Kodex uživatele Zatrolených her

U Warcraftu Tom uveřejnil v diskuzi odkaz na server Ulozto ke stažení okopírovaných českých pravidel. Protože diskuze o tom jestli takový odkaz na Trola patří nebo ne, nepatří do diskuze u Warcraftu, tak to přenáším sem.

Je pravda, že by tady mohl Zeus někde na nějaké jednotné místo dát text pravidel pro uveřejňování jak souborů, tak odkazů. je to tady na webu tak dost rozházené, že člověk neví co může a co ne a pravidla jsou jakoby zvlášť pro uveřejňování souborů a zvlášť pro diskuze. V principu jde o to, že by se tady asi neměly objevovat odkazy na neoficálně oskenovaná česká pravidla, které někdo někam hodil na web. Nicméně je to Diova záležitost a pokud tohle čte, tak si myslím, že by tady někde veřejně mohl publikovat jednotná pravidla, třeba pod nějakou hlavičkou kodex uživatele Zatrolených her, který by sjednocoval pravidla trola ať už jde o diskuze nebo o nahrávané soubory.

Nechci tady rozpoutat diskuzi o tom, jestli ten odkaz je nebo není v pořádku, ale jde mi o to, aby tady byla na domovské stránce možnost jednoduchým kliknutím přejít na nějaký text kodexu uživatele zatrolených her, kde by byla všechna pravidla jednoduše k přečtení, kam by se mohl, třeba někdo nový na Zatrolenkách odkázat, kdyby porušil něco o čem nevěděl že porušuje a aby se mu to nemuselo v diskuzi sáhodlouze vysvětlovat a stačilo by jen napsat odkaz.
29.8.2011 13:00:29

upravy
Tak vzhledem k tomu, ze se nam tu objevuji tajemne modre pruhy, tak to vypada, ze se s webem neco deje. Ja jsem napjaty az se mi vlasy jezi!

Elenistar: Spravne jsi to rekl :) Ja jsme treba rad, ze jsou tu lide, kteri mi reknou, co jsem pochopil a co ne. Vzdyt ja sam bych na to nikda neprisel! :D

31.8.2011 09:46:14

Elenistar
Ale já přece nemám na výběr, pokud mě to téma zajímá, tak musím číst i tyhle objížďky. Takže poslouchat to musím.
Taky si myslím, že se nedá čekat, že se budem bavit jen o hrách a moc nechápu všeobecné zaujetí proti "offtopic" - protože držet se přísně tématu prostě nejde. Ale vadí mi, když z původního tématu vznikne boxovací ring. Nebudu si toho teda všímat, co mi zbývá :)

31.8.2011 09:48:37

sydo
Modré pruhy nikdy nevěstí nic dobrého. Já třeba vždycky vypadám, jak neználek, že nic jakože nechápu. Ale dělám to jenom jako. víš jak. Abych dělal lidem radost, protože mi rádi něco vysvětlují.

31.8.2011 09:49:07

som

už jsme zašli daleko
za rámec běžné diskuse a jsme v těžce osobní rovině - teda v Krenově osobní rovině. A to je myslím špatně. A jak říká moje milovaná: nikdy za to nemůže jen jeden, vinu mají oba. Takže prosím všechny strany o toleranci - vždyť nám všem jde o jedno: zahrát si a přitáhnout nové lidi.

Zkusme se vrátit k počátku této diskuse.
Stále podporuju Křenův návrh na snadno dosažitelný odkaz na základní pravidla chování - stránku, ve které by byly sjednocené pravidla pro diskuse, soubory, články tak, aby nejen nováček rychle zjistil co a jak (v tomto směru je velice perspektivní nové záhlaví stránek :).
To, jaká pravidla (a jak přísná/volná) tam budou je věc další - osobně bych do nich moc nerýpal - přijdou mi pro normálního smrtelníka ok.
Případné problémy by třeba šlo řešit v samostatném fóru ("soudní síň)?

Vždy se najde někdo, komu pravidla nevyhovují (přísná/benevolentní), ale s tím asi nenaděláme nic, že ...

31.8.2011 09:50:01

som
To chápu, že to chceš zamést pod koberec. Přeci jenom za tohle celé mužeš ty! Celou dobu jsme tady měly benevolenci a svobodu. Ale pak přijde někdo, kdo zkouší kde jsou mantinely a máme tady pravidla a zákazy. Jenom kvůli tobě nám zeus dá limit pět příspěvků denně. Za flame a offtopic budou bany. A já nevim co ještě. A že je to v osobní rovině. Tak nějak se tady všichni známe. Proto je to osobní.

31.8.2011 09:54:29

all
Vy se vážně nudíte co?

31.8.2011 09:57:02

som

Elenistar
uáááá, řekni prosím že je to joke - nikde nevidím ani malého smajlíka...

prosím, prosím :D

31.8.2011 09:58:44

som
Máš pocit, že jsem ti tu napsal pět řádků jen pro srandu králíkům?

31.8.2011 10:01:21

som
A panackovi se zachtelo smajliku?! Tam kam te posleme jich bude dost, muhehehe!!!

31.8.2011 10:02:54

SOM
ja si naopak myslim, ze jsi udelal pro hrace neco moc moc prinosneho. Ukazal jsi jim, kde sezenou pravidla, ktera ztratili. Takze te imaginarne poplacavam po rameni;-)

31.8.2011 10:03:58

...
:D
Tak já jdu radši na kolo :)

31.8.2011 10:06:45

Dekuji!
Mnohokrat dekuji za legraci, radost a uspokojeni, kterou mi prinesl tento zatroleny thread. :)

31.8.2011 22:24:38

StevensonJunior
Taktak:)

1.9.2011 19:23:59

Nechápu
... jak mi tohle báječné vlákno mohlo tak dlouho unikat.
Nicméně to tady nějak umírá a všichni si akorát dělají srandu.
Proto mám konstruktivní návrh: Za svobodu! Proti pravidlům a kodexům! A hlavně: Více nenávisti!

1.9.2011 19:49:27

eyron
Nenávist v malých dávkách neškodí v jakém koliv množství

1.9.2011 20:10:31

D.N.A
:))) Vy fakt chcete, abych se pochcal smíchy.

1.9.2011 20:12:22 | Upraveno autorem (porovnej)

Eyron
Ty uz ten svuj anarchismus ani neskryvas!;)

1.9.2011 20:16:27

odulin
No... Nechcem. ale gdyž ti to udělá radost....

1.9.2011 20:18:36

Aneken
Žádám veřejně uživatele "Aneken", aby mě přestal napadat a vrátil se k původnímu tématu korporátních kodexů. A nechci, aby to skouzlo k nějakému osobnímu osočování, ale nenávidím tě a slyšel jsem, že tvoje sestra hraje po večerech Carcassone.
A máš to... Neměl sis začínat!

1.9.2011 20:20:27

Eyron
nevim jestli nasi zemi probehlo nejake zvlastni zareni, ale je tu zvlastni naladicka, obdobna byla i ve vlakne Troli Arena AH vs. MM a uz to udajne presahlo meze, ze se mazaly i prispevky. ale cural jsem teda smichy taky:-D

1.9.2011 20:23:57

Eyron
anarchizmus nemůžeš skrývat.Anarchismus musíš nosit.

1.9.2011 20:24:42

D.N.A
Neudělá, ale co mi zbývá. Takovouhle pěknou náladičku sem tu mockrát neviděl:))

1.9.2011 20:26:08

Smích?
přejde:-)

1.9.2011 20:30:24

Eyron
No sou i horší věci než Vánoce. A gdž to srovnám s výletem na Kokořín... škoda slon,(Slov?)

1.9.2011 20:33:20

Vybíráme z Bazaru

Rone
Rone
Akt. cena: 950 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas