obaly na karty

Nevíte někdo, kde sehnat čiré obaly Ultra Pro, ale ty pevné? Na planetě her mají jen ve velikosti Yu-Gi-Oh, ale já potřebuji ty standardní. V Černém Rytíři a Outpostu mají jen Platinum a Economy a ty jsou moc měkké :(
11.5.2009 19:23:58

pecovarhy
já jsem schopen porovnat jen FFG vs. Mayday Standard Thickness (po 100 ks) a u tohoto srovnání je to trefně řečeno nebe & dudy, protože FFG jsou mnohem pevnější a silnější, v rozměrech problém není Mayday mají širokou škálu rozměrů podobně jako FFG.

Co se týče srovnání FFG vs Mayday Premium Thickness (po 50 ks), tak to nevím. Ale prý jsou o 125% procent silnější než ty standard, takže se už možná vyrovnají FFG.

9.6.2011 18:00:53

srovnání obalů
Jsem podobného názoru jako Beholder. Mayday obaly jsou sice na rozměr, karta v tom neplave, ale jsou to oproti obalům FFG takové tenké sáčky. Já osobně jsem raději ochotná si připlatit za kvalitnější.
Ale chápu, že někam kde bude velký pohyb her a hráčů a málo peněz mohou Mayday obaly stačit.

10.6.2011 12:48:49

Mayday obaly
Mayday obaly byly pro mne velkým zklamáním. Měl jsem jich 8 paklů různých velikostí. Celkově 10% (+/- pár kusů) mělo špatný rozměr. Asi o 1mm menší. Karta pak byla viditelně prohnutá. Několik dalších obalů (což se různilo, takže tady už kazovost neznám) se na boční straně roztrhlo. Mayday už nechci ani vidět. Což je smutné, protože velikostně pasovaly perfektně. Ale k čemu to je dobré, když to pak nesedí a jsou měkké :(

2.8.2011 22:56:48

Vybíráme z Bazaru

Too Many Bones - Lab Rats
Too Many Bones - Lab Rats
Akt. cena: 670 Kč
Končí za: 22 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas