Novinky (nejenom) v designu

Toto téma bych rád věnoval primárně oznamování novinek a diskusi nad nimi. Přeci jen diskuse Návrhy by asi měla být spíše o návrzích než o realizovaných úpravách...
3.9.2011 10:52:17

Schvalování fotek
S tím rychlým schválením Onward to Venus to byla spíš náhoda. Těch fotek je ve frontě opravdu hodně (díky všem za to!) a nelze je všechny vypráskat najednou. Tedy ono by to šlo, ale vidět by bylo jen posledních 6 "okýnek", což je škoda.
Obecně se snažím schválit 3 nové příspěvky a 3 hodně staré. Není to ale pravidlo a svou roli hraje i to, zda daná hra má vůbec nějakou fotku, nebo jich má hodně. Dále celkový přínos. A taky štěstí, na čem že můj zrak spočine. :)
Ale neházej(te) flintu do žita. Pokud se něco výrazně nezmění, tak do měsíce (max. měsíce a půl) budou všechny resty vyřízeny a pak už to pošlape bleskem!
Až se tak stane, chystám i nějaké novinky, ale to musím prokonzultovat s Nejvyšším (já měřím přeci jen pouhých 173 cm: ) a zavést do praxe.

29.1.2015 13:57:20

konečne
heuréka, je to tu.. konečne!! som rád za celý web že sa to trochu rozhýbalo a to boli do tímu doplnení iba dvaja členovia..

http://www.zatrolene-hry.cz/clanek/o-zatrolenych-hrach-136/

29.1.2015 14:45:40 | Upraveno autorem (porovnej)

upgrade v bazaru
Thumbs up! Něco takového mi tu chybělo :) Díky Ondro

25.1.2016 08:34:14

M

body?
Ahoj admini,
ne že bych se kvůli tomu věšel ;)
ale proč mi ubyl bod (v závorce za přezdívkou)?
M
edit: oops, sorry, netrefil jsem vlákno ;) Kdyžtak to prosím přesuňte do nalezených chyb, díky

31.1.2016 23:12:59 | Upraveno autorem (porovnej)

Dobrý den. Chci se takto moc omluvit za komplikaci ale dnes jsem našel doma hru rozkousanou od psa (skoro roční štenisko kaňáka) tak tedy musím celý inzerát co tu mám zrušit: polovina karet střední část herní desky ani krabice to nedali moc mě to mrzí. Chtěl bych moc poprosit o zrušení inzerátu. Jsem tady nový a nevím na koho se tady obratit ale u zrušení to psalo že napsat všem co přihazovali napsat tak jsem to udělal aji napsal do inzerátu další zprávu že hra je zničená. Moc mě to mrzí je možnost tady takto poprosit o zrušení? Děkuju Alex

4.5.2022 20:11:44

@Zavadzadlo  pokiaľ ti nikto neprihodil, tak inserát zrušiť vieš aj sám, pokiaľ prihodil, tak situáciu popíš sem a tam ti admin odpovie, čo urobiť: https://www.zatrolene-hry.cz/kontakt/

4.5.2022 20:38:17

@zavazadlo  Ahoj, len chcem upozornit, ze som bol tagnuty namiesto teba v prispevku, tak si ten pripevok ked tak precitaj :)

5.5.2022 09:52:05

Vybíráme z Bazaru

Chameleón
Akt. cena: 150 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas