Revell KLAR

zdravíčko ludia mám problém. Kúpil som si k vianociam warhammer fantasko štartér. A neskôr aj farby Revellky. Farbí sa s nimi celkom fajn akurát mi vadí že musím dávať viac náterov. Podla origo videi čo su na youtube ako malovať figurky tak tam ked to pozerám malujú citadelkami a chytajú super hned na prvý krát.
Ale to nieje ten hlavný problém. Problém mám s farbami typu KLAR.
Kúpil som si 2 aby som mal krv a zlato. Takže :
Revell KLAR 730 a 731
S tým sa vôbec nedá malovať neviem či to treba neako špecialne zriediť alebo čo ale proste čo.
Malujem a výsledok žiadny. Bud to nemaluje vôbec alebo to maluje hrozne. Nehovoriac že na čierny podklad to vôbec nechytí. Na striebro a svetlý podlklad to ide ale hrozne. Najskôr som myslel že su to washky tak som to trošku nariedil lebo sú dosť lepkavé a hustejšie ako ostatné farby od revell, a výsledný efekt 0. Ešte menej to farbilo ako predtým. Poradte ale asi my opviete že ich nemám kupovať a na warhammer kupiť citadelky :)
DAKUJEM
11.1.2011 18:49:18

Loselfos
To ti chválím,já sem na tom stejně akorát v opačném ranku. Od letadel k deskovkám:-)))

12.1.2011 12:52:49

rbx

vance
tady mas priklady primo od nich:
http://www.thearmypainter.com/gallery.php?gtId=2

12.1.2011 12:55:19

Figurky
Dal sem k obrázkům WowBG 2 fota figur. Začal sem s nima,ještě nemají finální lak a hotové podstavce. Čekají na schválení.

14.1.2011 11:37:36

Vybíráme z Bazaru

Dead of Winter
Dead of Winter
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas