Mecenášství

Toto je jen připomínka. Už se dá přispět na rok 2024 ;-) Vypadá to, že úrovně jsou jako obvykle, tedy 333 Kč, 666 Kč a 999 Kč. Kdybych si na to náhodou včera nevzpomněl, ani by mě to netrklo. Takže tohle je jen, aby se to objevilo ve výpisu diskuzí jako upozornění pro ty, co mohli taky zapomenout a chtějí přispět :-)

5.1.2024 07:24:09

Možná by bylo v této souvislosti dobré zmínit a připomenout, že do 14.1. je možné přispět zpětně ještě za minulý rok, tedy za rok 2023.

5.1.2024 08:43:54

Jj… Já o tom nikde zatím nepsal, protože honím výrobce trolíků (zvažuju změnu, aby byla výroba v ČR), aby mi poslal odhad ceny + ideálně prototyp. Abych mohl info vydat vč. fotky prototypu trolíka za 2023 (prostě jsem blázen a chtěl bych je udělat, protože se mi i líbí :-).

Jinak věřím, že letos bude distribuce jednodušší, protože věřím, že nám opět vyjde pár eshopů vstříc a budou ochotni je přibalovat k objednávkám.

5.1.2024 08:51:21 | Upraveno autorem (porovnej)

@Zeus Nic proti, ale asi bych se na ty Trolíky vykašlal. Jo, jsou pěkní, ale asi s tím bylo tolik práce, že mým laickým pohledem by to za to ani nestálo. Já už ani nevím, kde toho loňského mám (holt 3letý syn… ;-)).

5.1.2024 08:55:46

… a já si ho ještě neměl možnost ani vyzvednout ;).

(To není kritika, já si ho ještě nevyzvednul)

5.1.2024 09:03:38 | Upraveno autorem (porovnej)

Já třeba vůbec netuším, jakým způsobem se dá poslat příspěvek.  Ale trolík by třeba zrovna na mne fungoval při rozhodování. ;-)

5.1.2024 09:03:58

@jankie Máš to v nastavení svého profilu - podívej se tam.

  1. krok - dosypat do svého měšce potřebnou částku (333, 666, nebo 999 Kč).
  2. krok - v nastavení svého profilu stisknout příslušné tlačítko (samozřejmě až bude měšec doplněn - nějakou dobu to trvá než se dosypání měšce objeví na webu).

5.1.2024 09:06:05 | Upraveno autorem (porovnej)

@jankie Nasyp si nahoře v nabídce peníze do měšce a pak v “Nastavení - Mecenášství” si vyber jako v e-shopu, co hrdlo ráčí.

5.1.2024 09:09:27

@Zeus 

Jo, trolíci jsou prima nápad. I když loni jsi měl s distribucí dost starostí.

5.1.2024 09:15:09

@kren  Ahoj, jo uznávám, že dostat je do Ostravy chvíli trvalo. Ale už od 7.8. 2023 ho pro tebe mám připraveného k vyzvednutí v KDH Kartago. Psal jsem ti o tom zprávu a pak ještě psal znovu, s tím že jde přebrat u nás v klubu a klidně i jinde (čímž bylo myšleno že ti jej klidně dovezu domů) 
 

Správce katalogu her ZH, KDH Kartago

5.1.2024 10:04:43 | Upraveno autorem (porovnej)

@Screen Měl. Ale tak je to s většinou věcí, které děláš poprvé. Ale myslím si, že už jsme to právě vcelku prokopli a opakovat tu “srandu” by mělo být řádově jednodušší (organizačně). Mám už napsanou i malou appku na sledování distribuce atd. :-)

5.1.2024 10:58:52 | Upraveno autorem (porovnej)

@Tharr  To nebyla kritika, já si ho ještě nevyzvednul, protože abych pravdu řekl, tak od léta jsem se nedostal do centra do Ostravy a do Poruby už vůbec. Každý den jen jezdím do práce do Přívozu a pak zase zpět domů.

5.1.2024 14:21:40 | Upraveno autorem (porovnej)

@kren  ok v pohodě. Trolík mi v klubu nijak nepřekáží stav se pro něj kde ti to výjde. Nebo si řekni kam ti ho mám zavézt.

Správce katalogu her ZH, KDH Kartago

6.1.2024 13:28:41

@jankie Možná by bylo ještě dobré zmínit, že pokud se “zaplatí” nižší mecenášství (bronzové, stříbrné), tak nižší mecenášství lze “doplatkem” kdykoliv během roku navýšit na vyšší mecenášství (bronzové → stříbrné → zlaté). 

Teď po novém roku nemám moc peněz, tak jsem dal jen bronzové a časem to navýším ;-).

8.1.2024 14:01:13

Příspěvek jsem loni zvažoval, ale po té hloupé změně ohledně řazení příspěvků a nesmyslné navigaci s klikáním navíc sem chodím míň a míň, tak to nemá cenu…

8.1.2024 15:47:47

@Merlin Ze změny řazení příspěvků osobně taky nejsem kdovíjak nadšený a i moje aktivita tady oproti letům minulým je téměř nulová a už sem taky moc nechodím. Nicméně to mi nebrání v tom abych obecně neocenil, co všechno se tady pro deskovkáře dělá a jak Zatrolenky oproti letům minulým postupují mílovými kroky kupředu. Takže Merline nebuď malicherný ;).

9.1.2024 15:21:13

@kren Ucet tu ma 10 rokov a teraz neprispeje, lebo mu vadi radenie prispevkov. Je to podpora portalu a nie platena sluzba, ktora mi nevyhovuje tak zrusim platbu, a este ohlasim teatralne odchod :D

9.1.2024 16:33:40

Tak z mého pohledu je evidentně peněz dostatek, když se dělají podobné zbytečné úpravy a na ně se nabalují rovnáky na ohýbáky (fakt vrchol ergonomie, jedu pohledem po levém sloupci a když si chci něco přečíst, musím přejet celou obrazovku a kliknout vpravo, o tom, že stránka poté zběsile scrolluje ani nemluvě), které nepřinášejí nic užitečného… 

Z mého soukromého pohledu to tady jde od desíti k pěti (třeba zprzněné stahování souborů, které se nově pojmenovávají nějakým generovaným klíčem), tak mi opravdu nepřijde dobrý nápad to podporovat.

Píšu, jak to vidím já, pokud se to někomu nelíbí, je to jeho věc.

10.1.2024 08:52:38

@no.vi89 Můj názor je, že každý má právo nakládat se svými penězi jak uzná za vhodné a pokud někomu směrování nějaké služby/webu/produktu/čohokoli nevyhovuje, tak je logické že podpora takové věci klesá (ať již finanční nebo jiné).

10.1.2024 09:12:29

@Zeus samozrejme, moze sa rozhodnut ako chce, len naco ta drama okolo. Ak chcem poslem, ak nechcem neposlem a nebudem tu robit dramaticky odchod 😄.

Ja rad prispejem, hned ako sa mi dobije mesec, portal vyuzivam pravidelne na pravidla, diskusie bazar a so zmenami nemam problem ci uz ich povazujem sa lepsie/horsie.

10.1.2024 14:56:34

Mě zas přijde fajn, když lidi vyjádří i svůj negativní názor na cokoliv. Když je věcný, slušný a tak. Což mě u Merlina přijde, takže pohoda. Protože jedině na řečenou zpětnou vazbu jde nějak reagovat (vzít v potaz). 

I když aktuálně změny v pořadí odpovědí neplánuji, tak to prostě mou hlavou prošlo a můžu to v budoucnu nějak vzít v potaz. Když to napsané/řečené není, tak to změnit nic moc nedokáže.

Takže věcně vyřčený názor považuju vždy za fajn a obzvláště u názoru, který není populární nebo pozitivní, si vážím odvahy ho “zveřejnit”. Hlavně tedy, pokud je to opět v té formě, co píšu výše.

Ale to opět již odbočuji od tématu a spíše je to filozofování o “umění diskuse, dávání zpětné vazby atp.”. Jen mi zas přijde, že tohle “umění” (nebo lépe dovednost) je potřebnější a potřebnější, proto se do toho pouštím :-) 

10.1.2024 15:11:19

Mě, i když jen bronzovému, naopak toto řazení vyhovuje.

Pokud se vám zdá situace zcela bezvýchodná, vzpomeňte si na humry v akváriu na palubě Titaniku...

11.1.2024 00:10:01

Předně by to mělo být vlákno o Mecenášství a o tom, že by bylo dobré možnost příspěvku zmínit :-)

Jinak řazení za mě OK, hlavně kvůli prohlížení na mobilu. To nekonečné procházení “chvíli dolů - pak přerolovat nahoru na další příspěvek - chvíli dolů - přerolovat nahoru na další příspěvek” mi pilo krev.

Tož ti, co chcete, nezapomeňte přispět ;-) A ti, co nechcete, nezapomeňte, že stačí nepřispět, není potřeba to právě v tomto vlákne vypisovat ;-) Na diskuzi k funkčnosti stránek by tu byla vhodnější vlákna.

11.1.2024 07:19:28

f0x

Mecenáš trolíků

Za mě by měla být možnost přispět více propagovaná a viditelná nejlépe rovnou z homepage.

I když už jsem přispěl v roce 2022, nemohl jsem teď ani za nic najít stránku, kde se tato možnost nachází. Musel jsem jít podle zde zmíněného návodu. V nastavení bych ji normálně nehledal.

Myslím si, že dost velká část zdejších uživatelů o možnosti mecenášství neví, nebo netuší, jak na to. 

11.1.2024 09:36:45

Je pravda, že by mohl být odkaz v tom přehledovém boxu, co se zobrazí po kliknutí na něčí figurku mecenáše (na ten pásek s letopočty).

11.1.2024 12:17:48

Nebo by to mohlo být v měšci, kde jsem to hledal včera, nebo v menu výpustky (to jsou ty “…”), nebo v profilu. Včera či předevčírem jsem mecenášství hledal a aktivoval a dneska jsem to znovu musel hledat. Je to dosti neintuitivní. Mále jsem to znovu zapomněl, je to v “nastavení” v menu “…” mezi ikonami vpravo nahoře.

https://www.zatrolene-hry.cz/nastaveni/mecenasstvi/

//PS: Jo a to nové řazení mi teda taky dost vadí. Doufám, že to oblažilo významně více lidí, než kolik jich to nahněvalo. Počítám, že mlčící většině je to úplně jedno. :D

11.1.2024 13:59:21 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

The South Shall Rise Again - raritka
The South Shall Rise Again - raritka
Akt. cena: 699 Kč
Končí za: 11 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas