Arkham Horror: The Card Game

xxxxxxxxxo hodnoceno 180x (Seznam vlastníků)

Arkham Horror: The Card Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Horror, Současnost
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad

Udělal jsem takový menší domácí překlad karet hráčů.
19.11.2016 19:01:39

Noba
Nene, děkuji, pořád to je jen pro radost. :-)

Jinak jsou nahrány tři samostatné scénáře. U Sliz, co všechno zhltne jsem ale našel dost zásadní chybu u Aktu 1 a 2. Už jsem odeslal aktualizaci, ale opět je ji třeba schválit.

PS: Mám už i pomocníka na překlad, takže práce na dalším cyklu Dream-Eaters už probíhají. :-)

12.1.2021 16:41:14

Díky,
díky, díky a ještě jednou díky :-)

12.1.2021 20:58:15

Sliz
Zdravím. Chci se zeptat na Sliz. Ke stažení tu je už ten aktualizovaný nebo ten původní s chybou a stále ještě se čeká na schválení?

2.2.2021 19:22:16

Zacinajici

Už opravený.

2.2.2021 22:05:17

Prima primisima
Dík :-)

2.2.2021 23:47:55

@tommick Jak to pls vypadá s překladem Dream-Eaters? :)

9.11.2021 10:26:31

@noba No trochu se nám to zaseklo, i když - z Dream Eaters mám hotové první tři scénáře, včetně průvodce kampaní a pak karty asi až do pátého scénáře. Nicméně. Současně jsem začal s dalším cyklem Innsmouth Conspiracy a z něj mám komplet deluxe edici a skoro hotový průvodce kampaní, už chybí jen poslední osmý scénář. Takže ty práce tak nějak pořád probíhají. :-)

9.11.2021 15:59:15

@tommick Super, díky za info a za to, že na tom stále makáš. Těšim se! :)

10.11.2021 09:01:59

Ahojte,

měl bych jeden (no dobře možná víc) dotaz.

Hrál jsem v minulosti původní Arkham Horror (deskovou hru) a jelikož jsem nucen, vybrat si, co letos pod stromek, rozhodl jsem se sáhnout po AH CG.

Balení hry už mám doma a pokoukávám po rozšíření, když už se do toho pustím, ať to za to stojí :-)

Jen jsem zjistil, že rozšíření nekoupím v CZ verzi. Tady na diskuzích jsem objevil informaci, že šikovní lidé hry překládají a je možnost si věci potřebné i vytisknout.

Otázka zní - pokud si tisknete přeložené karty a scénáře, jak řešíte druhou stranu karty? Nebo jsou karty oboustranné a je to přímo připravené v tisku? Nebo řešíte tak, že koupíte hru v EN a vytisknutý překlad jen ke kartě nějak způsobem přiložíte? 

A další dotaz - pokud mám základní hru, je potřeba si ještě něco dokoupit nebo se rovnou pustit do Dunwich Legacy?

Omlouvám se za pitomé dotazy, ale věřím, že mi tady někdo poradí :)

29.11.2022 13:52:26

Vybíráme z Bazaru

Delta
Delta
Akt. cena: 40 €
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas