někdo rozhodne přijet ještě po tomto datu, snad by neměl být poblém doobjednat další místa na spaní (nemohu to ale zaručit)
b)Doba konání. Pátek je jasný. Místnost na hraní jsou schopni nám uvolnit od 18:00. Navrhuji si dát časovou rezervu a hlavně někteří co pojedou z dálky a z práce by to nestíhali a dát oficiální začátek na 19:00hod. To už budete i ubytovaní. Není mi jasná neděle. Do kdy budete chtít hrát? Nevím jak budete spěchat domů. Jestli to ukončíme obědem, nebo třeba v 16:00??? Nevím. Vyjádřete se ať můžu podle toho domluvit sál.


22.2.2010 17:13:56

ještě jedna otázka
No vlastně dvě. Podaří se na sraz nějak zoorganizovat ty trička, které tady taky už delší dobu plánujeme? A s tím vlastně souvisí, zda se bude účastnit i naše božstvo :)

1.3.2010 10:32:40

božstvo a otazníky
Božstvo se jistě k tomu vyjádří samo, zatím podle poslední vzájemné komunikace, udělá vše pro to aby dorazil a přivezl trička.
Ještě mám dotaz na PJ a SSZGSA, jestli ještě upřesníte ten otazník, nebo jestli mám vám objednat vždy po jednom místě.

1.3.2010 11:09:40

Zatrocon a kouření
Protože se v ostatních tématech objevilo vlákno "kouření", tak jsem jenom chtěl tady poznamenat, že doufám, že se v prostorách Zatroconu nebude nikde kouřit!

3.3.2010 12:10:06

kouření
Sice občas kouřím, ale rozhodně ne v místnosti kde budu mít hry. Na to je mám moooc ráda.

3.3.2010 12:12:08

Vybíráme z Bazaru

BioShock Infinite: The Siege of Columbia
BioShock Infinite: The Siege of Columbia
Akt. cena: 799 Kč
Končí za: 11 dnů

Offcanvas