Novinky (nejenom) v designu

Toto téma bych rád věnoval primárně oznamování novinek a diskusi nad nimi. Přeci jen diskuse Návrhy by asi měla být spíše o návrzích než o realizovaných úpravách...
3.9.2011 10:52:17

to ZEUS
Pochopil sjem to tak, že zde budeš psát pouze ty a oznamovat co je nebo bude nového. V tom případě bych to uzamknul. Pokud to tak nemělo být, bylo předchozí vlákno dostačující. Toť můj názor.

5.9.2011 20:08:06

Drobná úprava v aktualizacích souborů...
Nově již můžete aktualizovat popisky souborů, takže snadno můžete uvádět, co v jaké verzi bylo opraveno/upraveno.

10.9.2011 10:50:29

Horní lišta
Zdravím,

chtěla jsem se jen zeptat, jestli je úprava s odkazy na jiné sociální sítě nahoře uprostřed stránky definitivní.

Osobně mi tam dost vadí a schovala bych ji někam, kde nebude tak bít do očí. Je to takové podlézavé, a pro nás, kteří nemáme ani Ksichtbůk ani nic podobného, je to velmi rušivé (a osobně ani netuším, k čemu je dobré, že zjistím, že F like = 51, nemá to žádnou vypovídající hodnotu).

11.9.2011 12:12:38

PJ

Souhlas s Elissou...
...víc netřeba dodávat. Hodil bych to dolů.

11.9.2011 12:21:12

Taky se mi nelíbí...
... ale dát to dolů = nedávat to na web vůbec.

Takže to umístění určitě není definitivní a kde skončí uvidíme... Přemýšlím o umístění vlevo mimo hlavní obsah.

EDIT: Zatím to asi půjde místo boxíku Úrovně uživatelů (ten je v obsáhlejší podobě v zápatí stránek). A časem možná půjdou i tyto buttonky do zápatí.

11.9.2011 12:46:18 | Upraveno autorem (porovnej)

souhlas PJ, Elissa
dneska nastavuju system pro syna, tak me to velmi nemile prekvapilo
ff + javascript + ghostery a je vyhrano (do casu)

11.9.2011 12:56:52

to Zeus
Mě to tam teda vadí fest. Pokud už to tam musí být, tak volitelně, ať si to zapne ten, který bez těch asociálních sítí nemůže být.

11.9.2011 13:12:53

kren
Já tomu tedy za mák nerozumím, ale asi to tam je z nějakého zištného důvodu. Takovýhle okýnko se nelíbí nikomu. řekl bych, že ani diovi ne. Ale asi to má zkrátka nějaký reklamní důvod.

11.9.2011 13:30:13

Mno s tou zištností nevim, nevim :-)
Jinak i pro ty, kteří diskuse nečtou ještě jednou zopakuji, že to umístění rozhodně není definitivní a přesunu to do levého sloupce dolů.

A důvod je "jednoduchý". Vyhledávače typu Google (minimálně z těch velkých to už Bing podle všeho dělá) začínají zohledňovat při vyhledávání právě toto "lidské oznámkování stránek". Přeci jen, když člověk označí stránku, že se mu líbí, tak to o stránce něco vypovídá.

Takže to určitě na ZH zůstane, protože z dlouhodobého hlediska by ignorace tohoto trendu mohla snadno znamenat, že na Google/Bing/... budou Zatrolené hry málo dohledatelné.

A co si budeme povídat, slávu Zatrolených her zase tolik sami nešíříte, abych si mohl dovolit ignoraci vyhledávačů ;-) (pokud by to někdo nepochopil, myslím tento podlední odstavec jako vtípek)

BTW tyto tlačítka sociálních sítí jsou moderní formou toho, když si o nějakém webu řeknou lidi osobně. Jo, někomu se to může zdát trochu zvláštní, ale spousta lidí (zvlášť mladší generace) to tak dělá...

11.9.2011 13:36:58 | Upraveno autorem (porovnej)

to Dzeus
neboj se. tu zistnost si tam huhl nebo fb naroubuji za tebe

11.9.2011 13:53:04

to ndru & all
to ndru: Ty jsi nám z Dia udělal džus :-)
to all: Mi tam to políčko vůbec nevadí, asi proto, že se na vrch stránky vůbec nedívám a při pročítání diskuzí tam ani nezaskroluju. Navíc v kombinaci s RSSkem, které mi stránku otevře zaskrolovanou rovnou na můj zvolený příspěvek.

11.9.2011 14:07:30 | Upraveno autorem (porovnej)

Vadí nevadí
No mě to tam vadí mimo jiného z důvodu, že se tady sáhodlouze diskutuje o designu a o tom aby to graficky ladilo a jestli má být box uživatele se zaoblenými rohy, nebo ne a pak úplně mimo jednotný design stránky se objeví nějaký obdélník, který designem absolutně neladí s celkovým konceptem strány.

Nicméně jdem četl a akceptuju Diův názor a příslib, že to bude někde dole méně na očích.

11.9.2011 14:12:21

to Kadaver
nn. jen jsem ze Zia udelal Dia

11.9.2011 14:20:55

Mě to nevadí,
Já už jsem ten modrej pruh úplně vytěsnil :D

11.9.2011 15:03:05 | Upraveno autorem (porovnej)

PJ

Permanentní provizorium?
Nechci rýpat, ale neusnula ta rozpracovanost? Už jsem si bohužel zvykl, ale přesto bych ocenil a uvítal, kdyby sociální ikonky odfičely někam níž... aby to nedopadlo jako s rozdělanými a nikdy nedokončenými ikonami za překlady... :-(

30.10.2011 11:11:59

Díky za připomenutí...
Nějak jsem na to zapomněl...

30.10.2011 17:02:23

PJ

Zeus
Dík... teda, to byl najednou fofr :-)

30.10.2011 17:11:20

Ze 2 důvodů :-)
1) Je to jen drobný přesun již fungující věci (a navíc takové, že když ji nikdo nenajde, tak se houby stane)...
2) Slíbil jsem to (a bohužel zapomněl :-)

30.10.2011 17:43:24

Tak po čase zase novinka :-)
A dokonce taková, po které jste docela volali...

Nově lze v diskusích upravovat i příspěvek zakládající diskuse (samozřejmě to může udělat pouze jeho autor)...

4.11.2011 21:37:20

PJ

Zeus
Z hlediska moderátorského velmi cenné, díky.

4.11.2011 21:40:14

to Zeus
Proč totéž nejde i u komentářů k souborům ??? Má to nějaký důvod?

5.11.2011 09:19:44

Kren
Ano, čistě technologický... Komentáře k souborům/článkům jsou udělány úplně jinak a výhledově je potřebuji spíš sjednotit s diskusemi i technologicky nikoli jen funkčně...

5.11.2011 09:34:06

nový štýl galérie
No spočiatku som sa potešil, ale ten polopriehľadný čierny pruh mi vadí a "seká" dolnú časť obrázka. Bude to takto nastálo alebo je Božstvo naklonené aj prípadným pripomienkam :) ?

7.11.2011 14:12:35

Joe

acedrac
Hmmmm? Nijakú zmenu som si nevšimol....

7.11.2011 14:43:25

Joe
Pozri si fotky k hrám :).

Veď som písal, že je polopriehľadný :).

Ani mne spočiatku nevadil , ale opticky to seká tu fotku a často nie je vidieť celá tak, ako bola spravená. Možno som len výkrik do tmy :)

7.11.2011 14:48:24 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Jedním slovem
Jedním slovem
Akt. cena: 260 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas