Popis hry zo ZH na eshope

Dnes ráno som si pozeral popis hry Wrath of Ashardalon na slovenskom eshope. A čo nevidím? Môj popis hry zo Zatroleniek. Nejak extra mi to nevadí, ale vzhľadom na to, že som pod svojím popisom uvedený na ZH, si myslím, že mi mohol dotyčný aspoň napísať správu, že by to tam chcel uverejniť. A mohol som mu dať ten popis aj v slovenskom originále, keďže je to slovenský eshop. Chcel by som vedieť váš názor na takéto preberanie textov bez vedomia autora :), keď je možnosť autora kontaktovať.
18.10.2011 08:49:06

:)
No aj keď som sa do akej takej miery snažil zachovať anonymitu, Peťo to zobral chlapsky a napísal to tu v plnom znení aj menami a osobami :). Aj to svedčí o tom, že ten popis nebol prebraný zámerne a situácia, keď sa niekto pomýli, pri browsovaní po weboch sa dá predstaviť a pochopiť. Vec sme si už vydiskutovali, seriózne sa ospravedlnil, popis ihneď stiahol a nemám najmenší dôvod sa naňho hnevať :)

Peťo: Dúfam, že sa nehneváš, že sa to tu prepieralo, koniec koncov, myslím, že veľa ľudí ocení Tvoj seriózny prístup. Písal som to do fóra preto, aby som zistil, či zbytočne nevyšilujem a či Ti mám vôbec ohľadom stiahnutia písať.

30.10.2011 22:19:28

Vybíráme z Bazaru

Firefly – 10th Anniversary Collector's Edition
Firefly – 10th Anniversary Collector's Edition
Akt. cena: 299 €
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas