Schvalování obrázků, aneb odpovědi admina

Zde (mi) můžete nadávat, spílat, lamentovat, vyhrožovat (byť bych preferoval uplácet : ). Každopádně piště sem případné připomínky OHLEDNĚ SEKCE OBRÁZKY, ať můžeme vaše nápady a podměty vyřešit.
Alternativně piště SZ.
30.1.2015 17:08:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Nezapomněli. Je to v off-topic, kam takové věci patří s příslušným pojmenováním. ;)

25.4.2021 22:04:50

Koukam na poslednich par pridanych obrazku u Jizdenky, prosim!

Treba 

62084.jpg

a rikam si, ze by asi byla lepsi u patricneho rozsireni (Map pack 7 - Japonsko a Italie). 

Ale jeste jedna vec by mne zajimala - vlevo nahore je napis/podpis autora, pres ktery jdou pak dohledat ty patricne vagonky ke koupi (na ruznych kanalech…) Je to reklama? Neni? Kdyby tady treba kluci z Planety davali fotky z her s vodoznakem sveho loga, proslo by jim to taky?

Nic proti autorovi, ale zajimalo by mne, kde je teda nejaka hranice v tomhle…

 

25.6.2021 00:36:31

@WillBlack  Dobrá otázka, těžká odpověď. Pohybujeme se v šedé zóně. Wlcina dělá hezké 3D modely a víme, že jsou na kšeft. Za mě nepřekračuje hranice (nebo ne natolik), abych mu obrázky neschválil. Samo sebou pokud by jeho počínání začalo uživatelům vadit, zakročím.

Tebou uvedený model by byl opravdu lepší v příslušném rozšíření. Nechal jsem ho však u základu z prostého důvodu - je ho možné použít v jakékoliv mutaci Ticket to Ride.

Každopádně díky za názor a upozornění. Budu nad tím přemýšlet (a sledovat!).

17.7.2021 23:01:30

Taky bych řekl, že reklama do obrázků nepatří.

18.7.2021 09:47:05

Jeden čas se už začaly obrázky schvalovat průběžně, teď mi tam dva visí z 5. 11. a stále nic. Se postup nějak změnil? Díky.

- - -
Deskovky, nebo videohry? Toť otázka.

14.11.2021 20:21:11

Stále žádná změna ani odpověď na dotaz..

- - -
Deskovky, nebo videohry? Toť otázka.

21.11.2021 17:15:04 | Upraveno autorem (porovnej)

PJ

@Jonash Admin obrázků se 10 dní nepřihlásil. Proto nejspíš nepodepsal. Může se to stát, ale stává se to často, přinejmenším u obrázků mám takový pocit (jednou byla fronta skoro měsíc).

Nechápu, proč nemají admini zodpovědní za schvalování toho či onoho nějakého zástupce, na kterého by mohli v případě delší nepřítomnosti delegovat své pravomoci - otázka na @Zeus 

21.11.2021 18:02:56

Velke zpozdeni se stava pravidelne na prelomu listopadu a prosince, Spatnak byva tou dobou hodne zaneprazdneny svoji praci. Staci zalistovat diskuzi nazpet v case.

23.11.2021 23:40:28

To je jasný a může se stát, že třeba něco má. Ale proč je na to jedinej? To nějak nechápu, jestli tam visí mé obrázky už 20 dní, tak těch dalších tam musí být randál… Se divím, že furt tohle vedení ZH nevyřešilo, ty problémy s obrázky a schvalováním se táhnou dlouhodobě. Přitom stačí, aby to tam někdo odklikal. :-/

- - -
Deskovky, nebo videohry? Toť otázka.

25.11.2021 07:56:19

@Jonash To se už taky řešilo dávno, @Špatňák nechce.

25.11.2021 11:16:25

Jestli Špatňák říká A (že nechce), tak si musí být vědom i B (že tedy nemá mít delší výpadky). Je jednoduché si vydupat aby mi do něčeho nikdo nekafral, ale s tím přichází i odpovědnost to plně zabezpečit. 

25.11.2021 12:53:37

Ono na jednu stranu nejde o život (pokud je s ním vše v pořádku, snad), ale zároveň to celému webu ubližuje. Odrazuje to uživatele sem vkládat další obrázky a zároveň není ta databáze tak bohatá, jak by mohla být. V posledních týdnech vyšla spousta nových her, ale ve svém profilu nemají fotky, protože 3 týdny se na to nesáhlo. Což mě prostě mrzí - jako člověka, co chce, aby na tom byly obsahově ZH co nejlépe.

- - -
Deskovky, nebo videohry? Toť otázka.

25.11.2021 13:15:59

PJ

@kren Naprostý souhlas. 

25.11.2021 13:31:29

Řeší se to tu už hrozně dlouho… mě přijde, že to je ze Špatňákovy strany trochu strkání hlavy do písku. Je přece logické, že při určité velikosti stránky už to prostě jeden uživatel stíhat nemůže, a tedy to že to má v rukou jen ten jeden člověk je nutně provizorium.

Možná tady v tom bodě ještě nejsme, ale jestli schvalování stojí už tři týdny, mně už to tak přijde (a je celkem jedno jestli je to sezónní, jednorázový nebo jiný problém).

25.11.2021 13:44:24

Obrázků ve frontě mám taky hromadu, ale spíše mě na tom štve to, že se to sem pak nahodí všechno najednou a spousta toho zapadne. Já se primárně těším na to, že uvidím, co kdo zajímavého hrál a nafotil. Pěkná fotka na hlavní stránce je to, co mě na stránku hry přivede a následně hru i koupím. Takhle se to sem všechno nahodí zase během jednoho dne a kdo se v tom má přehrabovat… chce to obsah nahrávat průběžně. 

__________________
HRANÍ U NÁDRAŽÍ
https://www.facebook.com/hraniunadrazi/

26.11.2021 11:44:21

f0x

Mecenáš trolíků

Ahoj, rád bych znovu vytáhl na světlo (myslím si, že nejen pro mne) docela otravný problém se zobrazením obrázků na mobilu, naposledy se řešil v této diskusi v červenci 2020. Některé z nich se zobrazují jen jako miniatura. 

Zde je pro příklad můj screenshot, galerie u hry #Ceylon , první obrázek v pohodě, druhý se zobrazí takto:

https://ibb.co/f4nLbSJ

Používám poslední verzi Firefoxu na Androidu, hlášeno ale bylo i u jiných prohlížečů.

Nemohl bys prosím na to, @Zeus , kouknout? 

Rád pomůžu při hledání zdroje problému, dodat další detaily atd., bude-li třeba. 

20.1.2022 21:21:22

@f0x Ahoj, o tomhle podivném chování vím, na fotogalerie bych se rád podíval, protože je to asi nejhůře optimalizovaná věc pro mobilní zařízení. Ale bohužel se to zatím nedostalo na řadu :-(. Mrzí mě to, rád bych, ale jsou věci výš v pořadí. 

Ale věřím, že je to spíš otázka pár měsíců (rád bych to třeba v první polovině tohoto roku nějak vyřešil). Bohužel u tohoto je nejsložitější navrhnout, jak by fotogalerie měla na mobilu fungovat a přitom pro to najít nějakou rozumnou a ideálně již hotovou knihovnu.

20.1.2022 22:38:27

https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/pan-prstenu-putovani-po-stredozemi-8829/obrazky/#modal-photo-detail-58963

Tento obrázek je vložený ve špatné galerii; zachycuje rozšíření Pán Prstenů: Putování po Středozemi – Stínové cesty.

3.3.2022 00:09:24

Ahoj, rád bych pochopil způsob schvalování obrázků. 

Zkoušel jsem nahrát dva své první obrázky. Jeden byl odmítnut, že to nebylo hotové. To dovedu pochopit (ačkoli jsem tu takových obrázků viděl celou řadu - nevím, co je jinak, ale ok). 

Druhý obrázek byl odmítnut, že je třeba zapracovat na skillu v malování. Tohle mi přijde fakt úlet - sorry. 

Za prvé, byla to moje úplně první vymalovaná figurka (a toto bylo uvedeno i v popisku obrázku). 

Za druhé, hodnocení je značně subjektivní. Co se jednomu nelíbí, jinému může. Na BGG ta fotka získala několik lajků. A ani subjektivně mi to - na první pokus - nepřijde vůbec blbé. 

A hlavně za třetí, co je komu vlastně do toho? :) Neřeknu, kdybych chtěl nahrát obrázek s nějakým obscénním, urážlivým či jakkoli nevhodným obsahem. Ale nahrát obrázek “k tématu”? A třeba bych rád slyšel připomínky zkušenějších / rozproudila by se diskuse? Nezlobte se na mě, ale tohle fakt nepovažuju za vhodný způsob motivace uživatelů k vytváření obsahu… (samozřejmě jsem se už nepokusil nahrát nic dalšího od té doby). 

Neberte to ve zlém, web mám rád, děláte super práci, ale tohle mě fakt zajímá (a přijde mi to opravdu nešťastné). Ale třeba jsem jediný, kdo to tak vnímá… Díky a fajn den.

R.

30.3.2022 15:12:29

@Troll_Ronie Měl jsem to podobně. Jak jsem obnovil svou deskoherní kariéru, namaloval jsem miniatury z Tainted Grailu a Nemesis (pořídil jsem foto z výroby a po). Zahráli jsme pár her (i já solo - double handed), což jsem společně s miniaturami chtěl nahrát a až tuším na dvě fotky odmítnuté s tím, že “podobné už tu je” a “rozmazané”. Pokud byly mázle opravdu hodně, tak ok, ale (jak uvádíš) takových fotografií je tady mnoho - ať už ne zcela ostrých nebo podobných z hracích session, protože - nečekaně všichni hrajeme právě onu deskovku, ke které chceme přidat fotky. Přišlo mi to zvláštní, ale jsou důležitější věci. Akorát jsem si říkal, že díky barvení, focení průběhu her, recenzí atp nasbírám i body do místního žebříčku (ať si můžu aspoň nahrát avatara), ale žel bohu jsem se zasekl na dvou bodech a nějak “bojovat” o další nemám chuť (a to jsem i poměrně aktivní v diskusích a jsem autorizovaný přes tel.). Co už :) Uvidíme, jestli dostaneme reakci a jestli je v plánu nějaká změna. 

Jenda

6.4.2022 11:53:56

@Troll_Ronie @enneki Kluci berte to tak, že to je opravdu hodně subjektivní záležitost. Plus, co se líbí vám, mě, nemusí se líbit jiným, samotný autor má vždy “lepší” pohled na svůj výtvor než schvalovatel a Špatnák má prostě svůj pohled na věc. 

Bylo to tady už vysvětlované, co hraje roli. 

Plus dle mého názoru velkou je znát i jak se fotí, čím, jestli je to foto upravované atd. Někdo má čas, možnosti a chut si vyhrát i s fotkou, jiný udělá max. aranžmá na prostředí a blik..

Koukám, že jsem se též trochu svezl se zamítáním, mám si z toho dělat hlavu? na co, v dnešní době. Psát a vysvětlovat, že u miniminiatury s velikostí kolem 2 cm /vesmírná lod/ malované pod lupou s detaily většími, než je stávající fotografie v galerii - žebrování kokpitu, detaily zbraní, povrchová úprava “zašpiněním” v souladu s originálem- se toho moc vymyslet nedá, tedy pokud nejsi prakticky profík? Plus doplněné odpovědí “to samé, počkáme si na lepší kvalitu” zakončenou mrkajícím smajlíkem.. 

Budu je jako fotit lépe, aby to více vyniklo a hádat se? Ztráta času. Chceš, chceš, nechceš, neber.

Že holt nemám lepší foťák a mobil zejména okolí rozostří? Že ty miniaturky opravdu nebudu fotit před bílým pozadím, že ani nemají moc detailů a nebudu si hrát s úpravami v nějakém editoru..nemám, ani čas ani program?

Když ty stávající obrázky jsou prostě na detaily horší, ale co už. 

Že u jiné hry je třeba XY různých inzertů, 3D mističek a podobných modních strašně pro hru podstatných záležitostí od 5,6 lidí - asi holt prostě nebyly stejné ;-) a byly lepší..a bylo třeba dát další už 5 verzi téhož :-D 

Tak jsem se jen pousmál a říkám i vám, hoďte to za hlavu, zkusili jste, nevyšlo to, nenechte se odradit. Zkuste to zas jindy u něčeho jiného. Akorát chápu, bere to chuť to znovu zkusit.

Ale, koho to ochudí…vás? Pro ty 2,3,4 směšné bodíky, co jsou tady ve výsledku k ničemu praktickému? Avatárek? Hodnost? Úroveň? Hmm..Nebo to je mínus pro ostatní uživatele?

 

6.4.2022 13:16:33

@Fleder Mě to nijak netrápí :) Mým primárním záměrem bylo sem něco přidat z tvorby, hraní, atp. a přispět pro ostatní, protože sám při vybírání deskovky projdu recenze, gameplaye, art, fotky z hraní…Ale starost mi ani jedno z toho co jsi napsal nedělá ani dělat nebude :) Vzhledem k předcházejícímu komentáři jsem přidal svou zkušenost a tím to pro mě končí. 

Jenda

6.4.2022 14:36:00

@Fleder 

 

Abych nebyl spatne pochopen, me to urcite nijak netrapi a nejake body jsou mi svym zpusobem uplne ukradene :o)

 

Jsem vlastne novacek - ve hrani deskovek i malovani figurek, potazmo cele komunite. Velmi me to pohltilo a strasne me to bavi. Chtel jsem prispet svou troskou do mlyna a treba vice a vice pridavat obsah. A tenhle pristup me opravdu hrozne zarazil/prekvapil. Jak jsem psal nize (nereknu, kdyby slo o nevhodny obsah, ale preci i diskuse nad kvalitou vytvoru, technice malovani apod. muze byt fajn cast obsahu/cinnosti te komunity).

 

A mam trochu subjektivne pocit, jako by si ani admini za tim uplne nestali. Resp. nevim, jak si vylozit, ze jsem pres mesic nedostal odpoved na tento podnet a ted uz nejaky tyden ani tady… :o)

 

Ale jinak souhlasim s tvym komentarem. Me to nijak zasadne neochuzuje a rozhodne nemam cas (teda ani schopnosti) jeste nejak ladit fotky apod. 

 

Jen jsem clovek zvedavy a reakce adminu na tohle tema by me opravdu zajimala. A treba by to rozproudilo diskusi a i zmenu pristupu. Co ja vim… :o)

6.4.2022 16:45:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Parametry a způsob schvalování obrázků, potažmo celkově fotogalerie u jednotlivých her je nejslabším článkem webu a i mě to dříve demotivovalo. Místní fotogalerie je pro mě archívem bez jakékoliv duše a emoce, ale co se nelíbí mě, se může druhým jevit úplně opačně a je to tak v pořádku. Zvykl jsem si a na obrázky chodím jinam, protože tady si prostě mnohdy o hře, kterou neznám nebo chci, nejsem schopný udělat představu a získat pro mě potřebné informace. Na druhou stranu je to veliká škoda a mrzí mě to, protože bych měl rád veškeré potřebné informace na jednom místě, na svém oblíbeném deskoherním webu a vše ostatní je tu za mě perfektní. Ale jak říkám, naštěstí se dá čerpat i jinde.

6.4.2022 17:54:44

Souhlas, na systém (ne)schvalování si dlouhodobě stěžuje vcelku dost lidí. Bohužel, co tak chápu, tak je to v režii jednoho člověka, který má prostě svou hlavu a nechce nikoho dalšího k sobě do týmu. Takže rozhodně bych si to nebral osobně - je to věc názoru jedné osoby. Jinak také souhlasím s tím, že by živost a nějaký motiv k diskuzím zdejší galerii rozhodně prospěl a jeho lze docílit pouze průběžně (ne ve vlnách) schvalovaným obsahem, který nutně nemusí být kvalitní, ale spíš hlavně něčím zajímavý. 

7.4.2022 06:39:41 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Moře a Souš
Moře a Souš
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 17 hodin

Offcanvas