Novinky (nejenom) v designu

Toto téma bych rád věnoval primárně oznamování novinek a diskusi nad nimi. Přeci jen diskuse Návrhy by asi měla být spíše o návrzích než o realizovaných úpravách...
3.9.2011 10:52:17

arg.
Naprosto souhlasím s Karlem. Nevidím v tom plus ani mínus a nevidím ani do údržby webu. Jen škoda, že se stejnou vervou se tady zapomnělo třeba na mecenášství ZH.... No co už, lidi si zvyknou na všechno.

23.3.2014 10:59:00

Mecenášství...
... mno stále přemýšlím, jak to vhodně udělat, protože největší problém byl s řešením fyzických odměn (zasílání her poštou). Pořešení logistiky u 2 her mě opět přesvědčilo o tom, že určitě nechci eshop (s čímkoli :-).

A pak jsem ještě přemýšlel, že i to mecenášství formou ikonky, které se zobrazuje pouze po dobu mecenášství není ideální. Takže spíše uvažuji o nějaké formě typu "Zlatý mecenáš 2013", ... A ty by zůstávaly uživateli v profilu. A v diskusích by se zobrazovalo i nadále pouze mecenášství daného roku.

23.3.2014 14:32:46

Nová drobnost...
Nějaký pátek mě trochu štvalo, když se objevila v Kalendáři akcí akce bez uvedení přesného místa jejího konání (ta akce byla pak trochu zbytečná, protože jsem nevěděl, kam kdyžtak dorazit). Takže jsem dodělat políčko "přesná adresa" do zadávacího formuláře, takže snad se to výrazně zlepší. Drobnost, která snad potěší...

23.3.2014 14:35:02

PJ

ad logistika mecnáštví
Vzhledem k tomu, že odměnu zřejmě pořizuješ v nějakém eshopu, není přeci problém ji nechat rovnou poslat na adresu výherce a o tyto náklady ponížit výhru (tedy jak jsme to vyřešili v mém případě)?

23.3.2014 22:32:21

PJ
Ale pamatuješ taky, jak to bylo "bolestivé"?

24.3.2014 06:21:00

PJ

Zeus
Vzhledem k tomu, že hra byla přislíbena nejpozději k Vanocům a dorazila před třemi týdny, tak si na to pamatuju velmi dobře. Proč to tak bylo a kdo za to může víš nejlíp Ty sám, ale dodavatelů je vícero a není přeci problém propříště oslovit konkurenci...

24.3.2014 08:18:38

no nevim
vyřešit poslání dvou balíků mi nepřijde jako nějákej problém....prostě si zjistim adresy od uživatelů,zajdu do shopu a ze shopu na postu.... slozak jako prase :D
Jinak souhlas s PJ,prostě objednám hru,zaplatim ji a jako dodací adresu uvedu adresu výherce,taky hroznej slozak :)
Nerekl bych kdyby slo o desitky vyher,ale dve hry.... ??? Me by to zabralo tak jeden den na získání adres(pokud mi je poslou este ted den) a další den tak dve godky na to dojit pro hru a na postu. Ale pokud zde jsounejake skryte problemy,tak o nich nevim a ani si neumim predstavit co by mi na tom zabralo toliko casu :) Taky jsem delal soutez na netu a rozeslani vyher bylo to co mi zabralo zdaleka nejmene casu.

24.3.2014 16:54:12

přihlašování
Po delší době (asi dvouměsíční) jsem se zase přihlásila, jaké nemilé překvapení to je, místo 4 úhozů jich mlátím do klávesnice 20....Mně to nevyhovuje a plně souhlasím s Karlem(viz níže). Nemám problém zapamatovat si nicky z různých webů a to nemám zásadně stejné, ani hesla.Ti co sem chodí už pár let, těžko svůj nick zapomenou....A taky nemám nikde trvalé přihlášení, protože nemám čistě jen svůj osobní pc.
No nic, už jste to probrali a jinak to asi nebude.

26.3.2014 19:41:08

Peet...
Problém bohužel nebyl v odeslání výhry (to bych měl plně pod kontrolou a nejspíš by tak dlouho netrvalo).

20.4.2014 07:58:42

Nové záložka v sekci Bazar...
Na základě vcelku častých požadavků jsem dnes přidal novou záložku v sekci Bazar, ve které se zobrazují všechny probíhající aukce, ve kterých aktuálně přihlášený uživatel přihazuje.

Sekce/záložka se jmenuje "Moje příhozy".

Informace o nových funkcích ZH tradičně zde: http://www.zatrolene-hry.cz/clanek/upravy-zatrolenych-her-1627/

20.4.2014 08:02:07 | Upraveno autorem (porovnej)

Novinka v Bazaru
Bohužel se v poslední době objevilo pár pokusů (a ještě více bohužel i pár úspěšných) o podvody v Bazaru, takže jsem přidal novou možnost bezpečnějších transakcí, které jsem pojmenoval jako Safe Trade (asi nebude finální název).

Detaily zde: http://www.zatrolene-hry.cz/clanek/safetrade-bezpecne-obchodovani-v-bazaru-2101/

Nedokáže to určitě eliminovat riziko úplně, ale určitě to riziko sníží.

Názory a přípomínky jednoznačně vítám.

9.12.2014 21:12:34

myslím, že jsem už to sem někam psal
a nevím, jestli v dohledné době dostanu odpověď, ale přesto:

U vkládání popisu her nefunguje správně řádkování (při jednom "enteru" je to do textu navalí nejmíň tři) a když se zhrozím a chci návrh upravit, tak je možné, že někam se to uloží, ale ne na tu stránku, která pak je vidět další r o k, než se popis schválí. Takže by to možná chtělo nějakou historii úprav tak, aby šla vidět ta aktuální verze a ostatní se buď dočasně (čili do schválení) někam uloží, pro případ, že by je někdo ať už omylem nebo schválně přepsal, nebo se prostě zahodí (tipuju, že to bude z hlediska kódu jednodušší) s tím, že autor původního příspěvku jej bude mít někde uložený, nebo si bude trhat vlasový porost a psát to všechno znova.

A ano, dovolil jsem si výše maličké rýpnutí ohledně časových kvót, viz např. (ke dnešnímu dni):

Články čekající na schválení
2.11.2014: popis společenské hry: Milestones
20.10.2014: popis společenské hry: La Isla
5.8.2014: popis společenské hry: 51st State: Ruins
3.6.2014: popis společenské hry: Dutch Golden Age, The
24.1.2014: popis společenské hry: Terra Mystica: 4 Town Tiles
24.1.2014: popis společenské hry: Terra Mystica: Navigation Round Bonus Tile

4.1.2015 01:33:32 | Upraveno autorem (porovnej)

výročie
Skoro som zabudol, pred tromi dňami tu padlo jedno výročie. Rok od zverejnenia môjho popisu ku hre (dokopy asi 8 riadkov), ktorý stále čaká na schválenie. Wau, to je rýchlosť..

9.1.2015 09:51:37 | Upraveno autorem (porovnej)

sTOKYi
já jsem nakonec našel to starší vlákno a 4. ledna jsem za tebe držel minutu ticha :)

9.1.2015 10:04:41 | Upraveno autorem (porovnej)

Re: sTOKYi
Osm let tohle nosíš ve své hlavě, abys teď udělal ironickou poznámku? Je přece dost pravděpodobný, že tvůj popis někam zapadl, stává se.

9.1.2015 12:16:13

Kew
Ďakujem, cením si to :)

Pajuman: Vidím, že máš "kopu" zásluh na obsahu tohto webu. Tak jednu vec ti poradím. Prispej aspoň jednou fotografiou, alebo pár riadkami na tento portal, počkaj si niekoľko mesiacov (možno aj rokov) a potom skús napísať niečo o ironickej poznámke. Toto nie je irónia, toto je realita. Prvých 7-8 mesiacov som to neriešil. Tak isto som neriešil, keď mi boli zamietnuté fotky po 4 mesiacoch. Toto nie ani o zapadnutí, stačí sa pozrieť na Kewov príspevok, koľko "zapadnutých" článkov má on...

9.1.2015 13:03:07

Pajuman
Nechci rozběhnout další nekonečný a nesmyslný flame, ale pokud sem chodíš kvůli hrám, podle mě tě musí aspoň někdy mrzet, jak málo je k nim obsahu - fotky, hodnocení, recenze. A to víc tě pak jako autora mrzí, když sem přidáš nějaký obsah, kteří by ostatní ocenili a ani není oficiálně schválen, tzn. (v mých očích) uznán jako rozumný/platný/správný. U popisu si ho aspoň můžeš přečíst. I když se nezobrazuje v seznamu her při vyhledávání, popř. u konkrétního uživatele, takže když brouzdám nějakým seznamem potenciálně zajímavých her, tak to přeskočím, protože tipuju tak 75% her tu popis prostě nemá a já nechci ztrácet čas zkoušením "co kdyby měl neuznaný". U fotky, pokud se nepletu, nemáš ani tuhle možnost, dokud není schválená.

Nepíšu proto, že bych z toho nějak plánoval v nejbližší době vyletět z kůže, na to je tu tenhle stav věcí už moc dlouho. Píšu pro tebe, abys věděl, že sTOKYi není žádný troll ani chronický stěžovač, a pro něj, aby věděl, že to někdo cítí podobně.

Závěrem téhle slohovky bych chtěl poděkovat Caulymu, že se mu daří držet aktuální aspoň schvalování pravidel.

9.1.2015 13:53:50 | Upraveno autorem (porovnej)

Kew, sTOKYi
Prvně si sypu popel na hlavu, že jsem blbě přečetl sTOKYiho text jako "8 roků". Přišlo mi to takové malé, vytahovat něco co se stalo před 8 lety, ale píše se tam o něčem jiném... sorry. Za druhý sahám si do svědomí a snad mě tahle diskuze dotlačí konečně nafotit Onward to Venus, jsem zvědavý jak rychle to pak půjde, dám vědět.

9.1.2015 18:53:59

Nový pěkný moderovaný web
Někteří jsou alergičtí na Deskožrouta, ale dnes bych tady doporučil jiný web, který se docela pěkně rozjel, protože ho vzal do ruky dlouholetý herní odborník Jakub Dobal.
www.hrajeme.cz
Myslím, že tam všichni najdou to své. Jinak se konají pravidelné schůzky redakční rady, takže by se nemělo stávat to, co tady - že má moderátor několikaroční výpadky aktivity. Kdyby mne chtěl někdo osočit, že lobuji za svoje zájmy, tak můžu ubezpečit, že nejsem ani v redakční radě a ani jinak na ten web nepřispívám, protože v poslední době nemám nějako na deskovky čas

27.1.2015 10:34:36

Pajuman
To jsem tě s tím Onward to Venus dostal; co? :)
A teď vážně. Byla to jen shoda okolností. Včera se to schvalovalo a dnes mě Kew upozornil na tohle vlákno. Fotky se teď pohnou kupředu, vše bude lepší, sluníčkové, ptáčci budou zpívat, támhle se někdo topí atp.

27.1.2015 12:03:21

Rychlost
Byla to dost slušná rychlost :) Musím říct, že sem chodím roky a za celou dobu jsem s žádnou fotkou nepřispěl. Teď když tam ale vidím ty body u každé fotky a jak rychle to bylo schváleno, tak je to příjemně motivační.

27.1.2015 12:22:12

Články
by se teď taky měly rozhýbat...

EDIT: Špatňáku, odkazuješ se na příspěvek v jiné diskuzi, bacha na to, aby to někoho nemátlo ;))

27.1.2015 13:33:56 | Upraveno autorem (porovnej)

tým adminů
No konečně! Bravo kluci... to to trvalo. Uvidíme, jak dlouho to vydrží...

28.1.2015 14:18:04

Palce nahoru
Všem čtenářům a prohlížečům!

29.1.2015 08:03:30

rychle schválené fotky?
No nevím .... mě vidí ke schválení fotky od 22.10.2014 ....

29.1.2015 10:18:03

Vybíráme z Bazaru

Bot Factory
Bot Factory
Akt. cena: 821 Kč
Končí za: 14 hodin

Offcanvas