Euthia: Torment of Resurrection – Cruel Frost

oooooooooo hodnoceno 0x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection – Cruel Frost - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Euthia: Torment of Resurrection
Počet hráčů: 1–4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: není
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Steamforged Games Ltd.
Autoři: Markéta Bláhová
Tadeáš Spousta
Rok vydání: 2025
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

Dovolím si zde založit vlákno k tomuto rozšíření..:)

Odkaz na kampaň zde:

  • https://www.kickstarter.com/projects/steamforged/euthia-cruel-frost
30.3.2024 19:00:24 | Upraveno autorem (porovnej)

No krásně nám to bobtná….nový HERO je mňámózní a ta grafika mě prostě dostává…prostě nádhera.

Když už se zde nakouslo téma “BLACKWASH”

Má tu někdo zkušenost s následným barvením?

@czechImenhotep  Jinak to 100+ figurkami myslíš u jiných her? Nebo tady už to taky takto narostlo na 100+ figurek + průhlední elementálové? Já to vlastně nikdy nepočítal, ale to číslo mě úplně šokovalo

14.5.2024 20:29:27

@Korenar Je to tam napsáno. Základ 33, 1. expanze 35, aktuální zatím 42,  k tomu možná gryf/nekromant, nechce se mi to přesně počítat…každopádbně koukám u all-inu je 100+

14.5.2024 20:42:45

Ahoj, 

ta digitální čeština v core boxu ,to jsou ke stažení pravidla a kniha příběhů, nebo ještě něco je přeloženo? 

14.5.2024 20:46:06

Nekdo tam v komentech psal, ze se mu z blackwashe barva sloupla, takze pro barvire to asi bude lepsi vzit bez washe.

14.5.2024 21:04:42

Pořád se v těch kickstartrech nějak nevyznám. Že chci Cruel Frost česky si vyberu až později, chápu to dobře? Díky.

@Shoter Super. Díky.

14.5.2024 21:04:46 | Upraveno autorem (porovnej)

@nasson 

Ano, ta bude ve 4řech jazycích a později si vybereš, jaký jazyk z těch dostupných chceš a doplatíš poštovný.

14.5.2024 22:11:06 | Upraveno autorem (porovnej)

a 21% dph

15.5.2024 00:21:00

Mám ještě otázku ohledně toho DPH, to se platí taky kde? a jak? Díky

15.5.2024 05:13:27

Později v pledge manageru (zřejmě gamefound) ti oproti backnuté částce přibude poštovné a 21 % VAT, tj. DPH.

15.5.2024 06:46:51

@maskas Můžeš to podpořit 1 librou. Někdy po skončení kampaně se otevře PM, na to ti přijde upozornění do emailu. Vybereš si pledge včetně jazyka, zpravidla až před krokem placení ti to přesně připočítá poštovné, a DPH 21% výlučně ze hry. Tady je podle popisu DPH za poštovné součástí poštovného v tabulce. Tohle bude celková cena kterou budeš platit. Nic nebudeš řešit s celníky, to pořeší SFG

15.5.2024 08:50:35 | Upraveno autorem (porovnej)

EDIT: Pokud by někdo chtěl vzít jen základ a první fierce powers expanzi a deluxe a nekromanta a neměl zájem o aktuální cruel frost, ozvěte se, podělíme se rozumně o úsporu na hře a poštovném u deluxe trilogy pledge. Mám zájem jen o cruel frost rozšíření s cruel frost deluxe insertem. Na první dobrou mi vychází, že by dotyčný zájemce ušetřil při zohlednění DPH a poštovného částku odpovídající deluxe expanzi než kdyby chtěl vzít sám  resp. kombinace základ a první addon fierce powers expanze a deluxe a nekromant nedává bez podělení slevy+slevy na poštovném na deluxe trilogy pledge finančně žádný smysl.

Piště PM. Nabídka je stále aktuální.

15.5.2024 09:04:44 | Upraveno autorem (porovnej)

@czechImenhotep  Bavíme se zde o deluxe trilogy pledgi, tj. včetně deluxe komponent?

15.5.2024 09:58:01

@Ondra1701 Klidně, pořešíme v soukromých zprávách.

15.5.2024 10:25:46

@maskas 

Samozřejmě podpora 1GBP nemusí být ve finalnim účtování dostatečná a pokud nebude splněn nějaký daný níminimalni cíl můžeme ostrouhat všichni a rozšíření vydáno být taky nemusí..

15.5.2024 16:12:55

@Shoter no, já jsem si backnul deluxe Cruel Frost🤨, … Bonus mám daný 0 🤷🏾(nevím co to je)  Co jsem se díval na tabulku, tak poštovné je tam 40 e.. Je to chaotické.. Aleje to asi tím, že tam poprvé nakupují 🤦.. 

15.5.2024 16:54:35

Můžete mě prosím někdo napsat, co bude  přeloženo v té digitální češtině? Nějak to nemohu najít. 

15.5.2024 20:34:03

@Pavel66 Předpokládám, že pravidla a nápovědní karty. Samotné komponenty ne. Tady https://steamforged.com/en-eu/blogs/resources se dají najít překlady základu a prvního rozšíření, tak si můžeš udělat představu.

15.5.2024 22:23:41

Tak co rikate na posledni update?

15.5.2024 22:52:58

@Shoter Pokud myslíš příběh, tak autoři se oprávněně vyděsili kam by se vývoj událostí vedený nelogickými rozhodnutími hlasujících mohl ještě vydat a raději už to utli. Hádám, že jsme jim tu dějovou linku solidně vykolejili. Zlatým hřebem byla volba záchrany přizabitého ještěra v aréně, který se nás před chvíli snažil kuchnout a zahození celého dosavadního postupu v příběhu. Nicméně až na lehce drhnoucí závěr mně to bavilo.

The final part, and the ending earned by your decisions, will be released tomorrow…

No tak na to jsem fakt zvědavý, protože ty volby v příběhu byly dost často škodolibá jízda. 

15.5.2024 23:29:11 | Upraveno autorem (porovnej)

@czechImenhotep

Spíš jsem myslel novou herní mechaniku Bounty Hunters a Possessed Monsters :)


Jinak v sekci video pribylo jedno nove predstaveni hry, kdo jeste vaha s porizenim

15.5.2024 23:58:07

Ja stále váham asi počkám na Late pledge veď nemám čo stratiť

16.5.2024 04:42:08

@Shoter Nepřijde mi na tom nic tak objevného. Hlavní pointa té expanze je, že máš možnost do té gigantické hry přes cruel frost nasadit úplně nový obsah obchodu, který se jinak pořád opakuje. To muselo dát spoustu práce vytvořit novou sadu.  Ledový šaman se svými reroly mi ve videu přišel zábavný, stejně jako souboj s pavoukem. Očekávám, že ta nová monstra nebudou žádná ořezávátka. Nicméně co se týče herních módů apod. tak je tohle prostě hlavně v předchozí expanzi. Na druhou stranu min. 3 hrdiny jsem už fakt nečekal, 4 druhy gemu nebo zatím 14 nových posessed monster, a narvat to a natestovat do stávající hry muselo dát fakt zabrat. 

16.5.2024 06:42:10

Z České republiky je 330 podporovatelů, jedná se o čtvrtou největší skupinu, před námi jsou Francouzi, Němci, USA. Pro mně překvapivě jsme předběhli Velkou Británii. Na první místě v počtu backerů podle měst suverénně trůní se 142 podporovateli Praha a druhou a třetí příčku se dělí Londýn a Paříž každý +- 70 podporovatelů.

V chatu padlo, že žádný addon už nebude. Nesázel bych proto na nějaká konsolidovaná pravidla do jedné knihy apod.

Kampaň má aktuálně 4917 backerů, z toho 84 backuje na KS prvně. Tak pokud si někdo zrovna tohle zvolí jako svoji první KS hru tak palec nahoru. Pokud počítám správně zhruba 3500 lidí má nějakou pledge, zhruba 1400 lidí v tom tedy bude za 1 libru. To je velké množství, a sice tam svítí necelý milion dolarů, ale v PM to ještě vyletí.

Storage solution - zabývají se tím, ale až po kampani budou vědět jestli to půjde a za kolik a bude případně až pledge manageru.

Můj dojem z toho celého, hra se do další KS kampaně nepodívá a na nějaké velké rozšíření bych si nevsadil a na češtinu už vůbec ne. Angličtina se oplatila, ostatní jazyky s ohledem na počty až tak nedávají smysl. Propadák to není, ale těžko to při těchto číslech budou nějak chtít dál rozvíjet.

16.5.2024 11:13:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Máš pravdu, posledně tu kampaň zrušili, protože si mysleli že nedosáhnou na 5000 což bylo nutný k tomu aby se ta hra vyplatila takže to asi bude o fous i nyni,jsou na ⅔. Tak snad to dopadne protože mě se to líbí a jsem na to už natěšený. no alespoň ta kolekce bude vzácnějších. Ještě uvidíme co odkryjou dnes, dnes by to mohli ještě vyšperkovat. 

16.5.2024 11:26:52

@Shoter U té zrušené kampaně byla nesmyslně nastavená cenová politika, mohl si složitě vyzobat co si zamanul, tady si musíš koupit velké celky. Tady už to “levně” nejde. Počítá se zisk, ne backeři.

16.5.2024 11:31:57 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

New corp order
New corp order
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas