Nejlepsi solovka ceskoslovenskych hracu

Dlouhou dobou se zamyslim, jestli se da nejaka hra, ktera je, nebo se da hrat solo, oznacit jako nejlepsi. Donedavna mi prislo, ze tim titulem je Spirit Island. Ale po vydani ceske verze mi prijde, ze tuzemsti hraci to zas tak jednoznacne nevidi. Na BGG mezi “solovkama” vede Gloomhaven, coz je, pokud jsem dobre pochopil, scenarovka, jako Mage Knight a Euthia. Mam pocit, ze v tuzemsku jsou ty naroky a oblibenost trochu jinde nez ve svete. Aktualne jsem zaznamenal, ze na pomyslny trun by se mohla chystat Archa Nova, ktera by mela letos vyjit v cestine. Me, z toho co zatim mam, asi nejvic bavi Hadrianuv val, coz me ponekud znepokojuje :D

27.6.2022 07:46:50

Příspěvek odporoval pravidlům diskuse a byl proto smazán.

16.10.2022 16:05:24

Cloudspire 

16.10.2022 18:41:12

Za mně jsou na sólo super LCG: #Arkham Horror: The Card Game , #Pán prstenů: Karetní hra 

Pak rychlovka #Lost Expedition, The 

A nesmím zapomenou na #Nebe v plamenech 

Chystám se vyzkoušet #Duchové ostrova , mám doma už asi 2 měsíce, ještě jsem se k ní nedostal

16.10.2022 20:21:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Moje aktuální top 5. Až na Pána prstenů vše čisté sólovky.

#Phantom Leader Deluxe 

#Cruel Necessity 

#Nemo's War: Second Edition 

#Warfighter: The Tactical Special Forces Card Game 

#Pán prstenů: Karetní hra 

16.10.2022 21:54:11

Ten V commandos se dá někde sehnat ještě? Díky 

17.10.2022 06:59:03

Jako nehráče sóla mě překvapivě drží #Euthia: Torment of Resurrection  a #Nebe v plamenech . V závěsu potom sem tam #Clans of Caledonia a #Fallout . Rád bych napsal i #This War of Mine: Desková hra, ale tam prostě nějak chybí ty emoce ostatních hráčů a jejich černý humor :-)

17.10.2022 07:45:59

Gromthar: V-Commandos jsem koupil tu na bazaru prakticky úplně nový, jen vyloupaný, mě lákal tématicky, tak jsem ho dlouho hlídal, jinak na českých e-shopech jsem našel jen rozšíření Resistance, které jsem si hned bouchnul objednávku a dnes čekám doručení na zásilkovnu (Planeta her). Kdybys hledal na zahraničních shopech, tak druhá edice (kterou mám ostatně i já) má název V-Sabotage, ale je to totéž jako původní V-Commandos.

 

17.10.2022 09:18:57

Bez poradia:

Labyrinth: War on terror + obe rozšírenia.

Space Empires: 4x + Close Encounters.

Israeli Air Force Leader.

Suez 56: Anglo-Frech intervention in Egypt. 

Pád Nebes: Galské povstání proti Caesarovi.

 

Po Vianociach asi poupravím, páč príde: Flashpoint: South china sea a Border War: Angola raiders. A čo sa nedostalo do topky, ale v sólu je super je Conquest of Paradise , Neanderthal: lovci mamutů a U-boat leader s expanziou.

 

18.10.2022 16:46:11 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Modrá Laguna - Nová
Modrá Laguna - Nová
Akt. cena: 1100 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas