Trollí Aréna XXII - Nexus Ops vs. Small World

Tak tedy ano :)

Dvacátá druhá trollí aréna je po dlouhé době tu - každý týden dvě hry v souboji o vaši přízeň, tentokrát souboj rozšíření! Své přípěvky prosím začněte názvem hry, pro kterou hlasujete a pod to případné argumenty. Příští úterý hlasy sečtu a určím vítěze, v případě remízy mám rozhodující slovo. Žádný argument není slabý, každý hlas se počítá, i kdyby jen kvůli barvě krabice. Dvacáté druhé kolo je zde:

Nexus Ops vs. Small World

POZOR: pro lepší počítání hlasů uveďte hru, pro kterou hlasujete v hlavičce příspěvku a v případných dalších postech již hru v hlavičce neuvádějte! Takové hlasy nebudou započítány. Díky, usnadníte mi počítání.
22.6.2010 08:54:18

Small World
větší variabilita a méně náhody...

23.6.2010 16:26:56

nexus
ty figurky .... :-P

23.6.2010 17:14:41

jojo
sydo dokáže člověka slušně zblbnout ...

23.6.2010 17:14:49

PJ

Elenistar
Já myslím, že na tom, co psal Vlaada, něco je a dokonce si i myslím, že je to tak v pořádku. Od toho sem chodíme, abychom si vyměnili informace a nechali se inspirovat druhými. Neviděl bych v tom žádné skryté manipulace - každý má snad vlastní květák. Taky si myslím, že například kdybych ve své recenzi Cyclades totálně zdrbal, zajímalo by se o ně méně lidí...

23.6.2010 17:18:28

Vlaada

Elenistar
Nejde čistě o názor na hru jako takovou, ale o tom, jestli jí vůbec dáš šanci. Projdi si fóra a zjistíš, kolik lidí se rozhoduje, kterou hru pořídit nebo i jen vyzkoušet, podle názorů aktivních lidí na ZH (nemluvě o těch, kteří to dělají, aniž se o tom potřebují bavit).

Ale jinak jsou samozřejmě ZH komunita, která jednak přitahuje lidi s podobnými názory, a jednak do jisté míry názory svých členů ovlivňuje, to mi přijde jako běžný jev...

23.6.2010 17:26:32

Jejda
Dyt já s tim souhlasil. Ono to tak asi nevyznělo, ale jo. Já o sobě vím, že po tom, co jsem sem začal chodit jsem změnil názory na spousty her. A můj vkus je taky někde jinde. A je to tak jak řikáš. Pro mne jsou zde určití lidé, kteří když sebevětší blbost, tak je beru vážně. :)Víc jak půlka her v mé sbírce, tam je jenom kvůli zatrolenkám a jenom kvůli pár lidem, kteří ji pochválili a pak si ji třeba se mnou zahráli.:)

23.6.2010 17:31:02

PJ
To ne, to bych napsal delsi a lepsi (jestli to jde:)) recenzi v jejich prospech:D

23.6.2010 18:10:43

Small World
Nexus jsem nehrál a nelíbí se mi obrázek na jeho krabici, Small World hraji velmi rád a patří mezi moje oblíbené hry.

23.6.2010 18:43:16

Small World
Nemám rád v názvoch hier, ale najmä firiem písmenko x :-)

23.6.2010 21:32:55

Nexus Ops
Tohle je opravdu jedna z mych nejoblibenejsich, takze jsem nezavahal ani vterinu:-)

29.6.2010 15:46:35

Small World vs. Nexus Ops - 20:17
Hobiti s vibrátory nakonec zvítězili, ale Nexus prohrál se ctí!

SMALL WORLD:
elenistar
deth
husak
pj
aneken
csf.loser
elissa
the hammer
beholder
vlaada
droll
rbx
oplprokop
drussbarb
hike
krapnik
xdino
mialee
sasa
pecovarhy

NEXUS OPS
sodovka
sszgsa
parxel
kadaver
andik007
raven
kren
tom
kody
boldrick
singer
eyron
trohat
kaerdrak
marvin
siaron
ringo

29.6.2010 15:55:36

...
kromě té samozřejmosti, že SW zvítězil :) (všechna čest Nexus Ops) je velmi důležitá skutečnost, že SW zvítězil již podruhé s krásnými 20 hlasy (btw. v minulé aréně vyhrál SW taky s 20 hlasy :) ). Procházel jsem si starší arény a 20+ hlasů dostali kromě SW už jen Battlelore, Osadníci, Agricola a karetky, které má obrovský počet lidí, Citadela a Bang. Takže to je v případě SW 6. nejlepší výsledek z 22 arén, 42 her. To dokazuje, že SW je skvělá hra a pohrdání není na místě :)

29.6.2010 16:23:19

Nexus Ops
...když už nějakej pořádnej konflikt tak tedy se stridery : )

2.8.2010 14:10:17

Vybíráme z Bazaru

Atentát na Hitlera
Atentát na Hitlera
Akt. cena: 610 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas