Schvalování obrázků, aneb odpovědi admina

Zde (mi) můžete nadávat, spílat, lamentovat, vyhrožovat (byť bych preferoval uplácet : ). Každopádně piště sem případné připomínky OHLEDNĚ SEKCE OBRÁZKY, ať můžeme vaše nápady a podměty vyřešit.
Alternativně piště SZ.
30.1.2015 17:08:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj,

Mám dotazy ohledně obrázků.
Pokud se už konkétní odpovědi vyskytují jinde v diskuzích, prosím alespoň o odkaz ( link na diskuzi + stranu).

Pravděpodobně mi taky bylo něco smazáno, protože u staršího příspěvku v diskuzi už nemám obrázek (avatar). (Na horní liště ho pořád vidím.)
Dříve myslím byla 3 (s obrázkem) a nyní se v diskuzi zobrazuje 2 bez obrázku.
Ohledně ztráty bodů vím o vlákně https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/namety-a-pripominky-1/stracam-body-za-prispevky-25046/ ,
jestli tam chápu správně Dioviu reakci na Synuru (aktuálně strana 1 ze 2), tak souhlasil s tím, že by si autoři původních zasloužili zachování bodů.

Další diskuze tam na mne působila dojmem, že je v plánu to (ztráty bodů?, případně nějaké jejich důsledky) nějak řešit.

1) Je v plánu toto řešit i v souvislosti s obrázky (avatary) ?
[Připadalo mi, že hlavní stížnost (uživatelů) souvisí s inzeráty, ale jelikož své hry prodávat nechci, nevadí mi, pokud jich mám méně.]

2) Pokud toto v souvislosti s obrázky (avatary) řešit neplánujete, jak to funguje s jeho možností znovuzískání? Aktivoval by se po znovudosažení 3. úrovně sám, anebo by to vyžadovalo ho znovu ručně nahrát? 
(Když ho vidím na liště, tak pravděpodobně někde v systému je.)
[Ohledně priorit mi připadalo, že se hodně řeší bazar, ale možná čtu vychýlené (biased) diskuze.]

Zajímají mne okolnosti okolo obrázku (avataru) . Který můj obrázek byl smazán nepředpokládám za stěžejní, hlavně pokud to bylo něco před lety, tak si ho aktivně pravděpodobně už nevybavím.

Třetí můj dotaz je ze zvědavosti (teoretická) a nesouvisí s problémem zmizení obrázku (avataru) .
3) V souvislosti s obecným “zamítáním obrázků krabic”, jaký je postup, pokud hra vyšla ve více verzích, s různými krabicemi?
; Z pohledu čtenáře/hráče mi dává smysl se dozvědět, že (přední strana) krabice
může vypadat různě (/má více variant). 

Dáváte ke hrám, které mají více verzí, více titulek?
Pokud ano, mají v pípadě fotek či scanů uživatelé přistupovat nějak jinak (než klasickým nahráním obrázku ke hře) ?
Nebo obrázky na titulky smějí navrhovat pouze admini?

9.4.2022 16:36:54

@Špatňák , ahoj, v sobotu jsem nahraval fotky do Unfathomable, ale nikde je nevidim. Ani ve fronte na schvaleni. Delam neco spatne, nebo se to nekde seklo?

11.4.2022 22:15:38

Vzhledem k https://www.zatrolene-hry.cz/clanek/zatrolene-novy-administrator-obrazku-10666/ toto téma zamykám.

@Hokub se vyjádřil, že zatím toto vlákno nebude využívat. Pokud se situace změní, bude vlákno odemčeno.

-----------------
šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák

17.8.2022 19:45:06

Vybíráme z Bazaru

Immortals (EN) ve fólii
Immortals (EN) ve fólii
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas