Zatrocon či co to bude;)

Vzhledem k tomu, ze se objevila idea setkani hracu ze Zatrolenek a nejakeho toho hrani, tak by se hodilo rozumne forum. Zatim to vypada, ze vetsina z tech, kteri se debaty chytli, preferuje Prahu, ja jsem na zaklade predchozich velmi dobrych zkusenosti navrhl Palubu, kterou mohu pri vedomi nejakeho terminu i zprostredkovat. Takze ted se muzeme zacit bavit:) Osobne bych byl za termin nekdy duben/kveten, asi by Ondra (Zeus) musel udelat nejakou anketu ci serii anket, protoze tohle ve foru tezko vyresime. Takze v prvni fazi se muzete vyjadrit, jestli o setkani vubec stojite, jestli vam sedi Praha a co pripadne rikate na Palubu - pokud by nas bylo moc, budeme muset urcite vymyslet neco jineho, protoze Paluba ma omezenou kapacitu (30 lidi cca). V uvahu by pripadal pronajem nejakeho rekreacniho levneho objektu se spolecenskou mistnosti se spoustou stolu nekde. Uz jsem takove akce spoluorganizoval a dalo se to vymyslet, jen okoli Prahy teda moc neznam porad, bo jsem hrdy Moravak;) Toz piste;)
15.1.2010 11:55:21

dobrej napad
Pokud by se to konalo v Praze tak bych s pritelkyni dorazil. Mimo Prahu by zalezelo na miste a casu.

Pokud by bylo treba mohl bych take v omezen mire pomoci s organizaci.

15.1.2010 17:02:30

rbx

all
ok, nevite nekdo o nejakem rekreacnim stredisku na vychod od Prahy? Protoze to je vzdy to nejtezsi, najit takove misto. My jsme zatim projeli tyto lokace Krystofovo udoli, Sloup, Kokorin, Zvikov, Ralsko, Kozel... coz moc na vychod neni.

15.1.2010 17:26:16

uf, přečetl jsem to
Už ted se nemohu dočkat. Vyhovuje mi Praha a Sloup znám moc dobře a mám to clkm blízko. Ale qůli takovéto akci bych jel i dále. Ale jsem hodně ze severu. Takže se mnou počítejte a možná bych vzal i svojí herní bandu. :)

15.1.2010 17:30:58

východ
Bylo spíš jen zbožné přání. Samozřejmě přijedeme asi kamkoliv.

15.1.2010 17:41:46

Sloup
Teď koukám a našlo mi to něco tohoto jména nad Brnem.

15.1.2010 17:43:06

rbx

sappho
Sloup v Cechach je cele jmeno a je tam krasny skalni hrad vytesany do piskovcove skaly. Byli jsme tam v rekreacnim objektu s velkou spolecenskou mistnosti a slo tam domluvit perfektni jidelni i napojovy servis. Klidne by to mohlo byt tam, ale rozhodne to neni na vychode :-)

15.1.2010 17:55:09

učast
Jse rozhodně pro a myslím že je to výborný nápad a určitě se rád dostavím.
Ohledně místa bych preferoval Prahu ale zamozřejmě by záleželo hlavně na velikosti prostoru a ceně.
Určitě by se takové setkání mělo konat více dnu,jeden by byl určitě málo,a byl bych pro zahrát si třeba nějaký turnaj.


15.1.2010 18:07:03

Sodovka
Chudák Sodovka, jak k tomu přijde? A ještě do Brna by ji cpali a ona je přitom naše spoluseveřanka :-)

15.1.2010 18:27:29

to rbx - vychodne od prahy
Pri skole jsme jezdili na skoleni do Sece u Pardubic (http://www.juniorcentrum.cz/) Je to takove monstrozni ex-komunisticke stredisko. Ohrome prostoru a celkem levny ubytovani i moznost se stravovanim. Je tam hodne mistnosti i prostoru. Hrad taky ;) Z Prahy hodka vlakem do Pardubek a pak kousek busem, nebo bus z Prahy primo tam.

15.1.2010 19:12:26

nechci si vymýšlet
ale jednou z dalších podmínek abych se mohl (mohli)zúčastnit, je dostupnost a to nejlépe vlaková, asi jsem divnej, ale auto nemám....takže Prahu bych zvládl, ale na nějaké místo na samotě u lesa bych se těžko dostával....to jen tak na okraj

15.1.2010 19:16:06

:)
Tak Sloup v Čechách by bylo super místo. Jak píše Rbx, bylo tam i jídlo a pití.. vše za velice rozumnou cenu.Porce, že se to pro holky nedalo sníst a pro chlapy, že se super najedli! :D
To The Hammer ..klidně bych tě tam na zastávce vyzvedl i s tvojí celou rodinou! V tom nevidím problém! :)

15.1.2010 20:01:51

PJ

Sloup
...na mé gusto kapku z ruky (pro Moraváky určitě). Já jsem Prahu východ pochopil spíš jako Říčany nebo Úvaly ;-)

15.1.2010 20:53:13

Mezi Čechy a Moravou
Já bych tedy spíš navrhoval něco od Prahy na východ a od Moravy na Západ. Přeci jenom kdyby to bylo opačně, tak by to bylo, vzhledem k tomu, že hodně lidí je z Moravy, trošku nefér.

15.1.2010 21:59:44

rbx

Kren
V tom případe je okolí Pardubic ideální.

15.1.2010 22:10:04

To kren
Já ti nevím.. možná tu je i stejně Severáků jen se tu ještě nehlásí.. :) Ale chápu to.. :)
Mám pocit, že nám hlasovací zařízení už opravdu chybí.. Spoustu věcí by to vyřešilo.. :)

15.1.2010 22:17:55

Prce
No to by byla ta Seč ideální. Ale já bych přecejenom preferoval Prahu. Pokud by to bylo někde venku, tak by to chtělo celkem slušnou organizaci. Kdežto zamluvit Palubu na vikend pro 30 lidi by (předpokládám) takový problem nebyl. Ono taky kolik by se nás sešlo. Možná bych první sraz zkusil na zkoušku menší.

15.1.2010 22:17:57

Omlouvám se, ale
jelikož už tu padlo spousta návrhů, stejně jako u jakéhokoliv nápadu, pokusím se to vyřešit:-)
VaseVydra má dobrý nápad se zkouškou. Takže dám termín aby se to pohlo dopředu:-)
11.-13. červen, je to víkend, nejsou to prázdniny ani žádný svátek, tak se uvidí
navrhuji palubu, kde by to musel někdo zamluvit a já se pokusím v případě větší účasti domluvit outpost, kde by se snad dalo i přespat na zemi, na vše se zeptám.
Vybral jsem Prahu jelikož je to pro mě nejjednodušší a, mimo pražští prominou, podle mne nejlepší spojení odkudkoliv. Samozřejmě by se dalo i Brno, ale tam to neznám:-)
Berte to jako předpremiéru, a proto bych klidně datum posunul na květen, ale uvidíme
Kdo je schopen se závazně přihlásit pět měsíců dopředu? Omlouvá jen úmrtí v rodině a snad některé profese, ale jinak je to dle mne dost dopředu aby si to člověk zařídil.
pište s kým se dá počítat

a teď do mě:-)
kdo by chtěl hodně nadávat, nebo nedejbože pomoci, můžete i do pošty zde nebo na chaosth@seznam.cz

anakene promiň, ale já nemám rád to neustálí domlouvání, a tak bych se rád stal tvým podřízeným ve věci organizace:-)

16.1.2010 08:42:41

vyborny napad
lidicky meli jste vyborny napad, jsem rozhodne pro :)
Ale jak psali ostatni, bude to treba domluvit dopredu, at si clovek vyhradi cas. Jako Moravak me nejvice oslovila konani akce v okoli pardubic, moravaci v poho dojedou a Prazacci si aspon uvedomi, ze existuje i neco mimo Prahu :))
Kdyz jsme par let zpatky organizovali sraz z jine internetove komunity, tak jsme volily ceskou trebovou jako kompromis na vsechny strany, je to na hlavni trase vlaku a spousty ubytoven od ceskych drah. Nebranim se i Praze, at uz paluba nebo cokoli jineho.

Boldrick: prijde mi, ze zatim diskuze se vedla dobrrym smerem, atim bych strikne nic nenastavoval, zatim se overoval hlavne zajem lidi. Cili u me muzete pocitat minimalne ja a pritule :)

16.1.2010 10:19:56

VasekVydra
Jo, vsak ta Paluba byla od zacatku myslena na vikend, asi to z meho postu nevyznelo:) Poradame tam akce patek-nedele tak dvakrat do roka, prespat se da na zemi, par lidi se nabidl pirpadne ubytovat Sydo, par lidi muzu ja (bydlim 500 metru od Paluby;)), to se nejak namysli:)
Co se tyce nejake funkce, nejsem asi dost autoritativni osoba:) Tenhle vikend by ale studakum mohl nepekne vlezt do zkouskoveho, proto jsem to cpal do semestru, bo jich je tu docela dost... Ono to zatim vypada, ze tech by to tak tech 30 mohlo byt, to se da jeste usporadat naka rozumna anketka.
Pokud by studentum ten cerven nevadil, ja osobne si myslim, ze je to dobre datum!;)

16.1.2010 10:22:34

ad predchozi
Patrilo to samozrejme z vetsi casti i Boldrickovi;)

16.1.2010 10:23:49

cerven?
Neni to zbytecne za dlouho? Za 5 mesicu to je celkem dloha doba, klidne bych zkusil neco drivejsiho (brezen-duben).

Jinak se zkouskovym je to pravda, me se to uz sice netyka, ale pritelkyne by odpadla.

16.1.2010 11:00:46

Souhlas
Souhlasím s VaskemVydrou, přijde mi to možná zbytečně dlouho, pokud budeme brát tuto akci jako zkušební. :) A pak jak navrhoval rbx a další.. udělat pořádnou, velkou akci přímo zatrolenek.. :)

16.1.2010 11:19:34

aneken
super! na stopero idem kamkolvek a takmer kedykolvek (maj aj jun cca oka;)
nemam cas prave na citanie celej diskusie a napadov okolo, tak ked sa vyjasni datum/format akcie, rad potvrdim:)
(ak by si chcel s niecim pomoct pripadne,staci dat vediet..rad;)

16.1.2010 13:23:27

all
já jen chtěl aby se to trochu pohlo, no:-)
a nerad bych aby jsme se, v zájmu civilizace, sešli jen z prahy. proto možná až takhle agresívní návrh.
klidně ať se termín upraví, ale myslím, že už to chce co nejdřív nějaký dohodnout, jinak zůstane jen u plánování, podle mě

takže sraz verze 2: Praha v dubnu

ale dokud to vyloženě neodmítnete verze 1 platí:-)

16.1.2010 14:57:14

místo
Já se zase víc přikláním k možnosti vyjet ven mimo Prahu (holt u te Paluby žiju :). Podle mého to té akci určitě přidá, když to bude "uzavřené" a nebude se tam stále někdo trousit ven a zpátky.

16.1.2010 15:10:11

Vybíráme z Bazaru

Root: Rozšíření Podzemní říše
Root: Rozšíření Podzemní říše
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas