Pán Prstenů: Putování po Středozemi

xxxxxxxxxo hodnoceno 285x (Seznam vlastníků)

Pán Prstenů: Putování po Středozemi - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Grace Holdinghaus
Nathan I Hajek
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hunt for the Ember Crown Campaign

Dočkáme se někdy české verze?
1.7.2020 16:29:42

@Michal-BF To je skvělá zpráva! Díky, už se těším!

26.7.2021 13:37:20

Ew

Akurat bol update vyzera ze tam je uz aj cz viete to niekto odskusat ?

12.8.2021 23:31:45 | Upraveno autorem (porovnej)

Aplikaci jsem aktualizoval, kampaň koupil a funguje!

Začal jsem první scénář a vše vypadá v pořádku - super zpráva!

13.8.2021 00:04:04

Vskutku. Poděkování patří všem zúčastněným.

Soudě dle první kapitoly, překlad se jeví jako ucházející; solidní základ pro budoucí korekce. Některé věty jsou přeložené trochu kostrbatě, např. „… z jeho trosek by se nechala zachránit ještě řada věcí,“ nebo „Všimnete si těžce krvácejícího cestovatele ležet na zemi.“ Občas ujíždí gramatika, např. „Hrdinové se musí rozhodnout zda se chtějí vydat skrz Mohylové vrchy nebo skrz Starý les,“ a občas by byla příhodná konzistence s již přeloženou původní hrou, tj. „Umísti hrdiny, jak je uvedeno“ vs. „Umístěte hrdiny, jak je uvedeno“, případně „Plán bitvy“ vs. „Mapa bojiště“. Složenina „Coalfang“ by se asi též dala přeložit nějakým českým ekvivalentem. Dále pak nějaké drobnosti jako „řeka Brandyvín“ apod. Na vyložené bugy jsem – alespoň zatím – nenarazil. Takže asi dobrá práce.

Zde je pár screenshotů (spoilery – 1. kapitola): https://drive.google.com/drive/folders/1kGFJhKxtq_gaCtUXS-u9hIIqW_byFH_V

 

13.8.2021 02:27:45 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak to sú teda super novinky! Veľká vďaka Michalovi a jeho tajomnému prekladateľovi, že to dotiahli do úspešného konca! :) Dúfam, že sa im časom bude chcieť pustiť aj do ďaľších DLC ;)

13.8.2021 07:52:37

Super už se těším až to zahraju 

13.8.2021 08:13:00

Abe

Problém s jednotným a množným číslem je bohužel už v základu (a odtud si tahá některé odkazy s množným číslem). Určitě by tohle chtělo sjednotit. Osobně jsem pro používání jednotného čísla, množné číslo pouze v případě, že se jedná o text týkající se celé skupiny

 

Vít Procházka | Sales representative
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

13.8.2021 10:55:04 | Upraveno autorem (porovnej)

Na Steamu pisou, ze cestina neni podporovana, predpokladam, ze to je pouze chyba Steamu?

15.8.2021 08:49:08

@usmotusmot Ano; případně tvůrci ještě neaktualizovali kartu hry. DLC je každopádně již v češtině.

15.8.2021 11:43:05 | Upraveno autorem (porovnej)

Odohral už niekto celú Hunt kampaň? Ak áno, aké to je? Poprosím o krátke hodnotenie. Ďakujem :)

27.8.2021 08:11:34

Dohráno. Přišlo mi to stejný jako základ.

27.8.2021 08:16:42

Abe

Hraji separátně se 2 skupinami a obě hry si maximálně užívám. Jednak je to dané tím, že aplikace náhodně generuje mapové díly a vedlejší úkoly (platí pro část cestování), navíc tohle DLC nabízí větvení příběhu (2x) i spoustu dalších voleb. 2 scénáře lze dobrovolně úplně přeskočit, pokud se s nimi hráč nechce zabývat. Tohle DLC poskytuje velkou znovuhratelnost, odhadem jedno projití kampaně zabere okolo 12 hod čistého času. Příběh je více komornější, víc jsem se do něj dokázal vcítit.

 

Vít Procházka | Sales representative
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

28.8.2021 10:14:33

Přidávám se s poděkováním a pochvalou za překlad, snad se v budoucnu “zadaří” a v podobných (hezky českých:) intencích bude i druhé rozšíření Haunting of Dale. 

 

29.8.2021 18:48:42

Každopádně mám takový pocit, že je hraní tohoto rozšíření rozhodně obtížnější, než při našich předchozích pokusech. Nakolik jde o subjektivní dojem nedokážu přesně vyhodnotit, protože se k Pánovi prstenů vracím po delší době a některé herní rutiny a postupy už jsem zapomněl. 

P.S. Tak beru zpět, pořádně jsme to rozehráli a nakonec je to asi, co se týče obtížnosti (Normal úroveň), stejné jako předtím :) 

31.8.2021 22:02:54 | Upraveno autorem (porovnej)

Velká pochvala za překlad, skvělá práce, mám odehrány 4 scenáře a toto rozšíření se mi líbí mnohem víc než základ nebo stínové cesty, hlavně díky překladu, jen tak dál. Příběh mi přijde skromnější, což je další pozitivum.

2.9.2021 15:15:29

Ahoj, mame odehranou skoro celou kampan a taky dekuji za preklad. Na rozdil od Mansion of Madness je zde preklad o svetelne roky dale. A je i mnohem lepsi nez v zakladni hre. Dobrodruzstvi se mi take libi a pribeh dava vetsi smysl, nez v zakladni hre nebo ve Stinovych cestach.

13.12.2021 08:20:22

Vybíráme z Bazaru

Kronika zločinu
Kronika zločinu
Akt. cena: 310 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas