Válečné hry na Veselé (okolí Valašského Meziříčí)

Tahle diskuze je založena z důvodu organizovaného hraní v objektu č.p. 52, Veselá, část obce Zašová, okres Vsetín.
GPS: 49°27'23.524"N, 18°0'54.889"E

V rámci akcí je možno si zahrát některé hry z produkce GMT či FFG a také kdo si co přiveze.
13.5.2011 07:53:21

Husak
ne myslel jsem to tak, že jediné o čem se ví, že se bude určitě hrát je Battles of Westeros na zbytku se musí domluvit už hráči sami mezi sebou.

15.5.2011 22:27:06

Lumirius: jasan, v pohodě. Však víš, že já se někam přifařím. Nebo tě vyzvu na odvetu v letadýlkách. ;)

16.5.2011 08:08:12

Moje účast
No vzhledem k tomu, že se ta akce bude konat po mém vysilujícím týdnu na manželských setkáních a že můžu přijet až v sobotu později odpoledne a že celkem o hraní Battles of Westeros nemám zájem a že bych měl zájem o ten HIS ale ten je tak na 10 hodin čistého času, tak budu muset asi svou účast odříct. Kdyby to bylo v termínu, kdy můžu dojet hned v sobotu ráno a hned s někým začít HIS, tak by to bylo celkem něco jiného. Ještě se domluvím, jestli bych nemohl z Hranic vypadnout v sobotu hned ráno, ale to by zase předpokládalo, že by byli nachystaní spoluhráči na HIS a nemusel jsem po příjezdu už nic organizovat a nebo na někoho čekat až dohraje něco jiného.

16.5.2011 10:23:54

Here I stand
Ahoj Krene, zrovna Here I Stand bych si zahral radeji nez Westeros.

Kdyby se nasli podobne zamereni dalsi hraci - kolik je pro tebe minimum ?

Nasel by se nekdo kdo by chtel zahrat HIS pres celou sobotu od rana ? BTW nemam kopii hry, takze tu bys musel poslat po Lumirovi, pokud bys ji chtel uz nachystat.

Tom

16.5.2011 16:30:26

hlidani deti
Ahoj, hmmm taky mam deti a predstava ze reknu zene, za dostane jeste dalsi deti na hlidani, tak to asi nepude. Kdybyste nekdo vedel o vhodnem cloveku na hlidani a chteli se na nej slozit tak na to podminky mame, ale jen tak hlidani deti nebude. Vzhledem k tomu ze to je akce zdarma, tak to doufam pochopite. Priveze-li nekdo zenu nebo devce, ktere by se neceho takoveho zhostilo tak super.

T

16.5.2011 16:34:17

strava
Ahoj,

Pokud by byla vetsina zajemcu pro spolecne stravovani, tak bych ho zajistil. Myslim si ze je to dost pohodlne a udrzi to hladinu vhodnych zivin po delsi dobu nez cinske polevky. Na druhou stranu by to asi na den a osobu neco stalo. Vzhledem k tomu, ze nasi maji restauraci a jsou schopni pripravit polotovary tak je to realna moznost, bude-li zajem vetsi casti lidi.

Cloveka na vareni bych obstaral, nenajde-li se dobrovolnik.

16.5.2011 16:37:17

Here I Stand
Jak už jsem psal dříve, to HIS bych si dost rád zahrál, takže se mnou můžete na tu sobotu ráno počítat.

16.5.2011 17:35:10

strava
docela dobrý nápad, trošku jsme doufal že něco podobného navrhneš :-D
Asi to bude chtít ale vědět počty lidí v určité dny, věřím že se to nějak protřepe, času je ještě dost.

16.5.2011 20:16:46

Here I stand
pokud by vám chyběli hráči tak bych to aji zkusil, sice 10 hodin, ale nějak to skousnu. Navíc v sobotu už budu mít něco Westerosu nahráno, pokud bychom se začali sjíždět už ve čtvrtek večer.

16.5.2011 20:18:17

Here I stand
No tak na HIS by teoreticky byli 4 hraci (kren,chilly,lumirius a ja). Najdou se jeste dva dalsi ?

17.5.2011 11:38:32

to Timur a ostatní zájemci o HIS
Upozorňuju, že
1.) Nevím jestli to ráno budu moct dorazit
2.) Nevím, jestli bude do té doby lokalizace (Karty už lokalizované jsou, takže karty by v češtině mohly být včetně referenčních karet a tabulek)
3.) Nikdy jsem to nehrál a ač pracuju na lokalizaci, tak pravidla podrobně nastudovaná nemám. Takže každopádně by to chtělo od všech hráčů aspoň nějakou domácí předpřípravu a tím pádem i kdo bude za jakou stranu hrát, aby nastudoval svou velmoc.

Jinak aby to nevyznělo, že nechci přijet. Já se na HIS strašně těším, ale nevím jestli by manželka byla nadšená, že musí v sobotu všechno balit sama a včetně dětí se pak sama dopravit do Ostravy. Jinak pokud by to tak bylo a byla s tím svolná, tak já bych se tam musel nějak vlakmo dopravit z Hranic na Moravě. Což není daleko, ale pokud by pro mne někdo aspoň do Valmezu přijel, byl bych rád.

17.5.2011 11:45:48 | Upraveno autorem (porovnej)

Doprava z Valmeza
Pokud tam budu, tak není problém.

17.5.2011 14:30:20

HIS
mno. his bych mozna i dal. obejdu se i bez lokalizace
domaci predpriprava mozna. jen ted presne nevim za jake strany se hraje. at to neni samej fanatik (e;

17.5.2011 15:06:18

to Kren
doprava z Valmezu neni problem. Co se tyce lokalizace, tak to bych z me strany vubec nehrotil. Ja osobne preferuji anglicka pravidla. Pokud bychom vedeli kdo by chtel hrat tak by asi bylo dobre provest vyber stran dopredu. Ja pravidla neznam a o hre jsem jen cetl ale nastuduju si je predem. Takze toho bych se taky nebal.

Pokud budes cely tyden se zenou, tak bys mohl mit nasbirane nejake te "family pointy" na to aby se prilis nezlobila. Chapu ze z toho zena nadsena nebude, taky mam deti. Vetsi deti klidne vem s sebou, mista dost.

17.5.2011 16:35:37

to Timur, Kren
jak jsem na to koukal tak mne v tomhle historickem obdobi zajimaji leda tak turci
ale zatim nemam opustak (e;

17.5.2011 16:38:07

HIS
Já chci, já chci, já chci!!! :-) Ještě nikdy jsem žádnou takovou hru (když nepočítám pellenor) nehrál, docela rád bych si to zkusil. Taky se obejdu bez lokalizace.
P.S. - Zabírám si Francouze :D

17.5.2011 20:03:09

Takže asi to vyjde :)
Manželka musí brzo ráno taky odjet, takže bych přijel. Dokonce tam budeme mít dvě auta, takže bych dojel autem. Dovezl bych tedy HIS.

17.5.2011 20:24:48

HIS
Takže domluveno. Lokalizaci nepotřebuji, hru jsem v životě nehrál, ale pravidla si načtu.

Co se týče stran, myslím, že papež bude pro mě tak akorát důstojná role.

PS pro Hammera - speedyho nebrat, hned máme z deseti hodin tři dny :)

17.5.2011 21:03:11 | Upraveno autorem (porovnej)

to Chili
Tak to pozor! Na papeže mám patent já. Za papeže mne jmenoval sám velký Sydo a slíbil mi, že první hru HIS musím hrát za papeže, takže to mi nikdo nemůže vyfouknout :).

17.5.2011 21:46:13

Kren
tak samozřejmě Ty a Timur máte právo první, resp. druhé volby.

Tudíž přeskakuji nízký plůtek církevního dogma a stávám se protestantem. Samozřejmě do doby, než si je vybere Timur :)

17.5.2011 21:54:59

Křene
dobrá zpráva teda, super že se ukážeš.

Pokud bude dostatek zájemců na ten HIS tak se nemusím mermomoci účastnit, ale jinak pravidla nastuduji. Strana je mi docela putna, ale když tam zbude nějaký Angličan tak se zlobit nebudu.

17.5.2011 23:05:59

HIS
Tak ja bych si vzal Habsburky zatim je nikdo nechtel.

Takze zatim:

Kren - papez
Lumir - anglie
chilly - protestant
timur - habsburk
speedy - francie

zbyvaji nepotvrzeni turci,

19.5.2011 08:08:19

to Timur
To zas bude ostuda. Dělám na lokalizaci téhle hry a furt ještě pořádně nevím jak se to hraje. Takže studujte pravidla. Abyste si nemysleli, že když tu hru přivezu, tak že ji umím hrát a mám ji v malíčku.

19.5.2011 08:17:24

Křene
ale prdlačka, uděláme před hraním "brainstorming" a ujasníme nějaké věci, hlavně aby si hráči svědomitě splnili domácí úkol.

19.5.2011 09:11:34

Husak a ostatní
tak to vypadá, že máme od téhle HiSácké pětice nadlouho pokoj :))) co podniknem s načatým dnem?

Mám takové tušení, že na Westeros se moc nedostane....

A ještě Husak: pokud bys jel (což by bylo perfektní, zase po dlouhé době si zahrát) a pokud bychom jeli i my, rád bych se s tebou domluvil na cestě....

19.5.2011 09:57:40

Vybíráme z Bazaru

Wildlands
Wildlands
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 17 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas