EN pravidla v PŘEKLADECH

@Herb  V rubrice s názvem PŘEKLADY se začaly hojně rojit pravidla v EN.

V záhlaví rubriky je stále ještě uvedeno: 

Info: Děkujeme za sdílení cizojazyčných materiálů, nicméně dle interních pravidel budeme schvalovat pouze materiály v CZ/SK/PL. V ostatních případech pouze pokud je autor uživatel ZH nebo jsou tyto jinde nedostupné. Děkuji za pochopení.”

Zajímalo by mě, jak to tedy je? 

20.9.2023 01:47:51

mh

@Zeus Tak třeba mně tohle chování celkem vadí, radši mám přímé stažení a otevření lokálně v programu, který si sám zvolím (takhle se totiž jedná většinou o dvojí stahování — nejprve kamsi do tempu, aby se to mohlo otevřít v implantovaném prohlížeči, a podruhé, když si to chci stáhnout pod normálním jménem), ale jsem schopen ho akceptovat (tím spíš, pokud to jinak nejde).

30.11.2023 12:44:41

@Zeus, @zacinajici: Ne, to určitě nechceš, protže se to vlastně stahuje tak jako tak, ale máš to jenom v prohlížeči. To už se to může stáhnout klasicky a potom si to prohlédnu v preferovaném prohlížeči, jak píše @mh. :)

30.11.2023 16:25:12

@peca Představ si, že existuje i skupina lidí, kterým vyhovuje přímé otevření v prohlížeči. Ani jedno, ani druhé není “jediné správné”.

30.11.2023 16:32:42

@peca mě to vyhovuje takto. 

A to, co nechci, je, aby mi někdo druhý vykládal, co já chci a nechci.

30.11.2023 17:13:26 | Upraveno autorem (porovnej)

@Herald Představ si, že existuje i skupina lidí, kterým vyhovuje závodit na okruhu v traktoru místo závodních speciálů. Ani jedno, ani druhé není “jediné správné”. 
Jen pro mne jedno o trochu správnější.

"Google Chrome je víceplatformní webový prohlížeč vyvíjený společností Google." Jde používat i na jiné věci, ale web je prostě o trochu správnější než dokumenty. Tudíž jednoznačně preferuji stáhnutí. ;-)
A jak to řeší chudáci lidi na unixu/linuxu, kde je hlavní filozofie "Vždy je lepší vytvořit program, který provádí dobře jen jeden úkol."

30.11.2023 18:08:30

Argumentace" stahujete soubor dvakrát" je v souvislosti s prohlížečem opravdu směšná, jelikož při brouzdání stahujete více smetí, než většina tuší :-D

Každý obrázek, nebo fotografii před stažením do své určené složky otvírám v novém okně, abych si udělal představu o rozlišení.

Proč soubor stahovat a pak mazat, když se náhled smaže sám.

Třeba je na to jiný fígl, ale já používám tento.

30.11.2023 18:27:48 | Upraveno autorem (porovnej)

@zacinajici: To “nechceš” byl ode mě řečnický obrat. Mě prostě funkce, kdy kliknu a bez optání se mi soubor otevře v okně vyloženě vytáčí. Vyžaduje ode mě další naprosto zbytečnou interakci.

Bohužel, zatímco si lze nastavit automatické otevření souboru po stáhnutí jak v prohlížeči, tak třeba v pdfreaderu, tak po implicitním otevření v prohlížeči to musím řešit ručně. Proto to považuji obecně za špatné chování (ne tvoje pochopitelně). 

30.11.2023 19:17:55

Vybíráme z Bazaru

Bang! kostková hra
Bang! kostková hra
Akt. cena: 3 €
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas