Novinky (nejenom) v designu

Toto téma bych rád věnoval primárně oznamování novinek a diskusi nad nimi. Přeci jen diskuse Návrhy by asi měla být spíše o návrzích než o realizovaných úpravách...
3.9.2011 10:52:17

Téma diskuse...
Je diskuse o novinkách. Nikoli o návrzích a připomínkách obecně k webu. K tomu je diskuse jiná... Díky...

4.9.2011 21:57:45

to Ringo
V moderní době snad už neexistuje stránka, kde by tohle nefungovalo. Bez urážky.

4.9.2011 22:00:02

kren
hele, bez urazky, co to mas na te ikone za chlapa. Citim se jak analfabet, milovnik historie a ja ho proste nepoznam. To je nejaky skladatel? A ne ze me urazis:-)

4.9.2011 22:22:00

odkazujici Troll
a vubec, kdyz uz Troll odkazuje na titulku, me by se libilo, kdyby po kliknuti na nej mrknul jednim okem, nebo treba vyplaznul jazyk a nebno vystrcil ruku a ukazal mi...to by vlastne nebylo slusne:-)

4.9.2011 22:23:40

to Ringo
to je Křenova nová fotka z občanského průkazu - musel si ji nechat udělat, protože už nebyl moc podobný tomu štíhlému a vlasatému jinochovi...

jinak je to Cornelius Vanderbilt, za kterého dostaneš v RT 5 bodů, když propojíš NY s Chicagem

4.9.2011 22:43:03

to Ringo
A nebyl jsi náhodou svého času nadšeným hráčem Railroad Tycoon? Udivuje mne, že jsi nepoznal jednoho z nejslavnějších a nejzkušenějších železničních magnátů.

http://www.boardgamegeek.com/image/715158/railways-of-the-world

http://en.wikipedia.org/wiki/Cornelius_Vanderbilt




4.9.2011 23:39:55

kren
Od opakovaného vtipu největší krajíc :)

5.9.2011 01:41:25

kren (Ringo)
To má z toho, že si všechny komponenty stříhá z novin, aby ušetřil a zároveň neporušil autorská práva ;-))

5.9.2011 07:04:22

kren
ja uz tu hru tak rok nemel pred ocima a abych pravdu rekl, z tech karet bych si nezapamatoval ani jeden oblicej:-)

5.9.2011 07:24:48

ikri
zapomela jsi napsat "bez urazky", protoze ja kupuji vsechno origos, takze autorska prava urcite neporsuji, reci o vystrihavani z novin a setreni me urazi:-)

5.9.2011 07:25:38 | Upraveno autorem (porovnej)

to Havelock ad opakovaný vtip
Dyť to nebyl vtip, to já jen poučoval ostatní aby věděli ;), a za druhé komu se podaří mít za naprosto identický post jednou +2 body a podruhé -2 body :D.

5.9.2011 07:30:48

Ringo
Tak "bez urážky" ode mne určitě neuslyšíte. A řeči o urážení mě uráží :)
Aby se člověk bál v té akademické diskusi zavtipkovat.

Ale trochu odbočujeme...

5.9.2011 07:43:45

kren
ad -2 a +2, to je jednoduche, v jednom pripade to pochopili a v druhem pripade to naprosto nepochopili, bez urazky:-)

5.9.2011 07:44:51

kren, Ringo
němáte si náhodou psát v soukromé zprávě?

EDIT: A sakra, kdopak si tu honí ego :)

5.9.2011 08:28:10 | Upraveno autorem (porovnej)

to Beholder
Treba nikdo, treba jen lidi nesouhlasi s tvym nazorem :-)

5.9.2011 08:41:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Vojtech Musil
to nebyl názor, ale spíše narážka, no nevadí. Ti co dávají mínusy zcela jistě pochopili souvislost, jen se jim to zdálo jako nepodařený vtip a proto ty mínusy. Rozumím, ani nepotřebuju zdůvodnění těch mínusů, vždyť je to na první pohled zřejmé :)

5.9.2011 08:46:59 | Upraveno autorem (porovnej)

to Beholder
Rikej tomu jak chces, odpovedel sis sam. :-)

5.9.2011 08:49:28

Offtopicy...
Neunášejte prosím toto vlákno k jinému tématu... Toto slouží pouze k diskusi o změnách a nových funkcích na ZH. Nikoli k návrhům ani k obecné diskusi...

Zatím to zkouším po dobrém, pak začnu vyložené offtopicy mazat. Sorry, ale chci tuto diskusi držet k věci...

5.9.2011 09:06:49

Zeus
nerad to říkám, protože mi dosud + a - vůbec nevadily, ale mám pocit, že si z toho někdo začíná dělat srandu (protože to je anonymní) a možná by fakt bylo nejlepší to zrušit (pokud to má zůstat v této podobě). Někdo tam naklikal od poloviny této stránky ke každému postu mínusko. Je mi to celkem fuk abych byl upřímný, ale působí to nevěrohodně.

EDIT: Pokud si to teda nebyl ty a "neoznámkoval" jsi offtopicy :)

5.9.2011 09:14:43 | Upraveno autorem (porovnej)

to Zeus
Pokud to má být diskuze, tak diskuzi těžko udržíš na uzdě jen přísně k tomuto tématu.
Pokud to jnemá být diskuze a má to být jen oznamování novinek, tak to prostě zamkni a přidávej sem posty o novinkách jen ty sám a diskuzi o tom, co jsi uveřejnil nech na vedlejší vlákno "návrhy" nebo udělej ještě jedno vlákno "diskuze o zveřejněných novinkách"

5.9.2011 09:50:09

to Zeus - katalog her
Bylo by mozne, aby se Quick seach u katalogu her zobrazoval rychleji? V dnesni dobe internetu nez se to rozbali, tak me to vyjde nastejno, jako kdyz na katalogu podrzim mysku a cekam, nez to okno na me vyskoci. Nevim, jestli to tu nekdo nezminil, ale prijde mi, ze to je dost pomale a je pro me poholdnejsi na ten katalog kliknout a mam to stejne rychle. :-)

5.9.2011 11:03:58

Vojta
viz. Zeus 4.9. 14:07
Pak jsme to tu zaplevelili a už je chaos :)
Přimlouvám se za okénko dostupné ze všech stránek. Ale takhle je to už o moc lepší než to bylo!

5.9.2011 12:19:51

to ikri
Diky moc. Ja to spis myslel tak, ze kdyz se najede mysi na jednotlive nazvy, tak by se okamzite rozbalilo menu s podkategoriema treba.... Ale jelikoz tady kazda ta kategorie nema podkategorie, na ktere by se odkazovala, tak by to bylo asi na prdlacku. Uvidime, co z toho vypadne.

5.9.2011 12:41:26

re
Jo až takhle? :)
My bychom teda dokázali zaměstnat Dia na plný úvazek, to vím určitě :)

5.9.2011 12:57:41

to ikri
Myslel jsem to spis jen u toho vyhledavani v katalogu her, ze by se rozbalila roletka. U Nej, Preklady atp... to moc nejde. Max u Diskusniho fora.

5.9.2011 14:16:40

Vybíráme z Bazaru

Bolide
Bolide
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas