Novinky (nejenom) v designu

Toto téma bych rád věnoval primárně oznamování novinek a diskusi nad nimi. Přeci jen diskuse Návrhy by asi měla být spíše o návrzích než o realizovaných úpravách...
3.9.2011 10:52:17

Rozmazaný avatar v boxíku přihlášeného uživatele...
Tento problém by již měl být vyřešen.

Uživatelé s již nahraným avatarem by již měli mít obrázek ostrý. A stejně tak je vyřešeno i nahrávání avatara nového.

Ideální velikost pro obrázek avatara je výška alespoň 100px a přeci jen bude avatar vypadat lépe, pokud bude buď čtvercový nebo vyšší než širší... Ale jeto jen doporučení...

3.9.2011 10:55:01

katalog her
..to 'rychle hledani' v katalogu na zelenej liste je parada, fakt super!!! :)

3.9.2011 12:31:47

menu vpravo hore
Keď sú tie položky radené pod sebou, stáva sa mi dosť často, že kliknem tam kde nechcem.
Nedajú sa tie položky dať do riadku ako boli? Neviem či som sám alebo to vadí viacerým :/

3.9.2011 22:30:54

...
když už to tu acedrac napsal, tak se skromně přidám, že mi to taky vyhovovalo více v řádku, ale zvyknu si :) ...

3.9.2011 22:48:59

to Beholder a acedrac
O jakém menu "vpravo nahoře mluvíte", kde vpravo nahoře ???

3.9.2011 22:51:27

Boxík pro přihlášené
Ten teď nějakou dobu určitě měnit nebudu. A odkazy tak, aby byly v řadě za sebou se už asi nevrátí...

Výhledově spíš přestrukturuji jednotlivé odkazy + možná zvětším jejich font...

3.9.2011 23:12:52

aha
Takže pokud jde o menu v tom boxíku, tak to je úplně v pohodě, tam se nepřekliknu, to se mi ještě nestalo. To se spíš překlikávám a rozčiluje mne u posílání zprávy, kdy po vybrání uživatele z combo boxu přátel, se mi ten combo box znova otevře i když už nikoho nechci vybrat a abych se dostal do editace zprávy, která je schovaná pod tím combo boxem, tak musím zbytečně kliknout někde vedle a někdy se mi stane, že místo vedle kliknu třeba na odeslat. Nemohl by se po vybrání uživatele ten combo box neotvírat znovu?

3.9.2011 23:23:50

zmena hesla
Tá by mohla kľudne zmiznúť z boxu, ako často meníte heslo :)?

3.9.2011 23:27:51

Změna hesla v boxu pro přihlášeného
Je to pohrobek doby nedávno minulé a v budoucnu plánuji zkonsolidovat různá nastavení (avatar/osobní údaje/heslo/emailing) do jednoho a pak odkazem na toto nastavení nahradit současný odkaz "změna hesla".

4.9.2011 09:24:52

PJ

Rychlé hledání v katalogu
To jsem blázen, ale nikde to nevidím. Zkoušel reload v Opeře, Chrome i IE10. A nic. Co mi uniká?

4.9.2011 09:40:58

rychlé hledání
Najedeš myší na položku Katalog her na liště, neklikáš, chviličku počkáš a pod kurzorem naskočí meníčko s rychlým hledáním.

4.9.2011 09:46:31

Rychlé hledání her
Tak jsem ještě zrychlil otevírání toho menu s rychlým hledáním (původně jsem nechal výchozí nastavení rychlosti). Podle mého je to takto lepší...

4.9.2011 10:29:16

Rychle hledani her
A musi to byt tak divne schovany? Nemohlo by to opravdu byt nekde viditelne rovnou na strance, preci jen by to bylo opravdu rychlejsi a navic tohodle si opravdu jen malo lidi vsimne - povetsinou najedu mysi a kliknu - nedrzim to tam chvili co to asi udela ....

4.9.2011 13:18:42

PJ

Rychlé hledání her
Naprostý souhlas s uživatelem Fuf00n.

Pokud stejně musím myší najet na pole, podržet na chvíli kurzor a pak si kliknout do search boxu, moc rychlé mi to nepřijde. To je skoro totéž jako když si rovnou kliknu do katalogu.

ZH jsou podle mě především databáze. Všechny podobné projekty (databazeknih, czfd, ad.) mají vyhledávací pole viditelně na titulce, jen ZH se tomu pořád zatvrzele brání... Přitom je teď vedle loga spousta místa....

PS: ano, vím, kam po smrti přijdou kverulanti :o)

4.9.2011 13:40:06

Možná jste si nevšimli...
Ale v rámci redesignu s vyhledávacím polem na titulce počítám... Jen mi přišlo dobré, aby to políčko bylo snadno dostupné na všech stránkách alespoň nějak.

EDIT: A pokud to klapne, že se mi podaří zmenšit počet položek v menu, tak možná dám hledací formulář napravo do menu do míst, kde je teď odkaz na bazar. Ale to fakt uvidíme...

4.9.2011 14:07:53 | Upraveno autorem (porovnej)

Zeus
A nebylo by jednodušší odstranit "titulka"? Já teda na tenhle odkaz nekliknul snad ani jednou, hlava trolla (logo) je pohodlnější :)

4.9.2011 15:45:44

Havelock
Ano, ten asi pujde pryc...

4.9.2011 15:47:41

ad Titulka
To já za ty roky přišel na to, že titulka se otevře na kliknutí na Trola až minulý týden. Mě osobně vždycky vytáčí, když přijdu na nějaký mě neznámý web a nevím, jak se dostat na homepage.

4.9.2011 16:31:34

kren
V moderní době snad už neexistuje stránka, kde by tohle nefungovalo. Bez urážky.

4.9.2011 16:42:30

to Havelock
To víš, já nepatřím do téhle moderní doby. Však je to také vidět na mém avataru :).

4.9.2011 17:28:09

Jé, hlava trola fakt odkazuje na titulku!:)
To jsem taky nevěděl:)

4.9.2011 17:33:23

Zeus a all
nezobrazuje se mi u krena avatar v diskuzi - nevim, jestli jsem to jenom ja (Firefox 6.0.1)

4.9.2011 17:39:02

to J.J.
V moderní době snad už neexistuje stránka, kde by tohle nefungovalo. Bez urážky.

4.9.2011 18:15:20

Heč
ja si toho taky nevšiml, že hlava trola odkazje na titulku, takze se vracim do 19. stoleti. asi zmenim Avatara:-) Dam si tam Winstona S. Churchilla za mlada:-)

4.9.2011 20:16:38

starej votrava
Mohl bych mít dotaz, resp. prosbu? Vim, že je to pořád dokola a že už to asi otravuje, ale když se zobrazuje jenom výsledné číslo +/- hlasů, nebylo by zajímavější zobrazit oba údaje? Mě by to třeba dost zajímalo a hlavně to, že má někdo -10, ještě neznamená, že nemá žádného (přesto anonymního) zastánce. Dí-ky za zvážení. Nedá mi to spát :)

EDIT: Pardón za špatně umístěný dotaz. Nejspíš zkrat...

4.9.2011 21:55:15 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Crossing Oceans
Crossing Oceans
Akt. cena: 510 Kč
Končí za: 33 minut

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas