Zerywia - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: undefined
Vydavatelé: Koliba Publishing LTD
Autoři: Dominik Kasprzycki
Przemysław Zub
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Reprint KS

Dnes odpoledne spuštěna nová kampaň na reprint Zerywie - původní hru plus Zerywia Quest, což má být samostatně hratelné rozšíření, nicméně spojitelné s původní hrou /rozšíření mapy, nové ságy, figurky atd/.

Kampaň je na 20 dnů, k větším pledge  - základní hra nebo Quest - je první 4! dny EB rozšíření Dračí moudrost, co samostatně stojí 12 Liber.

Quest je za 49 liber, hra samotná za 59 liber /mám dojem, že v původní kampani dokonce byla dražší - je k ní i původně dávaný hrdina navíc/, plus k tomu různé addony /velká rozšíření bohů a draka, menší rozšíření dalších hrdinů/, dřevený insert, dřevěné desky atd.

Hromada různých variant pledge, jazykové verze EN, GER a PL, údajně je ve hře i francouzština.. Hru vyrábí kompletně v Polsku, žádná Čína. 

Cca 2,5 hodiny po spuštění je vybraných zhruba 40% celkového cíle.

Pozor, pokud byste přidávali něco navíc, tak addon Legends by měl už být obsažený v základní hře /doplnil to do komentářů/

Součástí pledge bude i upgrade pack, resp. erratované věci z původní kampaně /asi pravidla a nejspíš i nějaké karty/, toto bude zdarma bud k nové pledge, bude stažitelné v pdf a také bude možno objednat pouze za poštovné na jejich webu.

Pokud někdo hru ještě nemá /jako já/, tak opět podle komentářů tento pátek mají odejít poslední krabice pro EU, takže se už doufám dočkáme.

3.5.2022 18:33:31

Poslední necelé 3 hodiny, vybráno 110.k GBP, takže odemčeny další ságy pro ženské a mužské hrdiny.

Podle posledního dnešního updatu, pokud bude 1000 lidí, tak přibude SG na další karty Objevování a nový baliček karet bohů. Aktuálně chybí 5 lidí, do splnění. Tak se to snad dá.

24.5.2022 13:12:42

@Fleder - koukám, že to celkem sleduješ, tak se poptám přímo tebe. Reprint jsem neobjednával, ale zajímají mě ty errata/revidovaná pravidla v *.pdf.

Updaty nové kampaně jsem rámcově pročítal, ale buď jsem to přehlídl nebo na to zatím nenarazil - jsou už ty erratovaná pravidla pro základ někde ke stažení?

---------------------------------------------------
správce katalogu her, vydavatelů a autorů

19.7.2022 21:55:01

@Ellenar Shodou okolností vydali před chvílí update, tam píší /krom dalšího zdržení s posláním do US, stěhováním a že nemůžou nyní natočit videa a že se budou rozšiřovat/, že pracují na erratech pravidel a v digitální podobě by měly údajně být k dispozici v srpnu.

Tak snad, já se přiznám, krom vybalení a rychlé kontroly na hraní ještě nedošlo. 

19.7.2022 22:01:40

Díky za přetlumočení, já ten update jenom prolítl, když jsem viděl, že je to hlavně o shippingu a to o pravidlech jsem minul. Taky jsem nezvládl ještě zahrát, pravidla nevypadají složitě, ale dle mého by mohli být lépe napsané - některé věci mi na první přečtení nebyly jasné, nebo bylo třeba skočit a pročíst to jinde aby to dávalo smysl. Třeba to v těch erratech nějak přeorganizují.

19.7.2022 23:37:03

PM pro reprint by sice měl končit 5. srpna, ale v komentáři v kampani padlo od tvůrce, že velice pravděpodobně prodlouží PM do září. To dodání se mu furt do US a dalšího zámoří extra nedaří dokončit a někteří přispěvatelé z 1. kampaně píší, že pořád hru nemají a před dalším dokupem addonů si jí chtějí aspon vyzkoušet..

31.7.2022 15:45:39

Vybíráme z Bazaru

Gloomhaven: Lví chřtán
Gloomhaven: Lví chřtán
Akt. cena: 950 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas