Logo a Trolí trička

A cena trička by se určovala podle dosažených bodů úrovně uživatelů :-))).

---- uměle použito jako základ diskuse na téma loga Zatrolených her a případného trička ----
27.7.2009 11:26:10

PJ
tan kapr by byl vtipnej:-)

30.9.2009 06:57:23

PJ
Je to dokonale Ameri-trash;)

30.9.2009 09:45:49

Ella a aneken, rbx
Náhodou, bylo by fakt dobré, kdyby se Trol lehce pozměňoval vzhledem k okolnostem (jako např. logo Google). Třeba u příležitosti Essenu, Vánoc apod. Stačilo by jen přidávat malé, ale charakteristické atributy.. =)

30.9.2009 10:42:38

Elissa
Bylo by to urcite fajn, ale obavam se, ze Google na to ma tym grafiku;)

30.9.2009 10:44:20

rbx

Elissa
Neni v mych silach prekreslovat ke kazde prilezitosti trola. Ale pokud jde o dodavani veci, jako je treba santa claus cepice, tak to jsem pro.

30.9.2009 10:44:39

rbx

a ted me napadlo zrovna neco k Essenu :-)
bude to hezke :-) domluvim se s Diem.

30.9.2009 10:45:49

ad Santa Claus
Dejte mu třeba kulicha, ale jsem zásadně proti cizorodé, komerčně reklamní Santa Clausovské čepici. Když vidím o Vánocích všude ty hypermarketové reklamní Santa Clause, ke kterým se do reproduktorů pouští staročeské koledy tak se mi otvírá kudla v kapse. Nebo jste na Ladových obrázcích českých vánoc viděli běhat někoho v Santa Clausovské čepici? Jakoby těch reklam kolem nás nebylo málo. A Santa Claus v Českých zemích je typický příklad reklamní komerční kultury. Zvlášť ten starý jakoby přiopilý vypasenec od CocaColy. Ony totiž Vánoce jsou o něčem jiném než o Santa Clausovi, která na nás číhá o Vánocích v každé druhé reklamě a zakopáváme o něho v každém obchodě. On se totiž Ježíšek v jesličkách a ztišení a klid o Vánocích příliš reklamním agenturám a obchodům nehodí.

Tak se nezlobte, že jsem se ohledně toho Santa Clause tak rozčílil. A vůbec to nesouvisí s tím jestli jsem věřící a nebo ne. Jinak jsem samozřejmě jednoznačně zato aby se s významnými událostmi objevoval Trol s různými atributy. Graficky by to myslím nedalo moc práce.

30.9.2009 11:08:55

Santa Klaus
Přidávám též jeden silný názor proti SC - otylého dědka na Vánoce nepotřebujeme.

30.9.2009 11:27:29

rbx

kren
Ja to nemyslel tak, ze bych mu dal hned na hlavu Santa Clause.

30.9.2009 11:29:23

pryč se Santou!
Jsem bezvýhradný ateista (až se bojím, že mě Pánbůh potrestá), přesto Vánoce miluju, ale ty klidné a pohodové a české. Jsem zároveň fanatický antisantaclausista. Tu figurku prostě v našich krajích nechci ani vidět. Takže kapříka, stromeček, jesličky - ano, červeného pána ne! (Ostatně si myslím, že takové "zvěrstvo" by rbx svému trolímu dítěti nikdy neudělal)
Jinak horlivě souhlasím s tím přidáváním nějakých vnějších znaků Trolovi k významným událostem, opět to oživí už tak živý web :-)

30.9.2009 11:49:46

PJ

antiSANTA
Souhlasím bezvýhradně s Křenem a vlastně až na "fanatický ateismus" i s Hammerem, mluvíte mi úplně ze srdce. Dokonce je někde na netu i petice proti Santovi ;-)

A to měnění Trola podle událostí mě už napadlo, psali jsme si o tom i s Diem; bylo by to krásné, ale problém je opravdu v tom, že ZH nejsou Google :-)

30.9.2009 12:15:43

PJ
Pozor! Je třeba přesně interpretovat! :-)
O fanatickém ateismu nepadla z mé stránky ani zmínka. Šlo o fanatický antisantaclausismus, což je rozdíl :-)
Samotný Trol se vůbec měnit nemusí, jen by se tu a tam u něj objevil další obrázek (ikonka) upozorňující na nějakou událost. Ale samozřejmě jak je to náročné netuším, záleží na vrchním velení :-)

30.9.2009 12:27:42

Vánoce
Na Vánoce by mu stačilo dát do ucha prskavku :-) ať si chlapec toho kapra zaslouží
a na Mikuláše by mu mohli narůst na den rohy

30.9.2009 12:38:27

to PJ
No neříkej, že ZH nejsou Google. ZH se rozvíjejí takovým tempem, že je bude chtít Google určitě koupit :-).

30.9.2009 12:43:27

koupe Googlem..
... nepřipadá v úvahu. Já si pak totiž ještě 2 roky počkám a pak ZH koupí je ;-)

30.9.2009 12:52:56

koupě Googlem a Logo
Zeus koukám míří vysoko. Co trochu skromnosti a za dva roky koupit BGG a BSW? ;-)

Jinak logo je moc fajn a bude i hezké, když se tam budou občas objevovat nějaké serepetičky, např. 17. listopadu může mít Trol bílou helmu a obušek...

30.9.2009 13:12:13

Návrh trolích triček
Předek: http://www.zatrolene-hry.cz/temp/tricko-predek.pdf
Zadek: http://www.zatrolene-hry.cz/temp/tricko-zadek.pdf

Co vy na to? Líbí se vám? Zjistím ještě odhadovanou cenu a pak bych spustil závazné objednávky.

7.10.2009 10:11:55

trička
konečně jeho trolstvo v celé své kráse :))
Líbí

7.10.2009 10:14:56

PJ

Jé :-)
Moc pěkné.
1* XL, prosím. Děkuji :-)

7.10.2009 10:16:01

Trolík
Nádhera! Jeho Trolstvo se velice povedlo!

7.10.2009 10:25:47

Triko a Trol
Líbí obojí. Jak triko, tak celý Trol. Jenom mám obavu, že teď to triko bude chtít celá moje hravá rodina...co takhle množstevní slevy :-)))

7.10.2009 10:29:45

Zadní strana trička
Rád bych předeslal, že se mi po grafické stránce líbí obě strany trička.
Ale chtěl bych jeho trolstvu předložit ku zvážení návrh, zda by na zadní straně nechtělo pózovat bez nápisu.
Pro přední stranu mi ten nápis přijde vynikající, ale na zádech by (mi) stačil obrázek...

7.10.2009 10:46:45

rbx

diky
co rikate tomu, ze bych toho maleho trola, ktery neni zase az tak maly, dal mezi prsa, tedy doprostred? Pokud to zmensim na uroven znaku adidas ci Nike a necham na prsu, tak to bude barevny flek. Ale takto velky se mi to tak nejak rozlezelo a misto na strane bych ho radeji videl uprostred. Poslu Diovi verzi a uvidite.

7.10.2009 10:48:15

rbx

Vlad
Sakra:-) Napisem prekryvam jeden error, ktery mi utvoril ten zeleny outline na leve noze :-)) Ale pokud nebude zbyti...

7.10.2009 10:49:18

nápis na zádech
Já si zase myslím, že ten nápis na zádech je pěkný a dobrý :-) Hlavně je hned jasné, vo co go. I těm, kteří o těhle stránkách nemají ani ponětí. A navíc jako by říkal: klikněte a uvidíte...
Takže já bych ho tam nechal....

7.10.2009 10:57:05

Vybíráme z Bazaru

Iron Clays 100
Iron Clays 100
Akt. cena: 1300 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas