Duchové ostrova

xxxxxxxxxo hodnoceno 367x (Seznam vlastníků)

Duchové ostrova - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Období kolonizace
Herní kategorie: kooperativní, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box & REXhry
Greater Than Games, LLC
Lacerta
Autoři: R. Eric Reuss
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kvalita mapových dílů

Už při vybalení krabice mě zaskočilo, jak se mapové díly třepí a obzváště ostré konce jsou již od přepravy pokrčnené. Týká se to ale i některých hran, kde se vrstvy kartonu od sebe oddělují.

Bohužel jsem nenašel, že by existovala deluxe verze (jsou jen žetony), nebo grafika, aby si člověk mohl udělat případně díly nové.

Je to jen můj osobní pocit a problém, nebo to tak máte taky? Říkám si, že za chvíli budou kraje mapy úplně zlikvidované a začne se to trhat :(

--------------------------------------------------
Lazy - Cat - BG
No Game - No Life

24.3.2022 09:13:28

@kubijo zmínil jsem to, protože je tu stížnost na cenu vzhledem k hardwaru. Evidentně ta hra by s jiným hardwarem mohla být výrazně levnější - do 1000 Kč. Plast+dřevo+desky duchů pravděpodobně něco stojí.(rozdíl oproti Horizons)

Mmch. jak neobaluji, tak insert mi vyhovuje. Mám aj verzi několik let a používám ho do dnes. 

14.8.2022 10:00:02

@Houp to k tomu asi nemáš promo balíčky, ne? S těmi se to tam už nevešlo, ať už karty byly v obalu či ne.

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

14.8.2022 11:29:59

@Houp jasně já to nemyslel nějak zle jen sem si říkal, že když už se zmiňuje vydání a cena, že by bylo dobré uvést i že se to s největší pravděpodobností v evropských obchodech minimálně 2 roky neobjeví. 

14.8.2022 11:38:58

@Jonash  Mám vše, ale ano, ve 3 krabicích. :) (Jagged Earth, Branch and Claw). Lepší řešení budu řešit až hra bude komplet. Minimálně 3 rozšířeni/základ ještě budou (Horizons of Spirit Island, Nature incarnate a jedno zatím “neoznámené" velké zaměřené na dahany)

14.8.2022 19:21:54 | Upraveno autorem (porovnej)

Rozšíření závidím. Věta “Lepší řešení budu řešení budu řešit až hra bude komplet” mi ale úplně vypnula mozek :D @Houp 

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

15.8.2022 09:26:56 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak jsem koukal, že na bgg je diskuze, že nakonec by měl Spirit Island Horizons dorazit i do Evropy letos v zimě. Tak doufám, že to bude k sehnání i někde v ČR.

2.10.2022 11:50:43

Vybíráme z Bazaru

Pokémon ETB Paradox Rift doplňky + promo karta
Pokémon ETB Paradox Rift doplňky + promo karta
Akt. cena: 55 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas