Hry na zatrocon - kdo co

Já beru:

Dune
Pax Romana
Cosmic Encounter
Runewars
ASL
Indonesia
3 Mušketýři

Když zbude místo: Titan, Nexus Ops, Talisman + rozšíření
11.2.2010 09:25:08

Elissa
No, asi jo :) Ale Titan v šesti se začátečníky bude na hoodně dlouho, mezi koly si můžeme hrát něco jiného :)

11.2.2010 22:59:05

Lidi!!! :D
Blázníte??? Takhle psát?? Poslintal jsem si celou klávesnici a srdce mi běží maraton! :) Když to tak čtu a obvzlášť ty tituly od GMT tak silně uvažuji, že svou milou polovičku nechám doma.:)
Maximálně mi bude měnit kapačku! :) Hlásím se na všechny mega hry! A na civilizaci taky! :) A jesli mě někdo zasedne místo..přinesu mu vylepšený čaj a ten toaletní papír od Anekena! :D Muhehehehe
To Sydo: TI3 budu brát i s Exp. :) Ale osobně dám přednost jiným hrám. :)

12.2.2010 00:48:51

rychlovky
vzhledem k tomu, že beru ženu, budete taky někdo hrát nějaké rychlovky? např. Galaxy trucker, Bang, Citadelu atd? (někde jsem tu četl Kill doctor Lucky, to by bylo super)

12.2.2010 09:06:37

rbx

Kyrys
Jj, já třeba Galaxy Trucker nikdy nehrál. Bangkok asi hrát nebudu, protože si ho muzu zahrát dosttecne přes rok a synovec mi ho dost znechutil. A Dr. Luckyho beru určitě.

12.2.2010 09:10:13

kyrys
Galaxy Trucker je jasná věc!

12.2.2010 09:26:20

sebou
hrál by tam někdo krátkou bitvu W40? dle 2ed.

12.2.2010 13:01:52

Rychlovky
Já vezmu "Švábí salát" a bude se hrát po probdělé noci za svítání :-) A třeba i Tichu, aby bylo co hrát v prostojích...

12.2.2010 13:04:22

Hvar

hry
spíš pište co by jste si chtěli zahrát, nějaké specialitky,
v Hamburku jsem objevil: So ein hundleben, teda jestli to někomu ještě něco říká

Jinak já jsem zvědavý na Runewars která mám zrovna dneska doma, pokud by někdo vzal Battlelore rád bych to uviděl, kamarád mi řekl že to je jako Slavkov a ten mě moc nebavil ...

1.3.2010 18:23:57

eyron
na prostoje a pro usínající hráče bude ideální Falling, to je čistý chaos :)

1.3.2010 20:03:03

kandelabr
Ty to máš taky? Rbx to tuhle otevřel a nutil nás to hrát, já jsem naštěstí utekl a válel se smíchy když jsem je pozoroval. Větší blbost jsem v životě neviděl, zvlášť když jsem viděl Gordonův nechápavý výraz (ostatně já také nevěděl, která bije, ale prča to byla maximální).

1.3.2010 20:10:41

sydo
jo jo, mám tu novou verzi s gobliny. A je to sranda, i když totální blbost a stoprocentně náhodná a všichni vždycky prohrají :) A ty nechápavé výrazy jsou u téhle hry velmi časté :)

1.3.2010 20:13:16

hry
Byl by zájem o nějaké starší kusy od Avalon Hillu ? (dvoudenní akce je ale na tenhle typ her asi příliš krátká)
Každopádně bych vzal rychlý Corps Command do "koutku válečných her". Zkusil bych Conflict of Heroes, Up Front, Panzer General: Allied Assault, nebo jakékoliv válečné hry s námořní tématikou.

1.3.2010 20:16:00

rbx

Kandelabr
Mě se Falling hodně líbí. První karetní real time hra :-) totální chaos na stole a v zivote jsem se u hry takhle nenarezal smíchy :-)

1.3.2010 22:37:11

rbx
jo jo,taky se mi libí. vezmu to rozhodně s sebou. máš tu novou verzi? ta stará vypadá dle mého líp, ale asi jim ti lidé padající na hubu připadli trošku moc. rozprskávající se goblin je už korektní :) máme to vůbec tady v seznamu?

1.3.2010 23:30:36

rbx

Kandelabr
Mám tu novou, tedy s Gobliny. A tady to ještě není.

1.3.2010 23:37:01

To Panzer
Tak rozhodně asi jo.. :) Rád si s tebou nějakou tu bitvu zahraju. Už třeba Corps Command se mi docela zalíbilo , takže tohle bych klidně dal.:)
A Conflict of Heroes taky... Mám je doma a pořád je nemůžu nikde pořádně vytáhnout.. :(

2.3.2010 02:58:44

to SSZGSA - válečné hry
OK Corps Command beru, něco od AH taky. Ale tím výčtem her jsem reagoval na nějaký příspěvek níže abychom psali hry které si chceme zahrát, tedy zbytek bych rád zahrál, ale ty hry nevlastním :) (jenom pro upřesnění)

2.3.2010 07:41:04

safra
musím se rozejít se samičkou, bo ta mne za Váma nepustí...Ale
Pax se Sydem a s Anekenem CCA a Civilizaci též...nechcete se přestěhovat ke mně? mám barák = prostor a ovce a slepice = žrádlo...jen není s kým hrát

2.3.2010 09:39:48

když mě žena pustí
tak vezmu určitě nějaké rychlovky jako třeba Dej sem mozek a Vládci choutek. Co třeba Arénu od Vládi? Nebo starý Battletech? Nepadla tu zmínka na Space Alert, Age of Mythology nbo třeba Robbo rally.

Osobně bych si chtěl zahrát nějakou válečnou hru nejlépe z prostředí námořních bitev nebo Tide of Iron, Battlelore či Battlestar Galactiku.

2.3.2010 14:47:18

prosba na Křena, PJe, Anekena
BSG si ráda zahraju.

Bylo by fajn, kdyby Aneken vzal TOTAN a Cyclades. Dík-)

Na PJe bych měla prosbu - Nefertiti - mohls by to vzit? Mám ráda dražební hry a toto mě láká. Pokud bys vzal Shoguna, budu taky ráda.

To Křen: mohl bys vzít nějaké mapy k vysokému napětí - vysoké napětí vezmu.

Když tak mrkněte na mé hry a dejte vědět, co mám vzít. I když mám obavy, že my, co jsme ustrnuli na vývojové fázi eurohráče, nemáme moc co nabídnout:-)

2.3.2010 14:54:03

ocasek
Tož kdo je hospodár?

2.3.2010 14:54:29

hry
mapy na vysoké napětí můžu přibalit taky
MEQ
Runewars
Arkham - pokud nevezme někdo jiný
Vlaadovu civku
Dungeon Lord
Battlelore - ten zvažuji. Už se mi to hooodně rozrostlo a přece jenom to sebou někam vláčet, je tak na vozík za auto.
Wotr - kdyby byl zájem

2.3.2010 14:59:04

PJ

Sodovka
Nefertiti - oukydouky. Cyclades a Shoguna můžu vzít taky. Jinak bych se zaměřil na ujeťárny, co (skoro) nikdo nemá: Zendo, Dschamál, Bamboleo, atd.

2.3.2010 15:00:17

sodovka
Kdybych mohla mít prosbu, tak Pirate's Cove. Dlouho jsem to měla ve wish listu, ale zatím odolávám.

2.3.2010 15:01:37

rbx

sappho
na Wotra se hlasim!! Pirate's Cove vzit muzu. Ale tezko si to zapamatuju, to tady probehne jeste nekolikrat tesne pred datem konani.

2.3.2010 15:03:31

Vybíráme z Bazaru

Senjutsu -s možností nabarvených figurek hrdinů
Senjutsu -s možností nabarvených figurek hrdinů
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas