Euthia: Torment of Resurrection

xxxxxxxxxo hodnoceno 113x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Autoři: Markéta Bláhová
Tadeáš Spousta
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

1. crowdfundingová kampaň na platformě Kickstarter

Kampaň už běží zde: https://www.kickstarter.com/projects/euthia/euthia-torment-of-resurrection

12.1.2020 16:28:06 | Upraveno autorem (porovnej)

@jirigodfather pokud ti neco chybi, urcite napis na dieagames@gmail.com a oni to s tebou poresi.

jinak krabicky je mozne dokoupit zde:

https://store.euthia.com/collections/add-ons?sort_by=price-ascending

 

 

Oskar,
občas se objevuju v JOUOB.castu

2.12.2021 12:24:38 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak, dopoledne je fuc a zadny mail neprisel. To je presne ta chvile, kdy zacina cloveka chytat panika a zacne si rikat, jestli to dobre objednal, jestli to dobre zaplatil, jestli neco nepodelal… :D

2.12.2021 13:24:22

@Bloud mrkni do SPAMu, kam mi ten mail spadl. Takže doporučuji kontrolovat.

2.12.2021 13:53:35

@Bloud Taky mi e-mail nepřišel, takže to chodí asi ve vlnách.

2.12.2021 14:09:17

Tak uz aj ja mam Tier II CZ. Od PPLCZ to prebera na SK spolocnost IN TIME, jedna z najhorsich kurierskych spolocnosti. V dodavke bordel jak v tanku, baliky krizom-krazom :( Kurier hladal balik skoro 10 min, nakoniec nevydrzim, nakuknem dnu co mu to tak trva a vidim ze hlada medzi malymi balickami, hoci na PDA displayi mu pred nosom svietila vaha 13,5kg, vravim ved 13,5kg to bude velke jako krava, potom to nasiel :) Esteze DIEA GAMES spravili poriadne vystuzene krabice, inak neviem neviem v akom stave by bol balik.

2.12.2021 14:15:46

Doručují to už teď? Zpráva byla že Tier 2 bude až v půlce prosince. Já to tedy mám a vůbec nic, jen tu sleduji zprávy ostatních jak už to mají a hrají hru posílají fotky, komentáře … :-(

2.12.2021 15:48:46

Mám to naprosto stejně - taky prohledávám mail a nikde nic. Asi budu bohužel mezi posledními ????

2.12.2021 16:25:03

Nejste v tom sami pánové :-( Celý den jsem se těšil, jak to vezmu cestou z práce přes Tlamu :D Jdu to zklamání zapít sklenkou vína a budu se těšit na další den…

2.12.2021 17:17:03

Ahojte. Dneska mi to prišlo do Starej Ľubovne. Teším sa :-) Je to veľmi dobre zabalené. Krabice (prišli 3xTierII) zvonka otlčené, ale vnútri všetko v poriadku. Palec hore.

2.12.2021 17:36:19

Taky čekám, měl bych mít v Tlamě 1x Legendary pledge, zatím niíc

2.12.2021 17:50:37

Tak už i já mám potvrzovací mail. Dnes ve 20:00

2.12.2021 20:22:10

@Oskar999 supr díky moc.

2.12.2021 20:23:41

Ha, já už taky, teď jen se nějak do Tlamy dostat

2.12.2021 20:30:40

Já také, jupí! Jen do pondělí mám hromadu práce a takhle by šla morálka rychle dolů :D No nic, zítra vyzvednu a budu na to do pondělí koukat a odolávat, zkouška vůle jako blázen :D

2.12.2021 20:41:56

Omlouvám se přátelé, dnes ráno byl opět spěch do skladu (kvůli vyzvedávání zásilek dopravci), problém s eshopem a tak jsme se k tomu prostě nedostali, ale zase jsme připravili 500 balíků na odeslání jak do států EU, tak pro ČR a SR. Díky moc za pochopení, je toho na nás trochu moc. :-D

_________________________
/-Otrokář v Diea Games s.r.o.-\

2.12.2021 20:44:05

@SwamRazer Úplně v pohodě..:)

Pro mě je to událost, jako když jsem byl malý a těšil se na Ježíška..:D

A myslím, že nejsem jediný..;)

2.12.2021 21:57:59

Já to ale nemám přes Tlamu. Tam jsem jen doobjednal další mince :-) … mám Tier 2 přes Kickstarter… A vůbec se nezlobím, chápu že je toho moc. Spíš se asi jen těším a když vidím ostatní, jak se už si hrajou, tak mě to trochu štve :D

2.12.2021 22:44:09

Absolutně chápu :-). A díky. PPL svoz dorazí v sobotu, takže těm co ještě nedorazilo, tak to budete mít o víkendu už na cestě. Nedovedu říct, kdy to PPL doručí, zda pondělí či úterý, ale musím říct, že makají snad 7 dní v týdnu jako my a potěšilo nás jaká je s nimi fajn domluva oproti zahraničnímu rozesílání přes UPS. Užijte si rozbalování a když najdete chybu nebo něco chybí pište na support@dieagames.com :-)

_________________________
/-Otrokář v Diea Games s.r.o.-\

3.12.2021 08:48:39

Hra sa nám s priateľkou veľmi páči. Už sme prešli 5 scenárov vďaka korona karanténe :D. Dúfam že do budúcna ešte nejaké scenáre vzniknú, lebo hra má v tomto veľký potenciál … PS: pomaly už finalizujem a upravujem aj drevený insert na hru, ešte pár drobných úprav a postnem aj fotky ;)

3.12.2021 11:52:43

Tak už mám z Tlamy doma Legendary edici - velikost krabic mne dostala, snad se to pak vejde do jedné. A na první rozbalení to vypadá moc pěkně

3.12.2021 19:08:45

Všiml jsem si, že Tlama Games doprodává Euthii a doplňky… třeba žádaný Organizer https://www.tlamagames.com/deskove-hry/euthia--torment-of-resurrection-organizer--19-casti-/ :-)

Jinak vřelé díky @Johnny808 za pochvalu, jsem rád, že se hra líbí a držím palce s insertem. :-)

_________________________
/-Otrokář v Diea Games s.r.o.-\

3.12.2021 21:40:02

@SwamRazer Můžu to chápat tak, že již během příštího týdne se ukončí to rok a ¾ čekání ? :-) … váhám teď koupit ještě jeden organizér. A mám dilema s výčitky svědomí, protože se pak nedostane na ty, kteří jej nemají (já bych jej měl mít v tom tier2) - je to ale karton a přemýšlím nakolik to bude pevné - podobně jak se stromem u Divukraje, který moc nechci skládat/rozkládat, protože se ten karton rozjede časem… je to dost pevné, nebo to má smysl mít do zálohy další. Protože insert není a bez organizéru těch x kilo žetonků se těžce bude dávat na stůl.

4.12.2021 00:43:19

@Derecho Včera jsem organizery skládal a příjdou mi celkem festovní. Přední strana se odsouvá nahoru, takže se to nejspíš ani nemá šanci samo otevřít. Oproti stromu z Divukraje bych řekl, že to je mnohem promakanější a karton je silnější, 2,5 mm.

4.12.2021 10:07:53

drevený insert som už dokončil, fotky budú čoskoro v sekcii “obrázkov” ak mi ich moderátori schvália … budem musieť dokúpiť Elemental Expansion, lebo som na tom v kampani šetril a neviem ani prečo :D

4.12.2021 10:28:36

Díky za reakci. To je dobře, že je to pevnější než strom z Divukraje. Ten jsem složil jednou v nervech, abych to nezničil. Pak jsem to pro jistotu nechal složené, prášilo se na to, tak jsem to složil a od té doby jsem Divukraj nehrál :D …. možná si časem seženu ten dřevěný, jak mi poslal odkaz @Johnny808 ten se mi líbí. Není to akutní, mám teď spoustu jiných her na vyzkoušení a Euthii si nechám asi na Vánoce, abych se měl na co těšit (možná to ale nevydržím :D )

4.12.2021 10:38:01

Vybíráme z Bazaru

Český film - původní edice, perfektní stav!
Český film - původní edice, perfektní stav!
Akt. cena: 399 Kč
Končí za: 13 dnů

Offcanvas