Castles of Burgundy: Special Edition

xxxxxxxxxx hodnoceno 22x (Seznam vlastníků)

Castles of Burgundy: Special Edition - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: budovatelská
Čeština: undefined
Vydavatelé: Alea
Awaken Realms
Ravensburger
Autoři: Stefan Feld
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

gamefound

Pro účastníky group pledge:

Už otevřeli PM.

My jako velká skupina čekáme na kalkulaci pošty na míru. ( jinak v updatu vidíte jak se zvedla pošta pro single zásilky…) 

Co se týče přidání addonu ještě ověřím, ale myslím že když jsme to řešili v létě, tak říkali že to nelze přidat k této zlevněné zásilce.

 

Více info poskytnu jak mi odepíšou.

Budu po Vás chtít platbu v rámci 2-4 týdnů.

28.10.2022 10:42:17

@Design To se můžu ještě případně přidat? 

_______________________________________
Můj seznam her na prodej (pište SZ):
https://www.zatrolene-hry.cz/uzivatel/havelock-1536/seznam-her/na-prodej-3681/

28.10.2022 13:49:54

Ano,

Poslední týden dva. 

Pokud někdo něco chce pište mi PM. Jen doufám, že skončíme na nějakém dobrém počtu ( co se týče palet a ceny, sám zatím nemám detaily.  Psali, že mi dají vědět do měsíce- a to byla půlka října)

28.10.2022 16:30:22

Ahoj, co si myslíte o těch acrylic Upgraded tokens za 20€, co přidali do PM? Dává smysl je pořídit samostatně ke Special Edition (tj. gameplay all-in verzi s miniaturami, ale BEZ acrylic hexů)? A vůbec, jak moc jsou užitečné ty upgradované acrylic věci, jak moc se na ně sahá a opotřebovává se karton? Já teď prostě váhám, jestli ke Special Ed. vzít jen ty tokeny nebo i hexy nebo se na to vybodnout a zůstat prostě u Special Ed. bez dalšího. Playmat spíš nechci, deska vypadá moc dobře a nevidím důvod používat místo ní playmat, který navíc bude extra mimo krabici. Jak to máte vy? Díky za jakékoli postřehy.

29.10.2022 05:20:23

Mňa by zaujímalo, či v Majestic pledge sú okrem akrylových dlaždíc aj klasické kartónové? 

29.10.2022 23:21:22

@mates Podle mě by měly, ty acrylic hexy by měly být ve vlastní krabičce.

30.10.2022 00:32:41

@UmmA  díky, ja totiž nemám skúsenosť s akrylovými dlaždicami, neviem ako sa s nimi hrá, aká kvalitná je na nich potlač a tak celkove… 

30.10.2022 09:03:39

@Kadylek ja myslim, ze je to zbytecnost. Karton se da prestriknout bezbarvym lakem, pokud bys mel tu potrebu. Taky jsem nad tim uvazoval, ale 30+20 E-cek za to mas novou hru.

30.10.2022 16:42:00

@p_lichnovsky s tím moc nesouhlasím, ten karton ten lak nasaje a pak se celkem zkroutí…navíc se mohou slepit dílky k sobě vlivem laku.

small man Tonda

30.10.2022 16:48:49

@Tonsii zalezi na laku, ja mam nalakovane homemade karty prave proto, aby po sobe pekne klouzaly, lak (ten muj) dela presne opacny efekt nez slepeni. 

K veci: Pokud jsou burgundy tva no1 hra a doma mas celkem 3 dalsi, tak vem akryl, asi se uzije. Pokdu mas jako my tady vukol cca 50-500 her ktere se snazis i hrat, staci karton. Moje origo verze je x let stara, ale porad vypada i po cca 40 partiich temer jako nova.

_____________________________________________________________________
Od Blackfiru si už nic nekoupím a když budu chtít něco od FFG, koupím si radši originál.

1.11.2022 14:36:06

A jaký lak to máš? To by se mně hodil.
No já mám doma tak 70 her, ale šel jsem do akrylic verze.

small man Tonda

1.11.2022 20:02:50

@lacko Prima, díky, přesně takovou odpověď jsem potřeboval. Nechám akryl akrylem, bo Burgundy ještě nemám, takže nevím, jaké No. budou, a her mám asi 350 :) Taky si hodně backerů stěžuje, že na akryl hexech nejsou lama texty jako na kartonu, a asi s jistotou se dá říct, že akryl nepůjde dát do jedné krabice s hrou, ani když se vyhodí kartonové hexy.

2.11.2022 00:41:16

Dle AR se akrylové hexy do krabice po vyjmutí těch kartonových vejdou. Nevědí ještě jak ten akrylový doplněk zbylých žetonů. Za mě škoda toho materiálu, kdy mohli akrylové komponenty rovnou vyměnit a karton už neposílat, ale logisticky by je to patrně vyšlo dráž než jim to dát duplicitně. Ohledně absence chybějící nápovědy na rubu akrylové verze je ve hře i možnost jazykově závislých samolepek, které by se na ty dílky nalepily, byť k tomu se AR ještě úplně nevyjádřili.

2.11.2022 07:48:38 | Upraveno autorem (porovnej)

@Tonsii 

4JWW3cC.png

koupeno tusim v unihoby 

_____________________________________________________________________
Od Blackfiru si už nic nekoupím a když budu chtít něco od FFG, koupím si radši originál.

2.11.2022 10:15:44

@MattBonnet Díky, mně tedy přišlo, že to byly jen prosby, aby se to tam vešlo, a to, že se to tam vejde, nebylo ofiko prohlášení AR. Ale třeba se pletu. Na druhou stranu tedy ti, co to budou mít “jen” s kartonem, tak v tom případě zákonitě nakoupí spoustu vzduchu, protože ten akryl je objemově dvakrát větší. Fakt mám pochybnosti. A že by tam k tomu pak dokázali nacpat workery a spol., to ještě větší.

Pokud jde o samolepky, k těm jsem naopak četl vyjádření, ve kterém sdělují, že o tom neuvažují. Myslím, že to ani nevyznělo ve smyslu “zatím“ neuvažují.

2.11.2022 10:31:54 | Upraveno autorem (porovnej)

@Kadylek to že se tam po vyjmutí kartonu vyjde akryl psali tuším jen v komentářích, to samé nejistotu, zda se takto vejde i akrylový doplněk zbytku žetonů. Samolepky jsou v současné době pouze v rovině zbožného přání skupiny beckerů, souhlasím. Zatím jen připustili změnu designu kostek pro jejich větší čitelnost. Uvidíme, zda se někam posunou i další výtky jako je třeba absence tašky na zboží, řešení štítů na vrcholcích hradních miniatur apod.

2.11.2022 11:22:23

@Kadylek Podle grafiky na KS by se tam ten akryl vejít měl. Což samozřejmě znamená, že tam s kartonovými žetony bude prázdno

2.11.2022 11:25:46

@MattBonnet No jo, to je pravda že tam jsou ještě další výtky. Ve finále možná ten základní / klasický pledge (i bez miniatur) by byl nejjistější a hráčsky nejkomfortnější volbou. Ačkoli třeba to umisťování štítů, věřím, vymyslí rozumně.

2.11.2022 11:45:01

@UmmA Si tam v nejhorším naházím nějaký matroš z her, který naopak nemůžu dovřít :))) 

2.11.2022 11:47:20

GROUP

Dnes mi psali, že nestíhají a ozvou se do 2-3 dní. Ještě ladí dopravu. Máme být trpěliví. Takže snad v pátek bude finální kalkulace

2.11.2022 12:53:54

Jen pro info stále čekám,  už jsem se připomínal 

14.11.2022 17:46:13

Už se ozvali, posílám seznam her. Čekám na vyčíslení.

17.11.2022 16:38:21

Já si sic zrovna včera koupil edici k 20 letům (jinak ji hrávám na BGA a v mobilní aplikaci), ale nejen kvůli posunutému tisku na zadních stranách žetonů/dílků jsem dnes více zkoumal i tu special na GF.

Ohledně termínu duben 2023, myslíte, že to je reálný? Uvažuju případně o tý classic verzi, která by s dopravou vyšla na cca 2600 Kč včetně dopravy, což samozřejmě není málo, ale produkčně to vypadá fakt pěkně. A nevíte, do kdy je late pledge otevřený? Dosud jsem backoval jedinou hru, tak v crowfundingu nemám rozhled. Díky.

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

24.11.2022 11:15:15

@Jonash Ohledně termínu uzavření late pledge neporadím, ale duben by dle všeho reálný být měl, protože by se mělo vyrábět v Polsku, pokud si to dobře pamatuji.

24.11.2022 12:15:27

Ahojte pro mojí GROUPu.

už otevřeli PM pro skupiny.

Kopie tam mám vložené. ( sleva 15%)

Zatím se snažím domluvit shipping.. ( protože tam dali úplně nesmyslnou částku .. zatím to vychází cca 20€ / ks, samozřejmě že by se to přepočetlo, ,kdo má Special méně / Royal více / Majestic nejvíc). 

Nicméně je to něco jiné než předtím říkali, takže jsem se ozval zpět.

Budu Vás informovat.

 

Můžete prosím někdo mrknout kolik Vám to háže poštu pro 1 kopii Special nebo Royal? Já už tam mám od nich nastavení, takže mi to nejde.. jen ať mám s čím porovnat. ( jestli došlo k nějakému navýšení atd..)

 

--

ADD ONS 

jdou přidat, ale není na ně sleva.. pokud byste chtěli ty tokeny tak mi napište. Nicméně plná cena + čekám že se to propíše i do pošty

25.11.2022 13:13:26 | Upraveno autorem (porovnej)

Teď mi to ukazuje 20 Euro / 27 Euro (special/royal). 

Update: 2x special 46, nechápu

25.11.2022 13:27:07 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Endless Winter EN KS SHAMAN deluxe + Mamut, proma
Endless Winter EN KS SHAMAN deluxe + Mamut, proma
Akt. cena: 3000 Kč
Končí za: 12 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas