Zerywia - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: undefined
Vydavatelé: Koliba Publishing LTD
Autoři: Dominik Kasprzycki
Przemysław Zub
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

2KS & reprint co brát či nebrat

KS se chýlí ke konci, ale nevím, co si vybrat. Tak aby toho bylo akorát vzhledem k znovuhratelností.(Dají se scénaře hrát několikrát?) Nejde ani tak o finance, spíš ať si nenatahám do baráku spustu dalších krabiček a plastu, ke kterým se pak nikdy nedostanu. Baby GH jsme třeba zvládli v poho, u velkého GH nám tak po třetině začíná docházet dech a nevím kolik to ještě nahrajem.

K základu Warior určitě Quest. Anebo Hero? 

Pročítal jsem BGG i komentáře, ale moc to nepomohlo. 

Díky moc za odpovědi. 

20.5.2022 18:00:15

@Herald Nebyl by ani první, ani poslední. Sice to zpoždění jde zcela za ním, ale dalo se čekat podle první kampaně. Je to KS, s tím se musí trochu počítat.

Je mi to taky proti srsti, nicméně ještě ty doplatky a zejména u pošty jsem ochotný tolerovat u podobného projektu nějakého nadšence, který si tím de fakto vývoj i financuje. neskáču u toho do stropu nadšením, ale chápu je. Ale vyloženě to s*** u nějakého molochu, co má KS jako předprodejový kanál a drze si pak řekne o víc, jinak nedodá.

Příkladů z poslední doby je docela dost. 

29.1.2024 14:20:01

Updatovaná pravidla tam už jsou. Respektive dodal tak pár řádek, pořád je tam dost věcí nevysvětlených. Přidává pár věcí, které v předchozí verzi nebyly, ani nebyly v jeho videu, ale evidentně nejde o nic nového, jen evidentně omylem vypadly (monolith guardian, murk, štíty na kartách nepřátel atd).

Jinak hru jsem koncem minulého roku konečně dohrál. Mám tehdejší core set, takže včetně scorned hrdinů (těžší obtížnost) a legends (nakonec must have, protože je v nich i rozšíření konce, které tak dostává konečně ten správný efekt). V second printing jsem postupně nabral všechno, kromě dice tray - jsem v tom přes 300 $ a pokud všechno dojde, tak nelituji jediného dolaru. V původní verzi totiž byla mapa složená ze čtyř samostatných dílů, což je dost naprd.  Insert je naprosté peklo, dostat hru na stůl trvá hodinu. Takže i neoprenová mapa (ok, v add onech je konečně skládací) a jiný box (warbox?) je fakt nutnost. Ale pokud si jen chcete zahrát, tak core box + legends (případně quest) v pohodě stačí.

 

29.1.2024 17:02:25

Musím říct, že jak jsem Zerywii, respektive Kolibu bránil, tak po posledních událostech se začínám dost bát. Založili nový brand (Koliba, předchozí byl Koliba Games) a rozjeli novou kampaň, na hrací karty, kde relativně čile komunikují. Vůbec to teď nepůsobí jako scam. 

27.3.2024 22:06:18

Vybíráme z Bazaru

Hra o trůny: Napříč sedmi královstvími
Hra o trůny: Napříč sedmi královstvími
Akt. cena: 50 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas