Mecenášství

Toto je jen připomínka. Už se dá přispět na rok 2024 ;-) Vypadá to, že úrovně jsou jako obvykle, tedy 333 Kč, 666 Kč a 999 Kč. Kdybych si na to náhodou včera nevzpomněl, ani by mě to netrklo. Takže tohle je jen, aby se to objevilo ve výpisu diskuzí jako upozornění pro ty, co mohli taky zapomenout a chtějí přispět :-)

5.1.2024 07:24:09

@peca ano, určitě mlčící většina souhlasí. Sjednotilo se to na úroveň všech diskuzních webů, kanálů, phpBB fór a čehokoliv dalšího na internetu. 

Sám jsem rád, že to tak je. Jak bylo řečeno, odpadlo scrollování a já nemusím přemýšlet zda jsem v Diskuzi či v diskuzi pod hrou. 

11.1.2024 14:47:42

@peca mlčící většině to není jedno, jen se smířila, že s tím nic neudělá, což jsem i já…. i když ted už nejsem mlčící většina :-D

@zruda  Diskuse je od toho, aby se o tématu diskutovalo, a to i o tom, proč někdo mecenášem nechce být ;-) 

Takže svůj názor o tom, že by tu měly zaznívat jen nějaké názory si tu říkej dál :-D

11.1.2024 14:54:47

@Melvidor nevím s jakým internetem, ale v tom, ve kterém jsem "odkojen", je svět v pořádku s nejnovějším obsahem nahoře. Nebo snad pro nejnovější příspěvky na titulce chodí na poslední stránku? Tuhle zkušenost nemám. ;)

Ale pochopil jsem, že někteří to mají obráceně a hledají nové příspěvky na konci. Nic s tím nenadělám. Semstimsmiřen™

11.1.2024 15:43:21

A mně zas přijde logické číst texty chronologicky – od nejstarších po nejnovější – a neztrácet se v tom, kdo na koho reaguje. Bez ohledu na to, že třeba BGG to má úplně stejně. Navíc si Zatrolenky už pamatují, kde jsi přestal, a můžeš od toho bodu pokračovat ve čtení dál (viz včerejší novinka). A stejně tak je možno se dostat na nejnovější příspěvek jedním klikem v přehledu Diskuzí/Otázek.

_____________________________________________
· od ledna 2024 tu mám na starosti sekci novinek coby admin
· také mám deskoherní IG kanál www.instagram.com/solo_boardgaming

11.1.2024 16:00:05

@Zeus  jsem jen sprostý kolemjdoucí co občas hledá něco na Bazaru, přesto chci Projekt zatrolených her podporovat - jen taková zpětná vazba k Mecenášství:

pro mě jako relativně nového kolemjdoucího je zmatené, že vidím “Měšec” v hlavním menu (nahoře v pravo) a v detailu této stránky mám možnost měšec dobít, ale vlastně jsem z toho vůbec nepochopil že se jedná o podporu provozu projektu.

Popravdě poprvé jsem peníze poslal, protože jsem si myslel že Měšec je pro SafeTrade v bazaru (než jsem poprvé přes SafeTrade nakupoval).

Po čase jsem náhodou, při mém druhém pokusu hledání podpory projektu, narazil na tuto diskusi a zjistil jsem, že v sekci “Nastavení → Mescenášství” mám možnost převést peníze z Měšce na nějaký token mecenáše - navrhoval bych přesunout sekci z Nastavení rovnou pod Měšec, je to takové zvláštní že tyto stárnky nejsou provázané aspoň odkazem.


Jestli je to jinak všem jasné tak se omlouvám, jsem unavený programátor co potřebuje aby mu aplikace nevzdorovaly :D 

 

díky za provozování Zatrolenek ;)

29.1.2024 16:40:43

@jdolba Ahoj, díky za námět, dává to smysl. Jen to asi chvíli bude trvat, než se k tomu dostanu. 

A jinak souhlas s tím, že by web neměl vzdorovat a obecně nikomu. Unaveným programátorům teda zvlášť :-).

29.1.2024 17:09:29

Vybíráme z Bazaru

Dwarven Beerfest (EN)
Dwarven Beerfest (EN)
Akt. cena: 135 Kč
Končí za: 23 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas