Válečné hry na Veselé (okolí Valašského Meziříčí)

Tahle diskuze je založena z důvodu organizovaného hraní v objektu č.p. 52, Veselá, část obce Zašová, okres Vsetín.
GPS: 49°27'23.524"N, 18°0'54.889"E

V rámci akcí je možno si zahrát některé hry z produkce GMT či FFG a také kdo si co přiveze.
13.5.2011 07:53:21

Chilly
na fantasy Axis jsem taky zvědavý.

8.7.2011 10:19:30

Lumirisi, Křene, Jarmilo
Lumirius : Super, že si sehnal toho Otomana

Křen: Angličtina nevadí

Všichni: Už se těším jako malý!

8.7.2011 23:20:03

Lumire
Nechces tu tedy zverejnit kdo se u nas vlastne objevi ?

Dost se těším, že si konečně něco pořádného zahraju.

12.7.2011 06:51:11

Účastníci
Pátek: Hammer se Speedym, Chilly.
Sobota: Křen, Husák a zbytek Hammerova klanu :-)

Bude to spíše komorní akce, jak to tak vypadá.


Samozřejmě se mnou přijede Lenka a dovezem s sebou Bohyho.

12.7.2011 07:05:48 | Upraveno autorem (porovnej)

Jaké hry?
Co máme v plánu hrát? (kromě toho HISu, samozřejmě)
Jelikož to mám s dopravou takové složitější, asi toho nebudu brát moc, kdyby měl někdo zájem o něco konkrétního, dejte vědět.
Lumirius projevil zájem o Adventurers, takže ten vezmu, mám vzít i ten druhý Westeros (já tam mám Starky pro sebe počeštěné) když tak nějak spadl z lopatky?
Pro Timura bych snad mohl vzít Age of Napoleon, to by se mu se speedym mohlo líbit...

12.7.2011 08:38:59

Hry
Westeros určitě beru pokud zmáknu dolepit figurky, tak včetně 3 rozšíření.
Dále budu mít s sebou kompletní Thunderstone a jinak nějaké eurovky pro Lenku a Husáka, tež toho nechcu moc brát, protože Timur má opravdu velkou sbírku.

Jestli spadl Westeros z lopatky se ještě uvidí, protože zájemci snad budou a kdybychom se měli držet aspoň reálií Game of Thrones je tam pořád možnost zahrát boardgame verzi.

12.7.2011 09:00:31 | Upraveno autorem (porovnej)

BoW a AGOT
Tím třetím rozšířením jsou Tullyové?
A přítomnost AGOTu BG je taky povzbuzující. Rád s Lannistry rozdrtím zpupné říční lordy v bitvě a poté i celý zbytek Západozemí obratnou politikou... Spojenci jsou samozřejmě vítáni, a já nejsem nevděčný... :D

12.7.2011 09:25:50

Hry
Tak jestli má Timur velkou sbírku, tak máme po starosti :)

12.7.2011 10:05:58

Speedy
jo mám aji Tullyovce, ale nemám jej bohužel ještě slepené s podstavcema, protože to fakt nedrží.

12.7.2011 10:41:36

Stravování
Dopadlo to nějak s tím stravováním?

12.7.2011 19:20:08

Stravování
vzhledem k hojné účasti, každý za sebe.
Je tam rychlovarka, mikrovlnka, sporák i klasická kamna na dřevo :-D

13.7.2011 07:17:47

husakova warmluvenka
Zdar přátelé, jak už jsem avizoval, v pátek nemůžu přijet. A bohužel se mi včera vymamlasila i sobota. Celý den až do západu slunce svážím své děti z táborů a jiné své děti zas na tábor rozvážím. Takže to prozatím vypadá, že buď neděle, nebo nic. A to nic je reálnější variantou. :(

Pokud to tedy u mne neklapne, přeju vám všem spoustu nepřátelské krve na vašich mečích a hrdě vlající vítězné prapory nad rozbořenými hradbami pokořených pevností.

13.7.2011 07:58:33

Lumirius
Doufám, že se tam dá objednat pizza, protože vařit při HiS to je hřích!

13.7.2011 17:41:56

husak
To máš za to, že posíláš své děti do táborů nucených prací!

13.7.2011 17:44:32

chilly
Vařit při HIS že je hřích? Tos nejedl Ozzyho dobroty!

13.7.2011 18:06:44

Chilly
myslím že u tehle hry je taková čekací doba mezi tahy že si klidně stihneš něco uklohnit. Jinak pizza tam jde nějak objednat, ale budeš muset vyběhnout někam blíž k civilizaci, záleží na taxikáři, i když kluci říkali že nějaký dravec dojel až k baráku asi měl horskou úpravu taxiku :-)

14.7.2011 06:46:26

Lumirius
Takže vyrážíme do divočiny! Nezbývá než nakoupit zásoby lehceohřívatelných jídel.

14.7.2011 07:03:29

Přístup
Díval jsem se na mapy.cz a nejsem si jistý, je lepší přístup od Hrachovce, nebo ze Zašové?

Edit: Pojedu autem

14.7.2011 10:55:16 | Upraveno autorem (porovnej)

Chilly
určo od Hrachovce z druhé strany maximálně koňmo. Je to schované, na jejich louce se teď staví takové "orlí hnízdo" nechávám auto na horním parkovišti, teda kdysi to bylo parkoviště, ale teď je to díky stavbě dost rozorané, mám rád podvozek svého autka, takže parkuju nahoře a těch 200 m si dojdu po cestě k domu.
Neleknout se je to fakt dost daleko od hlavní cesty, pokud máte GPS jste v pohodě, pokud ne tak musíte být trpěliví a jet kde vás pustí cesta. Až dojedete ke značce zákaz vjezdu soukromý pozemek jste na tom vrchním parkovišti, úplně u lesa.

14.7.2011 12:38:38

Díky
všem zúčastněným za pěkný 14ti hodinový seminář z historie. Bylo to mnohem lepší něž jsem očekával.

17.7.2011 20:30:31

Poděkování...
...všem za fajn víkend. Timurovi za neuvěřitelnou pohostinnost s jakou přijal celou mou kumpánii, Lumiriusovi za obětavou pomoc s přepravou a taky za partii Westerosu, která probíhala přesně podle mých představ (a to v žádném případě nemám na mysli výsledek), Eklpovi za spoluhraní v době HISáckého šílenství a taky za to, že vytvořil soubojové partnerství špuntovi ve virtuálním světě...poznali jsme pár dobrých lidí a bylo to obohacující ve všech směrech ...

17.7.2011 20:58:40

Poděkování č. 3
Velké poděkování Timurovi a také Křenovi, za to že dovezl ten HIS.

Perfektní akce!

17.7.2011 22:07:52

Děkuji za návštěvu
Jsem moc rád že jste všichni přijeli a zahráli jsme hry na které se jinak moc nedostane. HIS by neměl zapadnout, tím spíše ze bude mít navazující pokračování :) Věřím, že druhá hra bude rychlejší a hlavně nám budou více jasné důsledky různých akcí a spojenectví.

18.7.2011 09:11:18

ad HIS
Já také děkuju, že jsem konečně našel někoho, kdo si byl ochoten se mnou HIS zahrát. Ač totálně nepřipraven, tak se mi hra hodně líbila. Kdybych nepřijel v sobotu tak pozdě (těsně před polednem), tak jsem nemusel odjíždět domů o půl čtvrté ráno :). Myslím, že 13 hodin na první hru, kterou neměl nikdo nastudovanou je docela slušný čas :D.

Protože dělám na lokalizaci, tak byla má první hra obrovským přínosem, protože vím, co jsme přeložili se Sasou a Ozzym trošku nešťastně a tak budu dělat ještě zásahy do textu pravidel a karet.

18.7.2011 12:01:36

Diagram
Křene jako největší přínos by bylo přeložení toho pětimetrového diagramu na vyhodnocování akcí. Podle mě zcela nenahraditelná věc.

Těším se na další podobné akce, Tomáš dostal na vánoce Succesors a leží mu ladem ve skříni :-D

18.7.2011 12:37:37

Vybíráme z Bazaru

Hobit Dobrodružná hra 1994
Hobit Dobrodružná hra 1994
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 6 dnů

Offcanvas