Euthia: Torment of Resurrection

xxxxxxxxxo hodnoceno 113x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Autoři: Markéta Bláhová
Tadeáš Spousta
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

1. crowdfundingová kampaň na platformě Kickstarter

Kampaň už běží zde: https://www.kickstarter.com/projects/euthia/euthia-torment-of-resurrection

12.1.2020 16:28:06 | Upraveno autorem (porovnej)

Tlamou bych se radši neřídil, já mám bohužel zkušenost, že tam s termíny doručení (čehokoliv) imrvére kecají.

2.11.2021 08:21:52

@Herald Úplně bych jim nekřivdil, oni se prostě řídí informacemi od dodavatelů. Když jim někdo potvrdí termín, tak s tím tak nakládají. Že v současné době je zpožděné úplně všechno ve světe, za to nemůžou. Pravda, můžou být trochu opatrnější a nepodávat to jako definitivní info, ale za zpoždění nemůžou. Já čekám už 4 měsíce na stůl z LUTZu a 4 měsíců na kuchyň od truhláře, protože není materiál.

2.11.2021 09:21:15

@Infidus To je mi jasný, jak to na pozadí probíhá. Nicméně tím spíš by neměli mít u položek informaci jako “předprodej říjen 2021” pod kterou je další řádka “můžeme doručit do 13.11.” a datum v téhle řádce se pak plynule posouvá s kalendářem. Takže objednáš něco, co mělo “můžeme doručit do 1.10.” a za 14 dní se podíváš a je tam “můžeme doručit do 15.10.” - “můžeme doručit” je pak naprosto neseriózní sdělení.

2.11.2021 09:44:11

@Herald Tak ono by stačilo změnit popisek na “Předpokládaný termín dodání/naskladnění" a hned by to působilo jinak a lidi by se nerozčilovali

2.11.2021 10:09:53

Ja zase na obranu Tlamy musím říct, že se mi systém předprodeje líbí. Dají tam slevu, tím se z toho stane nejlevnější nabídka na trhu + mohou lépe odhadnout prodeje. Takže je to výhodné pro obě strany. Jinak jasně, také mě to posouvání termínu trochu vadí, ale nerozciluje :-) a chápu to tak, jak tu už bylo popsán.

 

Edit: Je to vlákno o Euthii, ne o Tlamě :-) tak tu radši někdo napište až budou nějaké bližší informace o dopravě. Já se velmi těším.

2.11.2021 11:53:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahojte. Viete mi niekto povedať, ako to vyzerá s Euthiou zatiaľ? :)

10.11.2021 11:11:08

@matej2424 
automaticky preklad informace z 6.11. ktera se objevila v komentarich na KS

Ahoj všichni,

Především musíme říct, že vaše trpělivost a pochopení jsou naprosto úžasné, a děkujeme vám za to, že jste nám byli po celou dobu krize s dopravou nápomocni. Moc vám za to děkujeme!

V tuto chvíli čekáme na přesnější informace od našich partnerů v oblasti plnění, abychom mohli zveřejnit úplnou aktualizaci. Pojďme se ale v rychlosti podívat na nejnovější informace o expedici:

USA/Kanada: Čekáme na zprávy od našeho partnera pro plnění o druhém kontejneru. Dáme vám vědět, jakmile obdržíme další informace, což bude, doufejme, brzy. Jak pravděpodobně víte, severozápadní přístavy se potýkají s vážnými problémy s úzkými místy, které brání jejich schopnosti zpracovávat náklad běžnou rychlostí. Navzdory problémům s počasím, které ztěžují kotvení, se v terminálech hromadí tisíce kontejnerů, které čekají na vyzvednutí a doručení do skladů kvůli nedostatku řidičů kamionů. Navíc není dostatek kontejnerových podvozků, které by umožnily efektivní přesun kontejnerů do skladů, a sklady jsou přetížené a často nemají dostatek prostoru pro přijetí dalších výrobků. Jsme si jisti, že všechny části tohoto nadměrně zatíženého dodavatelského řetězce dělají, co mohou, aby krizi překonaly, a nemůžeme se dočkat, až se vše pohne kupředu. Pokud si chcete přečíst více o tom, co se nyní děje v severozápadních přístavech, vyšel o tom před pár dny skvělý článek v deníku The Seattle Times: https://www.seattletimes.com/business/all-hands-on-deck-at-seattle-and-tacoma-ports-as-supply-chain-bottlenecks-persist/.

Evropa: Do našeho skladu dorazily dva kontejnery (základní hry, zástavy miniatur a doplňky). Dalším krokem pro nás nyní bude začít připravovat hry na poslední míli doručení. Tyto přípravy by měly trvat přibližně týden, než vám budeme moci začít hry rozesílat, a jakmile zásilku zpracuje doručovací společnost, dostanete e-mail s číslem zásilky. Zbývající dva kontejnery pro EU (Legendární zástavy) by měly dorazit do skladu začátkem prosince.

Jinak k aplikaci Euthia companion: aplikace Euthia udělala obrovský skok kupředu. V příští aktualizaci KS se s vámi podělíme o aktualizovanou aplikaci spolu s novými videi o hře.

Přejeme vám krásný víkend a ještě jednou vám moc děkujeme za vaši neuvěřitelnou podporu!

Markéta a tým Diea Games
 

Oskar,
občas se objevuju v JOUOB.castu

10.11.2021 12:04:11

@Oskar999 

Ďakujem pekne za info :)

11.11.2021 16:16:43

@matej2424 
dalsi info:

Ahoj všem, jedeme postupně v seznamu dle obsazenosti skladu a příští týden by se měla jet první várka CZ/SK lidí, další várka pak hned z kraje následujícího týdne. Blíží se i doba, kdy odešleme všem LOCAL PICKUPům email, že se mohou zastavit na jejich zvoleném místě. POZOR: toto se týká jen Core a Miniature edicí hry. Legendary Edice jsou stále na cestě a do konce listopadu by měly dorazit do našeho skladu k roztřídění pokud vše půjde dle plánu. Držte hrám i nám palce a ikdyž se nás to tady netýká, tak držme palce i lidem v Americe/Kanadě, těm ještě ani nedorazil druhý kontejner do skladu a nemůžeme rozesílat vůbec...

Oskar,
občas se objevuju v JOUOB.castu

14.11.2021 19:53:07

Paráda, už sa tešíme

14.11.2021 19:58:45 | Upraveno autorem (porovnej)

@Oskar999 A jsou již známá místa, kde bude hra k osobnímu vyzvednutí? Mám zvolen Local Pickup v Praze, e-mail jsem zatím neobdržel, což je stále v souladu s tvou předchozí zprávou. Mám Miniature edici. Díky.

16.11.2021 11:14:27

Dnes budeme emaily odesilat. Ale hry v Praze v Tlama Games a Brne v Mystica jsou pripravene k vyzvednuti v jejich oteviraci dobe. Ostrava bude myslim az koncem tydne a Plzen je dle Alladjexe a Kavenu otviracky.

_________________________
/-Otrokář v Diea Games s.r.o.-\

17.11.2021 11:07:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj všem, zdá se mi to a nebo je CZ verze trochu tmavší (min. mapové dílky) než EN verze v unboxing videích na YouTube?

18.11.2021 16:43:19

Ahojte, už niekomu prišla Euthia aj na slovensko? Zatiaľ nemám ani žiadny email … len smutne pokukujem fotky krabíc na fb :(

20.11.2021 00:08:20

@Johnny808 Mne prišla v štvrtok, s trackingom od InTime.

20.11.2021 00:26:22

Ahoj, nám prišla včera poobede z Tlamy cez DPD.

 

20.11.2021 07:04:05 | Upraveno autorem (porovnej)

Drhou varku s addony cely vikend balime a budeme odesilat v pondeli/utery jak po CR, tak na Slovensko. ????

_________________________
/-Otrokář v Diea Games s.r.o.-\

20.11.2021 15:06:53

Chlapy ta krabice pro zaklad i oledge je hrozne nesmyslne velika :D. Ta nedava vubec smysl. Fakt se vam emonomicky vyplatilo to mit unifikovany namisto dvou typu?

dyt to neni kam dat :D

 

_________________________________________
www.kalkared.eu, aneb když v poličkách není místo
Diskuze: https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/koutek-kutilu-5/3d-tisk-insertu-21039/

20.11.2021 16:03:44

Na tom vôbec nezáleží , aká je velká krabica a ani na tom či máš plastove figurky , alebo kartonove, alebo či su mince kovove alebo z kartonu, alebo či máš zasobniky ku hre , alebo si si ich vyrobil sám. :-) Podstatný je zažitok zo hry na ktorej niekto pracoval viac sto hodin, aby my sme mali taký zážitok či už s rodinou , alebo s kamarátmi na , ktorý sa len tak nezabudne a ked pride niekto na návštevu je celý v užase už len z toho , ze taku monumentalnu, velku hru nevidel. Takže všetkým z DIEA GAMES velke podakovanie za ich cas , namahu a usilie :-)

20.11.2021 16:40:10

@Khalashnikovf @mikeoldfield Co je špatně na tom, že si někdo stěžuje na velikost krabice? Je fakt nesmyslně velká.. Ale doba si to asi žádá. Zajímavé, že třeba Hexplore It je oproti tomu asi tak 4x malý. Ale třeba Middara je taky obrovská (taky má 500str. knihu příběhu).
Glorifikovat vydavatele, kterému jsem zaplatil za hru a bát se mu říct, že to je velký, natož mu být vděčný, že mi hru dodal.. je taky trošku mimo ;-)

20.11.2021 17:54:58

@Polda Ďakujem za tvoju uprimnosť :-) Nejak mi ludia lahsie kritizujeme ako chvalime :-)

20.11.2021 18:10:20 | Upraveno autorem (porovnej)

Nevíte, jestli je organizér v krabici hry, nebo měl být někde mimo? Vyzvedl jsem si to v Tlamě a jediné co bylo mimo krabici byla mini krabička s kostkami.
edit: nechci sundavat fólii

20.11.2021 22:24:21 | Upraveno autorem (porovnej)

YT kanál Nithrania dnes zveřejnil video návod ve Slovenštině na Euthii: https://www.youtube.com/watch?v=cLSJFG_VdGE

 

21.11.2021 17:29:10

Jak je to s tím gryfinem? Myslím figurka. Bude tam jen pro ty, kteří to backnuli první den? Nevšiml jsem si,že by to šlo někdy dodatečně přikoupit.

21.11.2021 18:31:17

@Derecho v pledge manageru sel prihodit

Oskar,
občas se objevuju v JOUOB.castu

21.11.2021 18:49:40

Vybíráme z Bazaru

This war od Mine : V obležení
This war od Mine : V obležení
Akt. cena: 2500 Kč
Končí za: 8 dnů

Offcanvas