Arkham Horror - herní prvky

Ahoj, mrkněte sem: www.myslivecek.net/Monterey-Jack.jpg

Mám v tom pokračovat a udělat postupně maximum karet? co vy na to?
31.5.2009 21:37:39

Vojtech Musil

to rbx
Ja tu nejsem zrovna zkuseny atd... a netusim, kde by se mel tento topic spravne zalozit.... kazdopadne ty tu jsi ocividne skoro doma, takze kdyz ho zalozis a posles mi link, tak o tom rad podiskutuji a necham se poucit. Jinak opet spatne a 2:0 pro me. Ja nic netvrdil, pouze citoval jinou osobu, ktera mi na toto tema sdelila, co jsem uvedl :-) Muzeme i soukrome, moje ICQ je 327-865-755 :-)

16.6.2009 12:33:27

rbx

VM
http://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/obecne-o-hrani-spolecenskych-her-3/kopie-pravidel-a-her-z-hlediska-autorskeho-prava-9183/

16.6.2009 12:57:04

Pokračování
Prvotní překlad karet lokace French Hill Street: http://www.myslivecek.net/FrenchHillStreets.zip

Samozřejmě uvítám jakékoli konstruktivní připomínky :-)

11.7.2009 18:54:41

Pár kostruktivních, převážně gramatických
Karta 1
díky podivným snům – když je to špatné, nepoužívá se „díky“, takže to zkus přeformulovat, třeba „kvůli“

Karta 2
abyste, ne aby jste
chybí čárka před „a cítíš se zmatený“

Karta 3
chybí čárka před „než se opět....“
tolik Příčetností, ne Příčetnosti

Karta 4
vyhodila bych „jeho“ u „jeho případu“ – je to nadbytečné

Karta 5
jsi se – ses (dvakrát)
chybí čárka před „neschopen“

Karta 6
Inner Sanctum – tři věty za sebou začínají slovem „Pokud“ – aspoň jednu zkus začít jinak (Jestliže, Souhlasíš-li....)
zase: jsi se

Karta 7
Chybí čárka /hned jak tě spatří/ - nechceš to přeformulovat? Třeba Jakmile tě spatří, zaútočí.
zase tvé oblíbené: aby jsi
Ale po tvém vyprávění souhlasila – raději: Po tvém vyprávění však souhlasila

11.7.2009 22:57:31

Trocha stylistiky
Karta 1
2.odstavec: "díky podivným snům. Vložil ti je do mysli Carl Sanford, když tě vyhazoval/vylučoval z řádu."
3. "pocit, jako by dům dýchal a tiše šeptal"

Karta 2
1. "Carl Sanford tě pozval do studovny na rozhovor. Během něj tě přepadne děsivý pocit."
1. "uvědomíš si, jak mnoho času uplynulo. Cítíš"
2. "nebo tě čeká prokletí."

Karta 3
2. "skrz ni" s krátkým i

Karta 4
3. "představí jako detektiv Thomas F. Malone, kterého do Arkhamu přivedlo vyšetřování."

Karta 5
3. "Nedokážeš přestat jíst. Zůstáváš"

Karta 6
3. "předmětů (zaokrouhleno dolů). Vyber předměty, které odhodíš."

Karta 7
1. "zaútočí na tebe žena v černém." ... "Síly (-1) a zjistíš, že je to Ruby Standish, která právě okrádala Lóži. Nabídne ti svou pomoc ve vyšetřování. Vezmi si její"

12.7.2009 14:56:14

Karta 7
okrádala Lóži nebo Řád?

12.7.2009 14:59:12

dotaz
Jelikož jsem si Arkham objednala až nyní, moc jsem nesledovala tuhle diskuzi. Mam jen malinky dotaz. Překlad karet se pak objevi u hry ke stažení? V tehle již šileně dlouhe diskuzi se těžko dohledavaji informace:) A v jakem je stadiu?

19.7.2009 15:26:26

sappho
Finální karty se objeví klasicky ke stažení u hry. Tohle jsou jen první verze k připomínkám...

19.7.2009 16:31:57

príšerne dlhá diskusia
Zeus nechcelo by sa Ti náhodou tú diskusiu rozdeliť na viacej menších stránok?

21.7.2009 21:46:39

a ešte niečo
niektoré diskusie na tomto nete už by asi potrebovali niečo ako index či register
Pardon za offtopic, ale nejako mi to pri tejto inak docela kráááááááátkej diskusii ušlo. :)

21.7.2009 21:49:08

ako to vyzera?
nazdar,chcem sa spytat,ako to zatial vyzera s prekladom kariet do grafiky??

10.9.2009 11:52:52

Vybíráme z Bazaru

Akropolis
Akropolis
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas