GameCon

Pozvánka na GameCon 2010


Zdravím deskovkáři!
Jsem si jist, že ve Vašem herním kalendáři je i letošní ročník GameConu, tentokrát konající se v České Třebové. Tedy o další krok blíže vám.
Letošní ročník konající se 15. - 18.7.2010 je podstatně rozšířen o deskovou část. Dříve byl GameCon zaměřen především na Dračí Doupě. V poslední době je deskovkám přikládán stejný význam jako Dračímu doupěti. A tento rok deskovky hrají na našem herním festivalu prim. Nové prostory v České Třebové nám nabízí, velkou desko hernu, která bude zaplněna hrami od MindOk, Albi a Blackfire.Hry budou pochopitelně volně k zapůjčení a prodávat se budou za skvělé ceny. Setkat se zde budete moci i s hrami, které nejsou na trhu v České republice. A bude zde i možnost se setkat s jejich tvůrci. Minulý rok festival poctil Láďa Chvátil, který zde představil svou hru Space Alert.
Pro oddechnutí zde bude nabídka larpových her, rpg, wargamening, DrD a samozřejmě hromada přednášek a dílen. V sobotu je v plánu velká párty. Která zcela naplňuje základní myšlenku našeho festivalu. Tedy přátelství, kamarádství a setkávání.
Rádi bych při vaší návštěvě uspořádali malý meating deskových klubů, při kterém bychom probrali možnost turnaje deskových klubů. Budeme se tišit na vaši účast. S přáním všeho dobrého. Skála
30.5.2010 11:42:49

rbx

kren
jestli ty to chlapce neberes moc vazne. Prijde mi naprosto super, ze si nekdo dal tolik prace a udelal takovouto pozvanku, s kterou se rozhodne muze chlubit a posilat ji dal. Naopak kdyby to bylo klasicke "svatebni video", tedy postrihane zabery z kamer, kde jde vlastne porad o to same, tak by to byla nuda a kdekdo by si to vypnul uz v puli. To ze jsi se dostal az na konec svedci o tom, ze te to svym zpusobem zaujalo.

21.6.2010 13:16:51

rbx
Já jen hodnotím jak to na mne působí a že to na mne působí negativně.

- Z hlediska grafického a práce na tom, to hodnotím vysoce kladně, protože je to dobrý nápad a muselo to dát fakt dost práce.

- Z hlediska reálného použití se mi to zdá jako efekt sám pro sebe, jakoby zpracování bylo důležitější než to co to má sdělit.

Jako cvičení z dynamické grafiky super, ale v reálném použití to ve mě to, co jsem popsal. Nikomu ale neberu, že to v něm vyvolá pocity příjemné a touhu se dovědět něco víc. Každý jsme jiný a i tady v těch hodnoceních je to taky skoro půl na půl.

21.6.2010 13:23:53

uff !!!
tak sem se divil co se vám na tom tak nelíbí a pak sem si to pustil a nemůžu než souhlasit, je to hrozný ... kdyby mi šlo o fotky, tak z těch nevidím nic, kdyby mi šlo o informaci, tak stačí statický obrázek gamecon, který mi dá informaci úplně stejnou
ale pravda, lákavé to je, to se musí nechat ... prostě jako reklama to funguje, a o to víc mě to štve, protože si vlastně protiřečím

21.6.2010 13:27:14

rbx

...
no, takze svuj ucel to splnilo a kdyby to pustili do nejake regionalni televize, tak si myslim, ze to dost zaujme.

21.6.2010 13:29:08

forma
... a mimochodem, i když to sem nepatří, tak je to přesně ta ukázka, jak jsme vedli dlouhou diskuzi o nových technologiích a multimédiích a jejich působení na člověka, kdy podle mne forma je důležitější než obsah a cílem je zapůsobit na smysly, aby to bylo ještě víc údernější a ještě víc šokující než jiné upoutávky, na které už si člověk zvykl a ani je nevnímá. A to je přesně to co jsem chtěl říct, že je kolem nás a působí na nás aniž bychom to mohli ovlivnit, tak jak Ringo tvrdil, že si můžu vybrat v televizi a na videu filmy a programy, které chci sledovat a které ne. Právě, že nemůžu odfiltrovat vše co nechci, protože na mne každou chvíli vyskočí něco, co na mne působí negativně - prostě rychlá, klipová, šokující konzumní kultura - rychle, v krátkém čase intenzivně zaujmout. A já to prostě nemám rád. Nechci aby se tady kolem toho zase vedla nějaká sáhodlouhá debata, protože je to můj názor a moje vnímání světa kolem mne a mnozí to vnímají jinak. Takže tohle jen na vysvětlenou, proč se mi to nelíbí. A příliš vážně to neberu. Samozřejmě, že každý má právo to udělat po svém a zeměkoule se kvůli jednomu úzce cílenému video nepřestane točit opačně a já kvůli tomu taky neskončím na psychyatrii :). Jen rád vysvětlím svoje postoje, když něco hodnotím.

21.6.2010 13:36:21

Skala
Ja jsem se na to musel na muj vkus moc soustredit, ale to sdeleni tam je pomerne patrne, takze OK;)

21.6.2010 13:50:16

rbx

...
No, ja myslim, ze se panu Skalovi dari na Gamecon upoutat vcelku dobre. Myslim, ze uz tu nejake takove akce byly a vcelku rychle bez zajmu zapadly. Tady stacilo udelat par preklepu v popisu akce, kterych se okamzite zdejsi komunita ujala, nyni pro nekoho kontroverzni video a razem je toto forum neustale nahore. Co vic si prat. Drzim palce!

21.6.2010 13:58:37

PJ

Upoutávka
Mně se to líbilo! Nic obsahově vyprázdněného jsem nezaznamenal, ten nápad se mi líbil. Mohlo to být o fous pomalejší, ale nevidím v tom zásadní problém, vše jsem stíhal. Připadá mi to k takové akci poměrně příhodné. Palec nahoru!

PS: křene, jsem den ode dne zvědavější, kdy jednou něco pochválíš nebo se o tom alespoň nevyjádříš vysloveně negativně ;-)

21.6.2010 15:12:20

PJ
Jo, to je asi to, co na tom schazi me. Mohlo by to byt trochu pomalejsi, pak by se to vnimalo snadneji...

21.6.2010 15:38:38

to PJ
Málo sleduješ mé příspěvky. Dnes jsem pochválil Dračí srdce a Faunu. V Herním preview jsem pochválil Ad Astru. A až bude mít Zeus hotové ta herní reporty, které mu teď testuju, tak mu to taky pochválím. I v tomhle vláknu jsem napsal, že čistě grafickou stránku hodnotím vysoce kladně. Moc se soustředíš pouze na příspěvky, kde píšu o tom, když se mě osobně něco nelíbí.

Když se mi něco nelíbí a nebo to působí na mne negativně tak mám mlčet, nebo jak si to představuješ? Není to přece nějaké jednohvězdičkové sražení nějaké hry u kterého bych nezdůvodnil mé hodnocení.

Navíc si dávám pozor, abych něco nekritizoval ponižujícím způsobem. A snažím se vypsat konstruktivně proč se mi ta či ona věc nelíbí a to ještě s dodatkem, že je to můj osobní názor, že nepíšu za nějakou mlčící většinu a nic nezevšobecňuju.

Takže skutečně netuším proč se do mne tentokrát v tomto smyslu navážíš.

21.6.2010 15:45:57

hmm
Mě také přijde, že křen poslední dobou vstává špatnou nohou, ale jak to tak vidím, budu radši zticha, abych nedostal po hubě :)

21.6.2010 15:50:03

ad Sydo a PJ
Dobře, dám na vás budu jen pozitivní a budu jen chválit a když se mi něco nebude líbit, tak budu mlčet. Mě se třeba vůbec nelíbilo jak PJ shodil Dračí srdce a Mindok výrazem, že vydávají "zbytečnosti", když hodně lidí a hlavně zákazníci Mindoku na to mají jiný názor. Takhle bychom se mohli za svoje otevřené názory napadat všichni pořád dokola a k ničemu by to nevedlo.

21.6.2010 15:57:41

PJ

kren
Nezlob se, nechtěl jsem se navážet. Bylo to jen takové porýpnutí, které jsem si asi mohl odpustit. Neber mě a možná ani ostatní tak vážně. Možná ani sebe? Tohle je web pro radost a neřešíme tu nic tak zásadního, aby kvůli tomu mělo být nějak zle.

Rozhodně nemám rád pokrytectví a vychvalování věcí, které se mi nelíbí. Ale v některých případech si msylím, že je lepší taktně pomlčet. Zejména tam, kde i dobře míněná kritika nikomu neprospěje a jen otráví náladu. Což je, myslím, případ i této pozvánky (už jí předělávat nebudou).

21.6.2010 16:07:17

to PJ
Ok PJ tvůj poslední příspěvek beru všemi deseti a máš naprostou pravdu. I s tím taktním pomlčením, když nejde o nic zásadního a když to jen otráví náladu. Takhle to beru a budu si na to dávat pozor. Pokud jsi to myslel takhle, tak nemám námitek a souhlasím s tebou.

21.6.2010 16:10:59

video
Principielně je to videjko úžasný, sděluje všechno co je potřeba. Pravda, možná by nebylo úplně od věci trochu se zamyslet nad rychlostí (takový bullet time, když se na obrazovce objeví text, trochu práce s dynamikou), ale jinak super nápad a porát lepší než nic nebo nedejbože drátem do woka.

21.6.2010 17:07:26

rbx

Morthe
pravdu dis... a jelikoz to cele musela byt jedna scena, tak tohle bych fakt jen takto pro zabavu delat nechtel.

21.6.2010 17:18:32

to Morthe
To je super nápad, s bullet timem v určitých momentech by to vypadalo dost efektně, to by se mi líbilo. Teď je to prostě strašně splašené.

21.6.2010 18:40:20

??
Skala se nás ptal na názor, jak je to video zpracované? Jestli jo, tak ho chválím a jdu si to pustir ještě jednou přečtu si, co tam bylo všechno napsané.

21.6.2010 20:08:39

Vybíráme z Bazaru

Marvel Champions Hulk
Marvel Champions Hulk
Akt. cena: 220 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas