Změna vzhledu

Ve Zprávách se mi vždy změní vzhled webu:

https://prnt.sc/-5hGT1w0tBGi

a v odeslaných nevidím ikonu o přečtení.

To je příprava na nový web?

Používám aktuální Chrome na PC.

22.5.2023 21:07:09

@totalpan Dojedu dolů a zmáčknu Home, vyřešeno. Nebo ne?

23.11.2023 11:10:58

@zruda ano s tím souhlasím a proto tam vítám tu šipku zboku

@kjus ano já nejsem úplně pro ti tomu a zvykám si, můj příspěvek bylo zamyšlení. Přesně i to co říkáš ty dělám, jen je to pro dosažení stejného výsledku více kroků, nehledě na práci ostatních s nastavením systému a rozhraní

můj příspěvek bylo zamyšlení o tom čeho se teď vlastně snažíme dosáhnout - většinou skočit na poslední (v mém případě 90%) a popřípadě si něco přečíst od začátku (10%) jasně každý to má jiný ale shodneme se že většina v tomto vlákně řeší jak se rychle a pohodlně dostat na poslední příspěvek (původní vzhled), takže ten se teď vyřešil, ale zase musím dělat krok na víc abych se dostal k ostatním odkazům. Neříkám že mi to nějak zásadně zdržuje, jen (a teď se opakuji) se zamýšlím nad tím čeho se snažíme dosáhnout.

23.11.2023 11:28:24

Pokud je technicky složité udělat tlačítko na přepínání diskuze u jednotlivých diskuzí, nedalo by se udělat v rámci uživatelského nastavení pro celý uživatelský účet? Jakože každý si v Nastavení zaškrtne, jak on to chce zobrazovat?

To by byli všichni spokojení.

23.11.2023 12:02:32 | Upraveno autorem (porovnej)

Berte prosím v potaz, že je to pořád Work In Progress. 

Já sem to překlopení pořadí diskusí taky těžko kousal a to sem věděl, že to bude, ale prostě zvyk je zvyk. Teď s tím hozením na poslední už to vůbec neřeším. Ale to je samozřejmě individuální a někomu to bude vadit dál, někomu vůbec. Každopádně různé UI věci Ondra bude dál ladit, nechci tu slibovat co bude a co nebude, páč to záleží na dost věcech, ale otravné a nedotažené věci ještě doznají změn.

23.11.2023 12:38:25

Asi došlo k nějaké úpravě stylů, nebo co. Používám Firefox a plugin Dark reader (udělá tmavý mód i na webu, který jej neumí). Dark reader bohužel na novém vzhledu Zatrolenek přestal fungovat a jenom problikne a vzápětí je přebarven zpět na světlý, s barvou písma a tlačítek podle tmavého.

Dost mi to vadí. Na mobilu je to rozbité už asi 14 dní, 3 neděle, nebo tak nějak. Ale protože jsem sem mohl chodit alespoň z PC, tak jsem to strpěl, že se to třeba časem zlepší. Bohužel, zhoršilo se to i na PC. 

Prosím, prosím, smutně koukám, zkuste to nějak upravit, nebo doplnit tmavý režim. :,(

 

//edit: Je tedy jistá nenulová šance, že chyba je na straně Dark Readeru, ale jinde mi stále funguje tak jako dřív.

11.12.2023 13:22:56 | Upraveno autorem (porovnej)

Souvisí to se vzhledem, ale není to nic zásadního. Všiml jsem si že na většině webu je sváteční logo, avšak třeba když přidávám novou hru, logo zatrolenek je klasické. Logicky tedy každou stránku musí někdo upravit kód v “hlavě” kvůli změně obrázku. Nebylo by jednodušší, aby všechny hlavy měly jeden obrázek který může admin prostě přepsat jiným, pokaždé když bude chtít změnit logo? Dle mě by to bylo jednodušší než měnit samotný odkaz v hlavě.

---------------------------------------------------------------
Občasně překládám.

3.1.2024 11:41:31

Nešlo by nějak udělat, aby když edituju seznam her, tak když vyhodím hru do koše ze seznamu, stránka se refreshne a musím scrollovat tam kde jsem skončil, tak aby se to nestalo? V kódování se nevyznám, tak nevim jak moc je to složité na realizaci.

12.1.2024 20:43:04

Ahoj, myslím, že jsem to tu viděl už dřív v diskuzi, ale přišlo mi, že mi to snad do minulého týdne nějak nedělalo, ale když kliknu v diskuzích na poslední příspěvek (tzn otevření vlákna na datum/čas posledního příspěvku), tak mi nejprve obrazovka začne trhaně skákat sem a tam než se rozjede k poslednímu příspěvku, je to hrozně nepříjemné na oči.. Dá se s tím něco udělat? Ať už z vaší strany nebo nějakým nastavením u mě?

25.1.2024 10:52:38

Nevím, jestli jsem se na to už náhodou neptal nebo to nepřipomínkoval. Souvisí to s předešlou připomínkou @Zaily .

Jde prosím technicky zařídit, aby ty stránky při najetí na správný příspěvek nerolovaly, ale skočily tam hned? To vizuální rolování je fakt hrozně nepříjemné.

25.1.2024 11:06:44 | Upraveno autorem (porovnej)

Šlo. Stačilo by, kdyby třeba časové razítko příspěvku obsahovalo i kotvu. Odkaz by potom směřoval na kotvu <a href…> u konkrétního příspěvku, kam by prohlížeč skočil sám a bez popojíždění.

25.1.2024 13:06:08

Ad @peca … tak mám tedy dotaz na adminy a na Dia. Je to problém realizovat?

25.1.2024 14:03:49

@Zaily Ahoj, trochu jsem tu funkci upravil (používala řešení staré víc jak dekádu, takže mohlo zastarat příliš :-).  Je to lepší?

26.1.2024 17:15:33

Už jsem to zmiňoval jinde, ale můžete prosím upravit i linky s názvem vlákna či na poslední příspěvek (kdy je jediný příspěvek jen ten zakládající), aby vedly právě na onen příspěvek/topic a ne jen na vršek strany?

26.1.2024 18:36:37

Pánové, to je geniální kompromis. Osobně mi nové řazení vadí primárně, že dřív jsem otevřel diskuzi a okamžitě jsem viděl 5 posledních příspěvků. Kukl a zavřel. Teď musím sekundy čekat a ještě se mi z toho zvedá žaludek (jsem typ, co se v autě nepodívá ani do mapy). Pokud by to bylo možné a neplánuje se návrat k normálu (nebo výběr směru řazení), moc bych se přimlouval za možnost nerolovat - skákat.

26.1.2024 19:02:52

Myslel jsem, že si na “nové” řazení zvyknu, ale štve mě to stále víc. Přijde mi nelogické a zastaralé.
V době sociálních sítí, kde je vše nové nahoře, je to skok zpět.

To že se mi nezobrazí automaticky poslední příspěvek, ale musím se tam proklikat, mě nutí pochybovat.

 

26.1.2024 23:40:36

Já už si tak nějak “zvyknul”, ale jako krok zpět to beru pořád. Hlavně je problém, pokud je poslední příspěvek na stránce sám (nebo +- další jeden-dva příspěvky) a chci se podívat na předchozí kontext. Pak zbytečně skáču na předchozí stránku a roluju.

27.1.2024 07:33:44

@Zeus ano je to lepší, už to neskáče..

jinak za sebe mám stejný názor jako lidi tu přede mnou - nové příspěvky na začátku bylo lepší řazení, teď máme prokliky a skrolování navíc, když tu nemáte ani reklamy v tom zapracované, u kterých bych to asi chápal, že chcete víc prokliků a scrolování sem a tam, tak mi to nepřijde jako optimální řešení.

Proč vlastně třeba neudělat nové na začátku a link s časem co je teď na skok na konec by vedl na první (zakládající příspěvek, pokud myslíte, že je nutné mít cestu vedoucí na první příspěvek)? Jakože když nad tím tak přemýšlím, tak tu vidíme kdy byl poslední příspěvek, ale možná i info o datu založení vlákna by nebylo špatné hned v úvodu.

27.1.2024 19:09:40 | Upraveno autorem (porovnej)

@Zeus Asi jsem blbý, ale já jsem nějakou podstatnou změnu nezaznamenal - pořád to roluje a před očima běží nepříjemný pás stránky.

27.1.2024 21:57:50

@kren Protože nemáš Chrome, který začal při tom scrollingu cukat (z neznámého důvodu). Ale lidé, kteří to hlásili (nejen @Zaily) mi potvrdili, že to vypadá dobře/opravené.

27.1.2024 22:04:01

Ach jo, hlavně zase neměnit řazení příspěvků. Fakt mi nechybí, když jsem musel jako blb furt rolovat nahoru a dolů na mobilu, abych si mohl v diskusích číst chronologicky i delší příspěvky.

Otevřít diskusi, odjet dolů, začít číst delší text, popojet víc dolů, pak zas odjet nahoru k dalšímu příspěvku, pomalu popojíždět dolů a pak zase nahoru… Toto někomu dává smysl?

27.1.2024 22:06:37

A jinak fakt se omlouvám, ale na řazení diskusí teď nic měnit nehodlám. Tohle prostě nemá jedno řešení, které by akceptovali všichni a současně možnost nastavit si to reálně není udržitelná (sám jsem byl překvapen, kolik jsem toho musel upravit při “jednoduché” změně řazení). A pak se prostě přikláním k chronologickému řazení.

27.1.2024 22:07:11

já si taky těžko zvykám, ale budiž, jen nechápu tu logiku proč diskuze jsou řazeny obráceně než všechno ostatní, ideální by bylo zvolit si na začátku způsob - od nejstaršího - od nejnovějšího, berte tento příspěvek jen jako takový povzdech, protože až na tohle jdou ZH kupředu :)

28.1.2024 09:15:44

Ja som si už zvykol, kliknm hneď na dátum, hodí ma to na nový príspevok,a poscrolujem kúsok vyššie, čo som už prečítal,a čítam smerom dolu .

Chválim aj novú funkciu, čo som videl, čítal,čo som sa zaujímal.

28.1.2024 10:06:54

mh

Já se taky přidám s pozitivním hlasem: mně to takhle vyhovuje víc, protože mi přijde lepší číst diskuze chronologicky než odzadu. Automatický skok na první nepřečtený příspěvek to uživatelsky vylepšuje natolik, že jsem takto plně spokojen.

28.1.2024 11:55:39

@Zeus : Krenovi a dalším nešlo o nějaké cukání, ale o ten přejižděcí efekt jako takový. Prostě to úplně vyhodit a nechat browser zobrazit stránku rovnou v místě, kde to má být. Není potřeba mít nějaký fancy efekt, zvláště, když se z něj někomu dělá šoufl. Kromě toho, že to zdržuje. :) 

28.1.2024 13:44:06

Vybíráme z Bazaru

Amazonie - MINDOK
Amazonie - MINDOK
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas