Hry na zatrocon - kdo co

Já beru:

Dune
Pax Romana
Cosmic Encounter
Runewars
ASL
Indonesia
3 Mušketýři

Když zbude místo: Titan, Nexus Ops, Talisman + rozšíření
11.2.2010 09:25:08

Thales
Myslím, že s vysvětlováním pravidel nebude problém, naopak, opakování je matka moudrosti :)

8.4.2010 11:12:12

Zatrocon
Stejně jako panzer pojedem autem ve dvou na trase Kladno-Praha-Pardubice, takže můžu nabrat ještě 2-3 lidi a dost nákladu. Kdo by měl zájem, napište mi zprávu. ;-)

13.4.2010 21:45:49

to Thales
Tak to jsi úplně mimo :D.
Nevím z čeho máš obavy. Já mám doma pře stovku her ale nikdy jsem nehrál Talisman, Proroctví, Dorn, Munchkin ani Magic nebo dokonce Arkham. Takže můžu ti s klidným srdcem říct, že z tohodle pohledu jsi zase ty zkušený hráč. Nebo si snad myslíš, že já si pamatuju všechna pravidla všech deskovek co jsem kdy hrál. Ani náhodou.

13.4.2010 21:58:02

to Kren
Po zkušenostech z magicu nás děsila představa "profi" hráčů. Mám teď na mysli lidi, co v hernách tráví mimo školu/práci zbytek života. Člověk ani nestíhá koukat, jaké karty hrají a naopak oni znají všechny zpaměti. A vysvětlování a čas na přečtení karet se u některých moc nesetkává s pochopením. Takže jsem se chtěl ujistit, že tu jsou rozumní lidé ;-)

14.4.2010 21:17:55

to Thales
Neboj. Tady hodně hráčů má spoustu her, tak není tak jednoduché nacvičit všechny stejně jako profi hráč Magic. To by tu všichni museli mít hlavu jak pátrací balon :)

15.4.2010 07:53:07

pravidla
Jo to mi pripomnelo to, ze kdyz ma clovek doma vice her a vytahne nektere jen po case, tak vzpomenout si na pravidla byva orisek :)

15.4.2010 13:48:14

hry ?
Je mi trošku blbé poslat objednávku jídla, ale nenapsat tam žádné hry co bych dovezl (zvlášť po tom, co sem si přečetl debatu o Zatro-komunismu :) ). Ale moc toho nemám, takže se chci zeptat, má někdo zájem, abych dovezl Age Of Mythology, příp. něco jiného z mého hubeného seznamu ?
Jinak mám k dispozici auto, výjezd z Benešova, takže pokud někdo jede z jižních Čech tak se můžem domluvit (stačí týden před akcí).

24.4.2010 18:02:52

to trohat
Neboj. Určitě bude mraky možností co si zahrát.

24.4.2010 19:26:07

zatro
dobrý den, pravděpodobně pojedu z jižních čech asi z Třeboně, když vyhážu kufr klidně se ke mně někdo vejde,
co se týče her tak napsat seznam asi nezvládnu, spíš bych si rád zahrál hry od ffg které mám, ale spoustu jsem jich ještě ani nevybalil

26.4.2010 20:53:23

Vezmete me do party?
Ahoj ve spolek,
protoze se ZC rychle blizi, chtel bych se zeptat, jak si predstavujete hrani? Totiz jestli se uz ted domlouvaji herni skupiny, na to ktery hry, kdo s kym a tak. Neprocital sem celou diskuzi, ale pochopil jsem, ze kazdy dal vedet, co vezme a co by si rad zahral.
Pokud je to tak, ze se uz i domlouvate, kdo s kym co bude hrat, rad bych se pridal do skupinky na vyzkouseni Warrior Knight, Runewars, War of the Ring, Twilight Imperium a Tide of Iron. Nerad bych po prijezdu zjistil, ze se nebudu mit kam vrtnout :).

Jinak planuju vzit Warrior Knights (komplet v CZE) a pokud bude zajem muzu vzit i War of the Ring pripadne Tide of Iron.
Uz se zacinam tesit :)

30.4.2010 22:31:06

to kubis
S laredem jsme domluveni, že na Zatroconu vytvoříme ToI koutek. Beru Toi včetně obou rozšíření a laredo bere balík map a určitě se místo pro dalšího generála v koutku najde :=)). WK bych si taky rád zahrál, mám je "lokalizované do CZ" včetně rozšíření tak je taky můžu vzít :=))

1.5.2010 17:40:46

kubis, sasa
..pozeram, ze su tu vzneseni Warrioristi..to sa moc radi pridame (snad sa podari dorazit), ak bude volny slot-dva za stolom;)

1.5.2010 21:13:20

to all
mám vzít panzer general?
jinak třeba rise of empires, chaos of the old world,
dust, senji ........ nevím asi napíšu seznam, nemám čas to bohužel hrát,
ToI mám základní krabici ale ještě jsem to vůbec nehrál, senji, runewars civilizace a dungeon od v. chvátila to samé ...

hlavně si chci zahrát ....

1.5.2010 21:32:18

hvar
Přimlouvám se, prosím, Panzer General ANO !!

1.5.2010 21:44:49

to klopčík
Určitě se místo najde. Warrioristů není nikdy dost :=))

1.5.2010 22:32:09

wk
Počítám, že přitáhnu celou kompanii warrior najtů ...

1.5.2010 23:07:24

To all
Tak to jste me uklidnili, sem se trosku bal ze na WK nikdo nebude. A ono to vypada spis naopak. Jinak jestli tim Panzer general myslis - Panzer General: Allied Assault tak to se urcite taky primlouvam vsema deseti. Mam v hledacku docela dlouho, ale nez ji koupim chtel sem ji vyzkouset.

Jinak vzhledem k tomu, ze ToI bude WK v cz taky, tak vezmu asi jen Railroad Tycoon. Souhlas nebo mam preci jen radeji vzit jeste neco - seznam her co mam je u meho profilu.

4.5.2010 08:58:46

all
..tak mi este napada..budu tam aj nejaki husti gladiarori z Areny(Morituri te salutant)?? ..ci sa oplati brat to so sebou.. idealne, keby sa stretlo viacero krabic a znalych veci..to by mohla byt mela ;))
(mozno Ele?)

Kubis: na WK isto bude..a dufam ze aj exp. niekto vezme;)

4.5.2010 16:35:31

.klopčík
No jasně není problém, dokonce je mám už nabarvené. ;) navíc moje suita hru zná, takže galdiátoři budou taky. :) a na WK se těším opravdu hodně. jenom nevím co mám vzít sebou já. bude něco potřeba vícekrát?

4.5.2010 16:44:44

PG: allied assault,
beru to počítám s tím

9.5.2010 16:50:07

Battlestar Galactica
Musíte to někdo vzít!!!! S bráchou si to chceme zahrát... takže vás snažně prosím vemte to, a nás dva do party...nebo možná budem tři....prosím prosím...už mám totiž plán

1.6.2010 12:13:51

So say we all... :-)
na BSG sem se stal závislým :-)

jinak z domova beru GT+rozšíření, Arénu- morituri te salutant, Collosal arénu a ještě jedny dobyvatele vesmíru :-)

so....space marines - ATTACK!!

1.6.2010 12:20:23

to Ellenistar
Tvé přáni budiž vyslyšeno. BSG beru i s rozšířením.

1.6.2010 12:23:33

sasa
Tak to jsi mi ale udělal radost. :)

1.6.2010 12:28:11

sasa
budou se o tobě psát oslavné písně :-)) ....děkujuuuu :-D

1.6.2010 12:29:25

Vybíráme z Bazaru

Drako: zlobři a rytíři - obaleno
Drako: zlobři a rytíři - obaleno
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas