Hry na zatrocon - kdo co

Já beru:

Dune
Pax Romana
Cosmic Encounter
Runewars
ASL
Indonesia
3 Mušketýři

Když zbude místo: Titan, Nexus Ops, Talisman + rozšíření
11.2.2010 09:25:08

sappho
ty beres wotra ? i s rozsirenim ? Ja ze bych se s nim netahal :)

17.3.2010 00:04:11

to siaron
No chtěla jsem vzít jenom základ. Maximálně základ + rozšíření základu, ale ne ty bitvy.

17.3.2010 07:15:32

to Křen
Do světa Arkhamu tě klidně mohu vzít taky.

17.3.2010 07:15:53

A
A kdo mě vezme do světa Hell game a ASL? :-)

17.3.2010 08:34:01

Eyron
ASL si na triko vezmu, na HellGame nevím, už takhle nevím, jak to stihnu :)

17.3.2010 09:42:15

ubytování
To tak sleduji, co všechno plánujeme hrát, tak si tak říkám, na co my vlastně máme ubytování :)

17.3.2010 10:07:46

sappho
zaklad + rozsireni zakladu myslim postaci

17.3.2010 13:59:39

Sappho
Tak to vim presne. Na to, aby sis mela kam po snidani nasledujici po celonocnim hrani jit na chvili lehnout a dve tri hodky se vyspat:)

17.3.2010 14:32:28

to Eyron
Mno, kdybych se zucastnil, tak bych si Hellgamu klidne strihnul i dovezl, akorat ma ucast je ve hvezdach, protoze opravdu netusim, co se bude v cervnu dit. Takze prinejlepsim budu ten trouba, ktery bude Sasu prosit na kolenou na posledni chvilku, jestli by se nenaslo nejake mistecko. Ale nedavam tomu moc velkou nadeji, protoze se domnivam, ze zrovna cerven bude dobry blazinec.

18.3.2010 09:20:44

spánek a spol.

A pro hráče staršího data, co nemají s podobnými akcemi zkušenosti, připomínám, že je třeba zajistit si v práci po Zatroconu jeden až dva dny volna, aby tělo nahodilo zase normální režim a dohnalo spánkový deficit....

18.3.2010 09:25:49

To Sodovka
Ale jdi.. :D Jaké volno? Aby se dohnal spánkový deficit tu právě práce je!:D Takže se jen musíme smířit, že produktivita malinko klesne a stát tak bude mít tento den menší DPH..:D
( Prosím všechny znalce ekonomiky aby odpustili, pokud jsem se dopustil omylu.. :D )

18.3.2010 09:29:54

volno
Obávám se, že budeme muset obě naklusat v pondělí do práce. Studenti asi budou koukat na nějaké naučné video aby paní učitelka dospala a já se zavřu v kanceláři :)

18.3.2010 09:51:02

hry sebou
Nebylo by dobré udělat podobnou doplňovací tabulku jako je rekapitulace účastníků se seznamem kdo co bere a kdo by měl co zájem hrát ? Předešlo by se přetlaku na konkrétní hry a některé by se nemusely naopak tahat vůbec.

18.3.2010 09:56:23

Tak vám nevím...
...to je samé Hells Bells, Pax, Fax, ASL, CoM, VaV, wotr, lotr...já budu muset vzít asi ten Heckmeck :) Alespoň nezabereme Sodovce moc místa v autě :)
Ale na některé vaše kousky už se těším (3 s mušketou, rád bych poznal i Arkham či Wotr, Cyclades, Summoners a .... spoustu dalších)
Máte někdo nějaký konkrétní zájem o něco z mé nabídky ???

18.3.2010 09:59:12

to hammer
To co ty ušetříš, tak my klidně vyplníme krabicema od FFG. Nejsou to totiž žádní drobečkové :) Jen Battlelore jsem se rozhodla nebrat, protože to je tak na zahrádku na auto. Ale někdy si ho můžeme zahrát tady v Ov.

18.3.2010 10:05:11

:)
No právěže počítám s tvými velkými krabicemi a abych to vyvážil, tak mám zatím v plánu vzít Chaos Marauders a Meuterer, ty se vlezou do kapsy :) a ještě Magellana pro Sodovku, když má ráda ty dražebky....

18.3.2010 10:13:41


to Sappho: no, když tak vezmu na střechu rakev, máme takovou poněkud větší:-)

to Hammer: nic nezkazíš Heckmeckem a vezmi prosím i Meuterer, ty sice máme, při prvních pokusech nás nezaujali a při druhém pokusu jsem zjistila, že jsme stihli ztratit jednu kartu:-(

A ještě jeden poznatek z podobných akcí: kdo si myslí, že vystačí s objednaným jídlem, mýlí se. Kolem třetí v noci přichází velký hlad...

18.3.2010 10:17:24

sappho
to battlelore bychom si někdy zahrát mohli...taky bych rád viděl ty tvé namalované figurky, prý stojí fakt za to :)
Já to BL přenášel zatím jen jednou, není to jednoduchá záležitost....

18.3.2010 10:18:10

co vezmu

jo, mám ráda dražebky a proto vezmu Colosseum a Manilu, a pro Sappho Pirate’s Cove.

A souhlas s panzerem - bylo by fajn někde hodit tabulku, do které se dalo, kdo so veze

18.3.2010 10:19:01

to sodovka
Jsme češi. Budou řízky a chleba. Někdy během května zkusím dát nahromadu to co chci brát a uvidíme jestli rakve potřebují rakev:)

18.3.2010 10:19:12

množství
Ale snad to nebude třeba. Sice to jsou velké krabice ale zase jich nemám tolik.

18.3.2010 10:21:54

tabulka
Taky souhlas, že by to chtělo tabulku co kdo veze. Není problém, pokud mi pošlete co vezete například prostřednictvím SZ, tak to hodím k té tabulce s ubytováním a stravou http://www.herniliga.ic.cz/zatrocon.htm
Jestli to ale chcete jinak, tak si udělejte jinak. :=)).

18.3.2010 14:25:01

sasa
určitě je většina pro... jen počkám, až co povezou ti autem disponující....

18.3.2010 16:36:53

automobilisti
Jako autemdisponující můžu i někoho (cca 2 lidi) z Prahy vzít (včetně her). Jedeme ve dvou. Zpátky podle zájmu. Domluva cca týden před akcí přes SZ.

18.3.2010 17:19:07

Nováčci
Ahoj, jak to bude na Zatroconu s hráči "začátečníky"? S pár kamarády bychom rádi na přijeli, ale chtěl bych vědět, jak to vlastně bude probíhat. Zatím máme za sebou akorát hry typu Talisman, Proroctví, Dorn, pak jednoduché karetky typu Bang, Munchkin, Magic a v době Zatroconu tak 1-2 Arkhamy v základu.

Moje otázka zní - pokud si tam budeme chtít něco zahrát, máme se našrotit pravidla všeho, nebo bude prostor pro ukázku hry a vysvětlení pravidel i na místě? I po přečtení pravidel může být dost otázek a nejasností. A jelikož kolem data Zatroconu budeme povětšinou řešit bakalářky a jiné zkoušky, tak asi nebude nálada ani čas se učit desítky stran pravidel různých her. Díky za odpověď.

8.4.2010 11:00:28

Vybíráme z Bazaru

Detektiv: Město Andělů (nový)
Detektiv: Město Andělů (nový)
Akt. cena: 2000 Kč
Končí za: 5 hodin

Offcanvas