Logo a Trolí trička

A cena trička by se určovala podle dosažených bodů úrovně uživatelů :-))).

---- uměle použito jako základ diskuse na téma loga Zatrolených her a případného trička ----
27.7.2009 11:26:10

trolstvo
Nice. Vítáme jeho veličenstvo. My jsme spokojené i s Arkhamem. Stránky určitě budou taky procházet vývojem:)

26.9.2009 10:36:46

PJ

Jak zachytil příjezd Jeho Trolstva můj ikonograf...
...vizte zde: http://img195.imageshack.us/i/trolb.jpg/

Nezachytil jsem všechny fáze, protože trolí speciál dělá při příletu takový rambajz, že mi zdrhnul šotek a já měl smůlu :o)

26.9.2009 10:43:24

PJ

PJ: Oprava linku
http://yfrog.com/5ftrolbj

(po kliknutí na obrázek se tento zvětší na původní velikost)

26.9.2009 10:48:02

Vzkaz od Trolstva PJovy...
Přístě máš místo žebřiňáku trpasličího chleba přivést rovnou trpaslíky... Jsou prý výživnější :-)

Jinak ten jeden stav na obrázku, kdy je tam silueta trola se starým modrým menu je nějaká chybka - možná nějaký přechodný chvilkový stav...

26.9.2009 11:18:40

A aby nebylo napínání málo...
... tak zítra s Jeho Trolstvem oznámíme zbrusu novou novinku. Bude se jednat o průběžnou akci, do které se budete moci zapojit všichni. Akce se bude opakovat každý týden a jeden z vás může vždy dostat určitou odměnu. Více ale nechám na zítra, stále ještě s Jeho Trolstvem jednáme, přeci jen to bude probíhat pod jeho záštitou a i odměnu bude udělovat on a bez něj by to nebylo možné :-)

26.9.2009 11:38:47

no teda
Tak koukám, jeho Trollstvo nás udržuje řádně napjaté.

26.9.2009 11:52:30

Zeus a rbx(popřípadě další)
Změna je skvělá. Nemám výhrady. stránka skutečně ožila. A že nejsem totální fanoušek arkhamu? nevadí :)

26.9.2009 12:24:20

Obrázek Trola
No až na ty prasečí kly jsem Trolem mile překvapen. Líbí se mi. Ty zuby mohly být křivé velké, ale nemuseli být tak typicky prasečí.

Měl jsem už napsanou první větu tohodle příspěvku, že se mi ty kly moc nelíbí ale manželce jsem vůbec nic neříkal, když přišla a ptala se komu píšu. Jen jsem jí řekl, že Zatrolenky mají nové logo a když se na to podívala, tak nezávisle na mě její první věta byla, že to vypadá jak prase.

Tož tak zase jeden kritický názor aniž bych chtěl snižovat něčí výtvarné úsilí. Když se to většině líbí tak jak to je, tak já se holt přizpůsobím. Jen si opravdu myslím, že neostré křivé zuby by byly mnohem lepší a neevokovalo by to divoké prase.

26.9.2009 12:48:57

Zuby
Za sebe mohu říct, že se mi trol líbí i se zuby.
Docela dobře si ho dokážu představit na přední straně trička (na prsou vlevo).

26.9.2009 12:52:33

kren...
"zubááára!"
(:
...je to phode Jeho Trolstvo, mozno si zahrate aj v dalsom Batmanovi v komparze jaskynnych preletov netopierov (; ->mne zase pripominaju tie usi netopiera, he. Ale je to veduci rozdavajuci odmeny, takze sláva velkemu velebnemu zelenemu trolstvu!

26.9.2009 13:17:05

ad prase
No jak jsem řekl, já se přizpůsobím. Ti co s Trolem tady prochází celým vývojem tvorby a vědí co tady trol znamená, tak jim to tak nepřijde. Ale jestliže lidem, kteří zatrolené hry neznají, jako první napadne divoké prase, tak to mi trošku vadí, když už to budu nosit na tričku.

26.9.2009 13:24:17

rbx

Kren
Jeho Trolstvo je se zuby naprosto spokojeno a je mu úplne sumafuk, ze se jeho ozubi Jeho Krenstvu nelibi.

26.9.2009 14:27:49

to rbx
1.) O mou osobu tady vůbec nejde
2.) Jestliže má něco reprezentovat komunitu více lidí, tak se k tomu snad mohou vyjádřit a třeba i kriticky a ne zbůsobem ber nebo nech být
3.) Není špatné si vyslechnout vnější názor naprosto nezúčastněných a neznalých, jestliže se má něco reprezentovat navenek.

Stejně jsem tady se svým kritickým názorem osamocený, takže pokud ti nestojí za to ani aby ses nad ním zamyslel jestli tam není alespoň nějaké zrnko pravdy, které by sis připustil, tak to klidně můžeš hodit za hlavu. Já jenom aby nás pak trošku nemrzelo až v tom tričku někde vyrazíme, tak abychom nemuseli poslouchat poznámky: "co to tam máte za prase?".

Jinak se mi ten Trol po odhalení opravdu moc líbí a je to moc pěkný návrh.

26.9.2009 14:47:35

Trol
Řekl bych, že náš Trol ma ve tváři výraz hráče po skvělé a vítězné partii nějaké super deskovky :-)

26.9.2009 18:06:10

rbx

Kren
Není člověk ten, aby se zavděčil všem.

26.9.2009 18:12:30

to rbx
Jinak samozřejmě ty připomínky nebyly namířeny konkrétně proti tobě jako tvůrci návrhu - to chraňbůh. Je vidět, že sis s tím vyhrál a můj celkový dojem je veskrze pozitivní. Pokud nikomu jinému ty zuby nevadí, pak je můj názor stejně fuk. Mě jen zarazilo, že se k tomu úplně stejně vyjádřil i jiný člověk, který viděl toho trola poprvé a nevěděl co si o tom myslím já.

26.9.2009 18:53:18

Trolstvo
No já proti obličeji našeho Trolstva nic nemám. Ono je dost těžké dát tam určitou podobu trola, ptže trol má mnoho různých podob a nemusí vypadá vždy jako tupé, slintající a zubaté zvíře. Ono i kdyby jste tam dali nějakého typického trola, tak to taky všichni nepoznají a si řeknou, že to může být zlobr, skřet, ork prostě všechny tyhle potvory. Takže pro bližší specifičnost, aby si to opravdu nikdo nepletl bych dal vedle jeho postavičky nápis zatrolených her;) Když už teda...:)

26.9.2009 18:59:50

rbx

...
Nemůžu se k tomu moc vyjadřovat, protože tu není skoro zádný signál a horko těžko se mi občas podaří něco odeslat. Takže v úterý, až budu v kanclu, to s kýmkoliv klidně dopodrobna rozeberu. Co se zubu tyče, tak jsou trolove bez zubu, ale jsou i trolove se zuby. Více v úterý.

26.9.2009 20:07:50

Navrhuju pojmenovat ho Sus Scrofa a je to. Kdo neví proč, nechť vygooglí. :-) Osobně jsem rád, že nemá bradavici.

26.9.2009 20:57:50

PJ

Zeus
Jsem celý rozpovšechnělý na tu speciální akci. Vyjednávání s jeho Trolstvem i nadále pokračují? Mám opět zajistit odpovídající cathering? :o)

27.9.2009 12:10:27

Vyjednávání jsou pozastavena...
neb Trolstvo právě obědvá... A nerad bych se třeba i omylem stal jedním z chodů :-)

Každopádně mohu prozradit, že ač se odměny nenajíte (trolové jídlo zásadně nedávají, trolové jídlo jedí :-), bude i přesto nevšední. Bude se jednat o 3 různé řády trolího dvora, nicméně na trolím dvoře je to zařízeno tak, že řády jsou dočasné a jejich udělení tak bude nejpravděpodobněji na 6 týdnů. Samozřejmě pokud v průběhu této doby vykonáte udatný čin, za který vám byl řád udělen, znovu, nejenom, že si ho ponecháte o dalších 6 týdnů, ale navíc získáte řád vyššího stupně.

Po krátké poobědové siestě doladíme detaily a kolem třetí hodiny by se tu mohly objevit bližší detaily :-)

27.9.2009 12:36:35

add Trol
Musím se zastat křena, reakce mé přítelkyně byla naprosto stejná...a já se k tomu přikláním stejně... na druhý pohled v tom naprosto vidím toho Stoupu z Gumídků.....možná až moc roztomilý a pohádkový zjev a já sem čekal prostě něco jiného

27.9.2009 13:09:44

add Trol
I já jsem na straně Křena.Přeci jenom jsem měl jinou představu.Takhle mám pocit, že deskové hry jsou jen do mateř. školek. Působí na mě totiž strašně něžně,hodně a hlavně ty zuby jsou zvláštní. Tím se tvůrce nechci dotknout, nezavděčí se nidky všem a jsem rád, že tu prošla alespoň nějaká změna. Ale dokážete si tohodle trola představit na tričku?

27.9.2009 13:14:44

rbx
Vyborna prace, podle me moc pekne, navic to vypada hrave, ke strankach se to hodi. Jen kombinace trola a Arkhamu je zvlastni - nema to sice moc logiku, ale ma to svuj vlastni pribeh, takze to chapu. Navic bezny smrtelnik stejne Arkham nepozna:D

27.9.2009 13:16:35

SSZGSA
Jestli to neni tim, ze jsme tu banda freaku, co ma rada hry typu Arkham:) Deskovky jsou pro vsechny, klidne i pro mladsi;) Inspirace stoupou je evidentni, ale ja jsem od pocatku Stoupu podporoval, takze proti tomu nic nemam...

27.9.2009 13:18:51

Vybíráme z Bazaru

Messina 1347 (ve fólii)
Messina 1347 (ve fólii)
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas