Logo a Trolí trička

A cena trička by se určovala podle dosažených bodů úrovně uživatelů :-))).

---- uměle použito jako základ diskuse na téma loga Zatrolených her a případného trička ----
27.7.2009 11:26:10

To Aneken
Já vím, že deskovky jsou pro všechny a hlavně, že tu nemůže být pekelný trol se zbraní a vypadat, že právě sežral člověka i s krabicí ale moc si neumím představit to tričko.. Rozhodně to ale není mířené proti RBX...Chtěl jsem aby to tričko nás všechny nějak reprezentovalo na různých akcí...

27.9.2009 13:23:13

ad Stoupa
No s tím Stoupovým potomkem jsem se smířil a docela se mi začal líbit, i na tričku se mi bude líbit ... až na ty prasečí zuby. Jak jsem už psal evokuje mi to prase - asi takové jaké byly ve hvězdných válkách v tom doupěti Jabba Hutta.

27.9.2009 21:28:51

Kren
Po pravde bych byl taky radej spis za mensi zuby, ale zas tak zasadni odpor proti nim nemam...

27.9.2009 22:27:21

Konečně jsem pochopil výhodu abstraktního loga :-)
Až budu příště něco takového vymýšlet, tak půjdu cestou Adidas a podobných... I když věřím tomu, že i v tom případě by se našel někdo, kdo by prohlásil, že 4 proužky by byly hezčí ;-)

27.9.2009 22:32:33

to Zeus
Nemusí být hned abstraktní stačilo by když by se dal návrh konzultovat více lidem ...

27.9.2009 22:57:08

Kren
A tak konzultovat... Stranka je Diova, je na nem, jestli to chce konzultovat ci ne;) Nikde neni psano, ze musi byt demokracie, navic tohle byla revolucni zmena;)

27.9.2009 23:20:39

to aneken ad trolí demokracie
No samozřejmě, že je to na Diovi, ovšem tady snad taky jde o to aby se co nejvíc členů nějaké komunity ztotožnilo se symbolem, který tuto komunitu má reprezentovat navenek. Přeci jen pokud by si Zeus jako symbol zvolil třeba rudou hvězdu a srp a kladivo s nápisem proletáři všech zemí spojte se, tak bude těžko předpokládat, že to bude každý nosit na tričku a šířit pod tímto symbolem dobré jméno Diova webu. Ovšem na druhé straně je výsostné právo autora webu dát tam takového trola jaký se jemu osobně líbí i kdyby to měl být třeba rohatý krtek.

28.9.2009 01:32:26

troldo
Mne sa trol páči, stránke to len pomohlo ked ju môže zosobňovať takýto típek a možno na velkých herných akciách niekedy v budúcnosti sa ho dožijem aj ako maskota v životnej veľkosti, niečo ako mikimaus v disneylande. je to proste simpaťák, dospelých neurazi a mladším sa bude páčit.

28.9.2009 07:04:54

mocný Die
mě se Trol líbí :-)

28.9.2009 07:06:41

Trol
Ale lidi neodsuzujte našeho trola. Kolik podob trola znáte? Já znám minimálně 3, které se od sebe dost liší a přesto to jsou všichni trolové. Trol může vypadat dětsky, nebezpečně a něco mezi tím. Každý má prostě jinak trola zafixovaného. Já si myslím, že by jsme si měli počkat až bude vystavená jeho kompletní podoba i s tělem a pak můžeme soudit;)

28.9.2009 07:52:12

Kren
Jasne, ale obavam se, ze "prasetroli" nazor je lehce v mensine a tudiz by prohral i v demokratickem hlasovani:) Treba si na nej casem zvyknes;)

28.9.2009 08:51:45

PJ

Vy toho tady kolem naděláte...
...buďte rádi, že něco máme a že už tam není ten hrozný nápis Arialem!

Trol? Hele: http://cs.wikipedia.org/wiki/Troll_(severská_mytologie)

Jsem rád, že náš trol působí trochu infantilně, možná jako autokarikatura, ono to celkově na člověka působí spíš pozitivně, kamarádsky. A to je v tomto případě asi na místě. Srovnejte si to s tím strašným vzezřením na Wikipedii...

28.9.2009 08:57:34

PJ
Souhlas;) Máme originálního trola a je jen náš, a to je důležité.

28.9.2009 11:50:42

Trol
Jdu pozdě, ale přidávám souhlasný hlas pro trola. Vypadá hravě a tak to má na stránkách o hrách být. Šakali štěkají, karavana jede dál, jelikož 100% spokojenosti nelze nejen na těchto stránkách dosíci (viz trolí aréna).

28.9.2009 12:27:11

Má troška do mlýna
Všimla jsem si, že jsem se ještě nepřidala k chválení - tak tedy: mně se trol taky líbí, souhlasím s názory o jeho hravosti.

Jen to Arkhamí pozadí mi trochu připomíná potisky některých rádobydžínových textilií... ale když se podívám blíž, je to jasně Arkham... =)

28.9.2009 22:07:49

rbx

...
Jsem rad za tuto zivou diskuzi zde, protoze kdyby nove logo / trol nevzbudil vasne, tak by bylo neco spatne.
Rad bych neco rekl o te demokracii, kterou zminoval Kren. Nemam nic proti demokracii, ale v nekterych pripadech musi jit demokracie stranou a musi rozhodnout poverene osoby, protoze jinak bychom se nikdy nedobrali cile. A to, si myslim, je presne pripad zdejsiho trola. Idealni pripad by byl, kdybychom nechali s Diem namalovat nekolik osob nekolik ruznych trolu a kazdeho jinym stylem. Tyto vytvory bychom pak mohli vystavit a hlasovat o nich. Aby to ale melo smysl, muselo by jit opravdu o profi kresby, ne zadne detske maluvky. Jenze na to nejsou penize, ani dobrovolnici. Nebo tu sem snad do doby, nez logo vzniklo, dal nekdo svuj navrh ze sve vlastni iniciativy? Nic takoveho jsem tu nevidel. Takze je tu druha moznost. Sebrat par nazoru na to, jak by mel trol vypadat a pak se ho snazit udelat tak, aby co nejvice vyhovoval zamerum majitele serveru s prihlednutim k nazorum zdejsiho osazenstva. Abychom se dobrali k nejakemu vysledku, zvolili jsme druhou cestu. Tedy vzali jsme zdejsi nazory, Zeus pridal celkem jasnou predstavu, jak by mel Trol vypadat, nebo lepe receno, co by mel splnovat a ja se snazil mu takovehoto tvora dodat jako logo. Trol mel byt dobrosrdecny tvor, ktery vzbuzuje spise usmev, nez strach, mela to byt spis dobracka potvurka, nez bestie. Zavrhli jsme proto tyto typy:
http://www.istockphoto.com/stock-illustration-8093543-troll.php
pro prilisnou zlobu
http://www.istockphoto.com/stock-illustration-6388128-monster.php
pro prilisnou troubovitost a jednoduchost
http://www.istockphoto.com/stock-illustration-5614731-orc-playing-a-video-game.php
pro prilis velke zuby a nablbly vyraz
http://www.istockphoto.com/stock-illustration-8059160-greedy-troll.php
pro malou trolovitost a velkou hamiznost
http://www.istockphoto.com/stock-illustration-7571667-the-goblin-strikes-impact-goblins.php
s timto vlastne vznikla uz davno prvni verze, ale prilisna agresivita Dia nezaujala

No a z techto vsech moznych tipu a smeru, k nimz samozrejme pribyl jeste Stoupa z Gumidku, ktery je ale spis hlupak a k dobrosrdecnosti ma daleko, vznikl nas Trol.
Nejde tu hlasovat o tom, jestli ma mit trol male usi, velke usi, male zuby, velke zuby, ze nema vypadat jako Stoupa, ze nema vypadat jako od Disneyho, ze ma vypadat jako Stoupa, ze ma vypadat jako do Tima Burtona. To fakt nejde, protoze sto lidi znamena sto ruznych nazoru a kazdemu se libi neco jineho.

Troufam si tvrdit, ze kompletni Trol vzbudi stejne vzrusene diskuze, protoze nekdo bude chtit trola mensiho, nekdo vetsiho, nekdo tlustsiho, nekdo hubenejsiho.

Ja si stojim za timto a Zeus take a oba doufame, ze se s nim vetsina uzivatelu tohoto serveru ztotozni. Je nam lito, ze se nekterym nelibi, ale s tim je vzdy nutne pocitat, ostatne logo nasi republiky je svym zpusobem genialni a pritom bylo prijato velmi nejednoznacne. A pritom mu predchazelo normalni vyberove rizeni.

Kren: Byl bych moc rad, kdybys mi nastinil svuj zpusob, jak jsi myslel, ze bude logo vznikat? Pokud si tu procitam diskuzi, tak mi prijde, ze vsichni cekali, s cim se vyprsime, cimz padem vlastne potvrdili nas zamer udelat logo podle naseho nejlepsiho svedomi.
Vis, ono to fakt nejde pak upravovat podle prani par jednotlivcu. OK, dame pryc zuby... a co se stane pak? Nekdo prijde s tim, ze ma moc velke usi a ze kdyz jsme kvuli par lidem predelali zuby, tak ze muzeme pro nej a par jeho kamosu zmensit trolovi usi. Ja mu reknu ze ne. A dockam se odpovedi, ze kdyz to muzu splnit Krenovi, tak proc jemu ne? Promin, ale do tohoto kolotoce se fakt dostat nechci.

28.9.2009 22:19:26

rbx
na tom prvním by mi vadilo úplně něco jiného než přílišná zloba :D

28.9.2009 23:31:43

rbx
To zni rozumne, my jsme kazdopadne radi, ze logo je;)

29.9.2009 00:13:35

to rbx
Za prvé jsem já nikdy o demokracii ve svých příspěvcích nemluvil. Demokracii pokud vím první zmínil Aneken. A za druhé jsem měl přesně na mysli to co jsi udělal až teď - dát pohromadě příklad 5 až 6 trolů z nějakých zdrojů na netu a nechat se všechny vyjádřit co se jim na těchhle Trolech líbí nebo nelíbí a s těmito výchozími názory pak začít dělat na svém definitivním originálním řešení, které by pak už bylo definitivní ať se to někomu líbí nebo ne. Škoda, že jste nešli touto cestou. Pak bych neřekl ani půl slova i kdyby se mi tam osobně nelíbilo kde co. Abych tady nebyl co se týče navrženého trola za největšího prudiče, tak znova zopakuju co jsem psal už několikrát - že se mi návrh moc líbí, jsem schopen se s ním ztotožnit a protože jsem byl převálcován většinou, tak se s prasečími zuby budu muset smířit. Na to, jak bude vypadat celý Trol včetně těla jsem sice zvědavý, ale myslím si, že pokud bude zpracován v intencích a kvalitě hlavy, tak bude perfektní.

29.9.2009 02:25:28

Trolik
I já přikládám slova pochvaly za Trolíka! Moc Hezkej!!

29.9.2009 08:40:47

Trolík
Trol je super jenom bych mu na zimu dodala kulicha ať nám nenastydne .-)

29.9.2009 09:55:22

Díky za Trola
Trol je výborný. Vypadá opravdu mile a dobrosrdečně a dělá kladnou atmosféru. Jediná výhrada je k chlupatosti ALE NEMYSLÍM TO ŠPATNĚ NEBO NEVDĚČNĚ. Prostě bezvýznamný detail pro mne. Už se těším na celého trola. Bude něco držet? Třeba v jedné ruce BattleLore a v druhé Warrior Knights (nebo Arkham):-D. Nebo bude mít gambeson (tabard) rozdělený na čtyři části s těmito hrami + s něčím dalším :-D.

29.9.2009 19:38:15

Ella
Na Vanoce mu muze rbx pridelat santaklausovskou cepicku;)

29.9.2009 23:25:07

PJ

aneken
Fuj, to je moc americký. Co takhle kapra, když je tolik na to jídlo (mám na mysli ocasní ploutev koukající z pusy :-))

29.9.2009 23:34:51

vánoce
a co takhle kostru z fufníka? :D

... to víte, pořád se nemůžu smířit s tím neidentifikovatelným arkhamovským podkladem...

30.9.2009 06:47:27

Vybíráme z Bazaru

Twilight Struggle: Red Sea
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas