Pán Prstenů: Putování po Středozemi

xxxxxxxxxo hodnoceno 286x (Seznam vlastníků)

Pán Prstenů: Putování po Středozemi - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Grace Holdinghaus
Nathan I Hajek
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

The Haunting of Dale kampaň

Nové info k blížící se nové kampani ke stažení:

https://www.fantasyflightgames.com/en/news/2020/8/6/the-haunting-of-dale/

Haunting of Dale is the second downloadable campaign available for purchase through the Journeys in Middle-earth companion app, offering a completely new set of quests and challenges that require both the Core Set and the new Shadowed Paths expansion to play. With thirteen new adventures and a branching storyline full of mystery and intrigue in and around the Kingdom of Dale, the trials presented by this campaign are sure to thrill even the most experienced Fellowship.

In Haunting of Dale, players will learn of multiple rumors regarding the shade and other events surrounding the region of Dale. They will need to decide which rumors to pursue, knowing that they cannot pursue all of them in a single playthrough. Depending on which leads they follow, the players will explore not only Dale and its surrounding farms and wilderness, but also the neighboring Erebor, where the party can seek the shade while gaining the friendship of the Longbeard Dwarves. These multiple branching paths make every playthrough of the Haunting of Dale campaign unique, allowing players to return to Dale again and again for plenty of thrilling adventures.
7.8.2020 07:37:40

Je to venku :)
Kampaň Haunting of Dale je aktuálně (aspoň tedy na Steamu) ke stažení. Cena je 5.69 Euro.

Předesílám, že jsou k hraní tohoto DLC potřeba oba boxy - základní a stávající rozšíření Stínové cesty!

23.10.2020 12:55:11

Překladatel Ember Crown přislíbil, že se pustí i do Haunting of Dale. Opět to zase pár měsíců potrvá, ale myslím, že to oceníte. 

No a my jsme se teda v Blackfiru rozhodli, že když to bude vše přeložené, tak uděláme i ty související fyzické figure packy. Jen musíme počkat, až je FFG bude dotiskávat.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

8.9.2021 10:32:17

@Michal-BF super informácie! Hneď mám krajší deň :) Veľká vďaka celému BF teamu aj Vášmu prekladateľovi!

8.9.2021 12:54:25

@Michal-BF  Dobra zprava, diky. Jsem rad ze se teto hre dari a dostava podporu.

8.9.2021 13:02:11 | Upraveno autorem (porovnej)

Super, díky za zprávu! Vánoce jsou pro mě jasné :) (Válečné tažení + 2xDLC)

8.9.2021 13:12:06

Abe

Ehm, pár měsíců neznamená 2 :) reálný termín, kdy by mohlo DLC Haunting of Dale vyjít v CZ jazyce, je 2Q2022

 

Vít Procházka | Sales representative
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

8.9.2021 19:16:26

Ahoj @Michal-BF ako to prosím ťa vyzerá s prekladom tohto DLC?

28.4.2022 10:30:44

Překladatel hlásí, že by to měl rád do konce prázdnin a že si na tom dává fakt záležet. 
K tomu ještě hlavní překladatel finišuje s DLC navazujícím na Válečné tažení. 

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

29.4.2022 08:36:07

@Michal-BF díky za info. K tomu ďaľšiemu DLC ešte FFG nič neohlásilo. Kedy sa dozvieme nejaké infošky? Aspoň názov by si nám prezradil? 

29.4.2022 09:26:20

To bych taky rád věděl, kdy to oznámí:) Neprozradím ani název, protože by to nebylo poprvé, co by s tím nějaký dobrák hned za tepla běžel na nějaké mezinárodní fórum.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

2.5.2022 08:50:13

Ahoj @Michal-BF koniec prázdnin je už za nami. Vieš nám dať prosím ťa nejaký update ohľadne prekladu Haunting of Dale? :) Dík

8.9.2022 10:24:04 | Upraveno autorem (porovnej)

@Predatorik zjistím:)

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

9.9.2022 08:32:33

@Michal-BF Ahoj, podarilo sa ti niečo prezistiť? ;)

14.9.2022 12:28:50

@Predatorik tak překladatel je dost ve skluzu proti původnímu plánu dodělat to v létě. Celé to má asi 1600 buněk v Excelu a je na 1000.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

15.9.2022 11:58:25

@Michal-BF dik za info, tak snáď do vianoc to stihne. Viacerých z nás by to potešilo :/

16.9.2022 06:28:19

Tak jsem si právě stáhnul (zaplatil) nové rozšíření v češtině a Haunting dale se nějak přeskočil?! Bude také česky? Anglicky prozatím nechci :-)

18.11.2022 22:15:19

@Michal-BF rád bych se zeptal jak to vypadá s překladem kampaně k Haunting of Dale? Je reálné, že by se to stihlo do Vánoc? Byl by to jistě pro mnoho členů hezký dárek. Předem děkuji za odpověď. 

2.12.2022 23:07:51

@Michal-BF Přidávám se k dotazu. Jak to vypadá s překladem. Chtěl bych rozšíření koupit, ale dokud to není česky, tak čekám.

13.12.2022 18:24:08

@Derecho Ptal jsem se překladatele, rád by to doladil mezi svátkama, tak uvidíme.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

14.12.2022 09:49:28

@Michal-BF  :-) … jsem si vědom otravnosti, omluvám se předem - nějaké novinky na téma překlad posledního rozšíření? 

25.1.2023 14:33:12

@Derecho :) v pohodě, já aspoň po každém dotazu zatlačím na protistranu.
Pracovalo se na tom údajně celé svátky, ale ještě to chce nějakou práci a teď v lednu na to neměl čas. Anglický originál je prý mnohem méně srozumitelný než byla Honba za planoucí korunou, takže je český překlad o něco komplikovanější. Nicméně už se to prý blíží do finále. Tak nezbývá než doufat. 

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

25.1.2023 16:21:50

Abe

překlad + hlavní korektura dokončena. Nicméně i tak nebude DLC zveřejněno dřív, než na konci 03/23. Je potřeba zkontrolovat terminologii (zda někde neuletěla), odstranit překlepy a celé si to ještě jednou přečíst (cca 1,9 tis odkazů) a lehce učesat, pokud by bylo potřeba (teď, když už je překlad hotový, tak je jasné, o co v příběhu jde a na co jednotlivé kapitoly navazují). Celkově byl tento překlad opruz, autor sice měl představu, jak jednotlivé scény mají vypadat, ale kolikrát nedokázal své nápady přenést na papír. Takže vytáhnout z původního textu něco smysluplného a aby to nebylo vnímáno jako strojový překlad, dalo kolikrát pěkně zabrat. Všem děkuji za trpělivost

 

Vít Procházka | Sales representative
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

6.3.2023 15:49:19

Ahoj @Abe. Bol už prosím ťa poslaný preklad do FFG? Poznáme nejaký termín kedy to bude v aplikácii?

Dík vopred za odpoveď.

4.4.2023 14:24:34

Ahoj, taky se přidávám k dotazu zda nevíte, kdy bude český překlad Haunting of Dale v aplikaci?

6.4.2023 09:26:30

Abe

Překlad ještě nebyl odeslán, po pravdě moje pracovní vytížení v poslední době ani synova škola (je v maturitním ročníku a teď je pro něj priorita maturitní práce, na které pracuje, kvůli které ani nešel v úterý do školy) neumožnila celý text znovu zkontrolovat. Mám teď v plánu využít 4 dny volna k tomu to dotáhnout. Už teď je text zlokalizovný, nicméně chci si to ještě jednou přečíst. Víc už se tomu překladu ani nechci věnovat, po těchto 4 dnech ho odesílám Michalovi, potažmo FFG ke zveřejnění

 

Vít Procházka | Sales representative
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

6.4.2023 10:21:01

Vybíráme z Bazaru

Stezky slávy (nová ve folii)
Stezky slávy (nová ve folii)
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas