Duchové ostrova

xxxxxxxxxo hodnoceno 367x (Seznam vlastníků)

Duchové ostrova - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Období kolonizace
Herní kategorie: kooperativní, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box & REXhry
Greater Than Games, LLC
Lacerta
Autoři: R. Eric Reuss
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dotisk

Dobrý den, 

 

rád bych se zeptal jestli bude dotisk této hry. Děkuji. 

21.11.2022 13:42:19

Pokud se nepletu, měl by být společně s rozšířeními, které jsou myslím plánované na druhou půlku roku 2023.

@aneken jistě potvrdí

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

21.11.2022 14:01:58

Ano, tiskové okno je až někdy v únoru příštího roku, pár měsíců výroba a pak doprava. Ale měla by spolu s tím snad dorazit i dvě nová rozšíření ;)

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

21.11.2022 15:44:22

@aneken paráda takže bude možnosť aj predobjednávok cca na začiatku roka?

Vďaka ;)

 

13.12.2022 13:41:57

Ne, předobjednávky budou, až to bude na lodi a budeme mít jasnou představu, kdy to tu bude. Úplně nás nebaví termín předobjednávek každý měsíc měnit, takže takto je to jistější ;)

 

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

13.12.2022 22:48:13

Chápem, vdaka za informáciu, budem netrpezlivo sledovať v prístave s udicou v ruke kedy loď vypláva 😉

17.12.2022 05:48:02

@aneken Z vedlejší diskuse si nejsem úplně jistej. Uvažujete reálně o samostatném tisku karty z druhého proma, která obsahuje špatné informace? Jak už někdo někde psal, klidně za bakšiš. 

Jinými slovy. Chápu, že je komplikovaná domluva, ale bude z vaší strany snaha to provést?

Ostatní požádám o vynechání jakýchkoliv alternativních doporučení.

17.12.2022 10:34:28

Z naší strany je snaha to řešit, ale kluci říkali, že bez odezvy. Post, co jsem tam psal, je tak trochu z frustrace. Nejde tu o bakšiš, ale o složitost domluvy obecně… Pokud by se nakonec něco domluvit podařilo, tak dáme určitě vědět ;) 

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

18.12.2022 20:33:03

@aneken je nějaký update ohledně předpokládaného termínu tisku rozšíření (a případného dotisku)?

14.6.2023 17:39:53

Mňo, nás hnali se souborama jako zdutou kozu a pak jim to tam čtvrt roku leží… Podle posledních informací by se to teď někdy v červnu mělo konečně vše začít tisknout, tak snad…

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

15.6.2023 09:28:14

Takže Q32023, který se zmiňoval tuším už kdysi dávno, stále sedí…

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

15.6.2023 10:56:27

@aneken Chcel by som sa spytat, ci bude aj predpredaj s dakym promom, alebo sa to len tak znenazdajky objavi na pultoch :) Nech to nepresvihnem :) vdaka

8.8.2023 19:51:54

IN

Pokud mohu komentovat, tak predprodej bude urcite. Proma ale uz tezko. Museli jsme je dat do oficialniho produktu - expanze Feather and Flame, ktera bude rovnez dostupna.

----------------------
Majitel liščí krabice

8.8.2023 22:23:57 | Upraveno autorem (porovnej)

@IN Vdaka za odpoved! 

I tak dobre, tesim sa :) 

8.8.2023 23:07:24

@IN Jen shrnu, jestli jsem dobre pochopil:
Proma 1+2 budou ted soucasti dotisku. Takze my co mame predchozi vydani se k nim bez koupi celeho noveho vydani nedostaneme (kdyz pominu bazar zde atd.).
Pochopil jsem to spravne?

---------------------------------
Dobro je prisjetiti se da prividno prav put prema cilju predstavlja u stvari pravodlivo krivudanje 
- Je dobré si uvědomit, že zdánlivě pravá cesta k cíli je ve skutečnosti zatáčkou doprava. 
==================
x - Everything is nothing - x

28.8.2023 14:50:44

@Block Proma budou v samostatně koupitelné krabici.

28.8.2023 15:07:35

@Block pokud chceš pořídit promo 1 a 2, musíš si pořídit rozšíření Feather and Flame, česky bude křídla a plameny.

28.8.2023 15:08:32

Diky obema za vysvetleni - tak jsem to puvodne pochopil spatne …

---------------------------------
Dobro je prisjetiti se da prividno prav put prema cilju predstavlja u stvari pravodlivo krivudanje 
- Je dobré si uvědomit, že zdánlivě pravá cesta k cíli je ve skutečnosti zatáčkou doprava. 
==================
x - Everything is nothing - x

28.8.2023 15:40:16

@aneken tak Q3 se nám hezky přelil na Q4 :D Nějaké novinky ohledně dotisku? Kam mám případně zajít s železnou tyčí a motivovat tiskaře? :D

1.11.2023 15:43:25

No zcela otevřeně se to přelilo do Q1 2024. V zásadě to vypadá, že tu dotisk bude dva roky od objednání. Aktuální dokončení výroby je na konci listopadu, pak to musíme dostat na loď a přivézt. Jak to bude na lodi, tak dáme stopro vědět a rozjedeme spolu s obchody předobjednávky, ale tohle je fakt výrobní Odyssea…

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

1.11.2023 16:43:05

Tak info pro ty, kteří ještě nestačili zaznamenat. Dnes byly spuštěny předobjednávky na dotisk základu + 3 rozšíření.

17.1.2024 17:28:29

Doplním jen, že to jedno rozšíření jsou Proma 1 a 2, které už mnozí jistě mají, tak aby to nekoupili znovu.

_____________________________________________
· od ledna 2024 tu mám na starosti sekci novinek coby admin
· také mám deskoherní IG kanál www.instagram.com/solo_boardgaming

17.1.2024 19:54:13

Chcel by som sa spytat zasvatenych, ci su rozsirenia v tomto pripade takpovediac povinne, alebo najskor kupit zaklad a potom sa rozhodnut, ci aj rozsirenia. 

Popravde, trosku som dufal, ze vyjde all-in verzia CZ obsahu, to by mi ulahcilo rozhodovanie :) Prikupil som Too Many Bones od foxikov, tak to zase raz nechcem prehnat s mesacnymi „investiciami“ :)

18.1.2024 06:47:53

To záleží, jak často se ti základ dostal na stůl. Já jsem třeba odehrál sólo alespoň 1x za každého ducha ze základu, párkrát jsme to zahráli v koop, 1x jsem zkusil přidat mocnost, ale od té doby hrá víceméně leží v polici. 

Takže já půjdu maximálně do “Trny a drápy”, protože to by mělo přidat zvířátka a nějaké události a není to cenově taková darda. A mělo by se to vejít i do původní krabice.

To druhé rozšíření, jestli jsem pochopil správně, přidává hromadu nových duchů, ale to zatím nepotřebuji :-)

18.1.2024 07:48:31

Já to hrál bez rozšíření jednou, pak přidal obě rozšíření, události i další možnosti stavů, které lze přidávat na území to pro mě udělaly o dost zajímavější, jen základ mi přišel suchý. Ale zas pokud nevíš jestli tě vůbec bude ta hra bavit, tak nevím jestli má smysl se do toho hned vrhat takhle po hlavě.

18.1.2024 07:58:15

Obecně bych u her kupoval nejdřív základ – a až případně časem rozšíření, když se ti hra osvědčí, bude bavit a dostane na stůl víckrát. Jinak to budou vyhozené peníze. A co na tom, že to tak spousta hráčů (trochu bezmyšlenkovitě) dělá. :)

_____________________________________________
· od ledna 2024 tu mám na starosti sekci novinek coby admin
· také mám deskoherní IG kanál www.instagram.com/solo_boardgaming

18.1.2024 08:04:17

Vybíráme z Bazaru

Dobble Harry Potter
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas