Castles of Burgundy: Special Edition

xxxxxxxxxx hodnoceno 22x (Seznam vlastníků)

Castles of Burgundy: Special Edition - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: budovatelská
Čeština: undefined
Vydavatelé: Alea
Awaken Realms
Ravensburger
Autoři: Stefan Feld
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

gamefound

Pro účastníky group pledge:

Už otevřeli PM.

My jako velká skupina čekáme na kalkulaci pošty na míru. ( jinak v updatu vidíte jak se zvedla pošta pro single zásilky…) 

Co se týče přidání addonu ještě ověřím, ale myslím že když jsme to řešili v létě, tak říkali že to nelze přidat k této zlevněné zásilce.

 

Více info poskytnu jak mi odepíšou.

Budu po Vás chtít platbu v rámci 2-4 týdnů.

28.10.2022 10:42:17

@Tonsii tak asi predsa len jeseň..

17.7.2023 12:46:49

Já mám Royal Pledge a taky zatím nic. 

17.7.2023 15:11:42

ja mam ten najnizsi mozny pledge bez plastovych hradov a uz je to doma. Posielali to z Varsavy (v stredu som dostal tracking, dnes rano to prislo).

17.7.2023 16:04:17

Psal jsem email, jestli mají pro nás více infa. Tak uvidíme.

 

17.7.2023 19:59:18

Teď update

18% doručeno.

3 kontejnery na cestě do EU ( asi do PL)

Eta

  • July 24th
  • August 21st
  • August 25th

18.7.2023 18:08:12

Kdyby měl někdo na prodej akrylový žetony - Castles Of Burgundy Special Edition Upgraded Hex Tiles tak se určo domluvíme :)

18.7.2023 19:11:43

Mně dnes hra dorazila. Trochu jsem bojoval jak uspořádat všechny žetonky a komponenty, protože jsem na to v krabici nenašel návod. Nakonec jsem to ogranizoval podle: https://boardgamegeek.com/thread/3117340/definitive-guide-organising-game-castle-minis-no-a

Objednával jsem i rozšíření s miniaturami a na plánu to vypadá dobře. Až to bude nabarvené, tak to bude ještě luxusnější. Sice je otázka, nakolik to bude praktické (tahat žetonky z pytlíku a podle toho hledat 3D budovu), ale hezké to je :-)

20.7.2023 21:17:23

Miniatury nemám, jen akrylový žetony. Škoda, že k tomu nepřidávaj polepy na zadní stranu s vysvětlením co konkrétní stavba dělá. Mají to jenom kartonový žetony, což mi přijde škoda. Ale dokážu si představit, že tohle bude “problém” jen ze začátku, než si člověk zažije ikonografii z přední strany žetonů. 

21.7.2023 12:31:30

No, dovolím si nesouhlasit… Praktické to nebude a hezké to také není… úplně nerozumím potřebě vydavatelů cpát do euroher bezúčelné miniatury, ale každému, co jeho jest.

--------------------------
IN HOC SIGNO VINCES

21.7.2023 12:47:40

Pelly: Mluvíš mi z duše. Já nad hrou váhal (nakonec do toho nešel kvůli ceně, když mám starší edici), ale nad úplně tou nejzákladnější verzí bez miniatur, zdají se mi tam fakt zbytečný, a co jsem viděl už dost fotek na IG, tak mi přišlo, že to tam spíš ruší.

Jinak edice vypadá sama o sobě moc pěkně, teda kromě velké části žlutých destiček, ty vymýšlel nevim jaký expert (velký obrázek kláštera, který je herně úplně šumák, a pidi ikona budovy, za kterou se dávají 4 body… je k tomu i velký vlákno na BGG. Pro Awaken Realms je holt vizuál nad funkčností). 

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

21.7.2023 15:21:49 | Upraveno autorem (porovnej)

@Pelly Však tě nikdo nenutí si ty miniatury kupovat. Otázku praktičnosti jsem též zmínil, takže to nemusíš rozporovat. A co se týče estetiky - ty miniatury vlastníš (myslím všechny - doly, lodě, zvířata…) a viděl jsi je naživo rozestavené před sebou, nebo jen tak vaříš z vody?

Jinak po první hře s dětmi a ty chtějí příště hrát znovu s miniaturami. Pravověrní eurovkáři jistě na vizuál nedají a stačí jim žetony. Takže ať si každý dělá to, co mu více vyhovuje…

21.7.2023 19:18:11 | Upraveno autorem (porovnej)

Prohlížel jsem si fotky na Bgg. Nepředpokládám, že kdybych je viděl na živo, posadil bych se z nich…

--------------------------
IN HOC SIGNO VINCES

21.7.2023 19:23:38

group:

dnes mi přišlo info, za 3-4 týdny budou hry u mě. ( teď dokončují první kontejner, asi jen special edici), na cestě jsou ještě tři kontejnery.

Všechny členy obepíšu, s potvrzením údajů, upřesněním výdejních míst PPL, zásilkovna. Pošlu info k platbě na výdejní místo. ( PPL 69, zásilkovna 79, SK dle ceníku zásilkovna - asi na dobírku). Pokud by chtěl někdo poslání domů tak lze ( je to myslím +50 Kč)

Kdo chtěl group po CZ - povedlo se udělat jen lokace Praha, Brno. Nicméně kvůli rozměrům hry lze udělat poslání jen max. pro 3x pledge ( Special, nebo Royal, verze Majestic nelze). Tak zvažte zda se Vám to oplatí. ( ať pak nejede přes celou Prahu kvůli 30 Kč, když Vám můžu hodit na PPL parcel někde za rohem)

Brno: Ratman, zruda, martinsun, Elwen, Tonsii, korysh

Praha: AWYR, basta, ankanator, Zeryk, 

( ideálně pokud se znáte osobně, ale nechám volbu na Vás).

Jak, říkám ozvu se všem, dejte mi pár dnů. (je nás +60 :) 

22.7.2023 15:31:56 | Upraveno autorem (porovnej)

@Design, diky za zpravu a organizaci. 

22.7.2023 18:21:49

Teprve Vám všem budu psát. Minulý týden jsem nestíhal.

Počítejte zprávu čt-so. ( zatím jsme v pohodě, hry dorazí kolem 20.8.)

31.7.2023 20:27:59

Ahojte

dnes Vás obepisuju, obdržíte zprávu.

Hromadné rozeslání přeskakuji, pokud nikdo výslovně sám nenapíše. 

Úspora je stejně slabá - poslání jednotlivec ppl parcel 69 Kč, poslání 3ks 119 kč ( větší balík) a max. 3ks - kvůli váze. 

Pozbývá to tedy smyslu.

6.8.2023 10:40:06

Dnes přišlo tracking number od DHL Polska :)

7.8.2023 17:50:29

@Kadylek máš Royal alebo Majestic?

7.8.2023 18:24:41

@chochones Royal + upgraded tokens. 3d terény jsou krásný, ale říkali, že zhoršují přehlednost ;)

7.8.2023 20:18:21

@Kadylek  ja mám teda Majestic, tak uvidíme… nechám sa prekvapiť :-)

7.8.2023 21:08:00

Ahoj,

stále čekám na tracking, na to že to má dorazit příští týden, tak tomu moc nevěřím. ( spíš ten týden po 20.8. +)

Jinak díky všem, co se ozvali a uhradili poštu. ( stále 10-15 lidí nereagovalo).  Ale času zatím dost. 

11.8.2023 14:21:44 | Upraveno autorem (porovnej)

Hoj,

už mi chybí poslední 4 - asi dovolenkáři.

Jinak stále nemám tracking, tzn.včera jsem psal email, kde to je?!

Předpokládám tedy že do pátku nedorazí, doufám tedy v ten příští týden. 

Balení je již přichystáno. 

15.8.2023 12:36:35

jestli jsem videl spravne, maj dalsi lode pro eu zakotvit nekdy 21. a 25. srpna, pak vykladka…necekal bych to driv jak v puli zari

15.8.2023 22:24:39 | Upraveno autorem (porovnej)

upřesnění ze strany Awaken Realms:

dvě lodě připlují 23. a 25. srpna.

AR následně ještě rozhodli, že hry rozvezou do dvou distribučních hubů, aby urychlili logistický proces. Předpokládají, že začnou rozesílat do konce srpna.

Tak nějak za sebe doufám, že se podaří vše v pořádku doručit až k nám do 13. 9. kdy odjíždím na několikadenní herní festík, kde bych to chtěl párkrát otočit :)

 

18.8.2023 10:53:30

Mě dneska psali, že máme být trpěliví, že jak to pošlou, ihned přijde tracking.

Pouze mi potvrdili, že dojede auto s elektrickou  platformou. 

Tak snad brzy no.

22.8.2023 18:04:14

Vybíráme z Bazaru

Vládci podzemí
Vládci podzemí
Akt. cena: 460 Kč
Končí za: 17 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas