ZATROHRANÍ v Ostravě

Haló, haló. Zvažujeme v Korunce v Ostravě uspořádat tzv. "Zatrohraní" (zatím pracovní název).
Akce by byla víkendová (pá - ne) v Ostravě, v SVČ Korunka (sídlí tam i náš klub).
Termín pravděpodobně půlka května. Chtěli byhom "zatrolence" pozvat na východ (ze Slovenska na západ a z Polska na jih ;-))
Detaily se ještě dopilují. Hlavní, čím by se tato akce určitě lišila od Zatroconu je, že v Korunce lze nocovat - ovšem systém spacák a karimatka (samozřejmě v oddělených prostorách od hraní). Systém je to podstatně levnější, ale pro náročné bychom zjistili i nějaké tipy na přespání v hotelu, ale není to naše priorita.
Prosím napište své náměty, načerpáme inspiraci a rozhodneme, zda Zatrohraní uspořádat či ne.
Děkuji
17.1.2011 02:31:15

hotel
taky myslím, že by to bylo lepší (přiznávám jsem tak trošku princezna na některé věci) - teď to bylo ideální pokoj, jídlo + jedna velká místnost na hraní (to bylo lepší než pardubice) a hlavně nepřetržitá možnost hraní, byť jsem ji nevyužila


??? nebylo by v Ostravě nějaké místo - koleje apod. - kde by se to dalo po zkouškovém co se studenti rozprchnou uspořádat?

17.1.2011 14:57:33

Motivace
Z Ostravy znám jen nádraží Svinov, kde jsem jednou přestupoval (a málem zabloudil). Že bych tedy zajel objevovat nové kraje? Spaní na conech ve spacáku na zemi už jsem si taky užil dost, ale momentálně je to pro mě klíčový cenový rozdíl, jestli ano nebo ne (zvlášť při té dálce). Ruka nahoru.

17.1.2011 14:57:47

palec nahoru
Z Havířova/Brna je to kousek, takže pokud bude termín v pohodě, tak moc rád a ještě jednou rád dojedu :-)

7.2.2011 15:41:08

ZATROHRANÍ
My o tom uvažujem, ale potřebovali by jsme znát bližší termín protože je to doba kdy už se začíná blížit zkouškové období. Spaní by jsme si zařídili asi u známých nebo v nějakém penzionu, ale na zemi v herně už ne. To tak někdy před 10 lety. :)

8.2.2011 20:08:21

Něco snad vymyslíme
teď na herní akci na Bílé zkusíme dát hlavy dohromady a vymyslet konečnou verzi. Nejsem sice hlavní organizátor a klika v Korunce, ale docela jsme o dané akci s Caulym diskutovali a snažili se přijít na nějaké vhodné typy na ubytování. Určitě se nechce akce konat mimo budovu Korunky, protože těch her je tolik, že se už nevlezou ani do toho tranzitu co miváme k dispozici a myslím, že jednoroční stěhování ve formě Beskydských hrátek klukům stačí nadhlavu. Navíc v Korunce je plno prostoru k hraní a při veliké účasti je možné využít sál, kde se v minulost hrála kvalifikace na Čtyřpohár. Jsou tam sociálky včetně sprch. Těžší je to s ubytováním mimo budovu, protože v části Mariánské hory nevíme o žádném cenově rozumném ubytku, jasně hned za rohem je hotel Harmony, ale to je asi trošku vyšší cenová kategorie. Studenstské koleje jsou na druhém konci Ostravy. Chápu lidi co chcou mít komfort na přespání, sám jej na herních akcích vyhledávám, ale ne vždy je to možné. Zkusím se podívat na nějaké stránky o ubytování, ale moc tomu nedávám.

9.2.2011 06:57:53

ubytování
No souhlasím s Parxelem a Rbx a jim podobnými, že dám raději 350 za hotel než 50 za spacák. Na horách mi to nevadí, ale na takovýchhle akcích se raději v klidu vyspím a odpočinu. V Ostravě jsem ale naštěstí domácí nicméně požadavky na ubytování plně chápu.

9.2.2011 10:07:14

Ubytování
Tak jsem letmo kouknul do mapy a v okolí Korunky jsem našel tři penziony. U všech mi vyšla cena pro dvě osoby cca 1000 Kč/noc. Pro jednoho někde 500-800 Kč/noc.

9.2.2011 11:01:08

ostravské Zatrohraní

Určitě bych se zúčastnila.

Spaní bych asi pořešila z místních zdrojů - domů bych nejela, ale v Ostravě mám hejno přátel a známých a někam bych se nasáčkovala. Akorát musím provést selekci, kdo přežije, že se dostavím k přespání s tupým pohledem tak kolem třetí ráno....

10.2.2011 11:29:42

Spani
Se spanim Vam rad poradim. V okoli Korunky existuje pomerne hodne ubytoven, pokud Vam hotely pripadaji drahe, zrejme Vam uz zadna jina moznost nezbyva.

1] http://www.ubytovnasalamoun.cz/ - naproti od Domu energetiky, kousek od budovy Atlas
2] dalsi ubytovna je na Vystavni ulici kousek od budovy Atlas hned jak stoji bus c.39
3] dalsi je pod korunkou smerem ke Scontu vedle policajtu

Vsechny zminene ubytovny jsou dostupne do 10minut od Korunky pesky.

28.3.2011 15:25:09

Bude???
Něco nového??? Bude Zatrohraní v Ostravě??? Květen se blíží a volné víkendy pomalu ubývají....

28.3.2011 21:45:40

Oživuju téma zoufalým výkřikem...

kdykoliv kromě 13.-15.5.

Tak co, Cauly, šlo to k ledu, nebo se bude konat?

28.3.2011 21:50:29

Nechci být pesimista ...
... ale z absolvovaných akcí vím, že je nejlepší hraní v budově, kde je i ubytování. A vzhledem k tomu, že v Korunce s ubytováním nelze počítat (protože valná většina odmítá nějaké hromadné spaní ve spacácích někde na zemi), tak si osobně myslím, že nejlepší je opravdu nějaký penzion nebo chata tak, jak se doposavad všechny Zatroconí akce konaly.

29.3.2011 08:17:48

Bude?
Taky bych se rád zeptal, jak to vypadá?

13.4.2011 09:28:02

AHOJKI
Po debatě (vnitřní) a ohlasu (zdejším) jsme se rozhodli květen uložit k ledu. Ale pracujeme na termínu v září, kde bychom chtěli udělat akci i se spaním, jídlem, hosteskama, thajskýma masážema atp., aby se i naši západní přátelé cítili u nás na východě jako doma. ;-)))
Jakmile bude přesný termín ihned ho oznámím!
P.S. A promiňte, že jsem nereagoval dříve - na mne je lepší se obracet do pošty. Na diskuze moc nechodím.

18.4.2011 23:14:08

Thajské hostesky
beru!

18.4.2011 23:46:07

rbx

Cauly
koukam, ze se obcas vyplati pockat a trochu si zareptat :-) povzbudi to pak k velkym vykonum. Na hostesky i masaze jsem zvedav a beru te za slovo :-)))

19.4.2011 00:11:07

cauly
To zni dobre:) Zajimave je, ze ja jako pravidelny ucastnik vasich akci jsem se blondatych hostesek ani thajskych maserek nikdy nedockal. Koukam Prazaci maji preferencni pristup;)))

19.4.2011 00:31:12

Anekene
podle toho jak tu lidi brblali, tak jsme si říkali že Pražáci právě nepřijedou a více zbyde na nás, tak Cauly sehnal thaiky, zřejmě přes kontakty z lázní :-))

19.4.2011 07:51:33 | Upraveno autorem (porovnej)

aneken
Navstevnici ze zapadu plati v eurech, zatimco tys nam vzdycky dal jen Kc.
P.S. Ted si vzpominam, a co ta bloncka a zrzka pri te podvodni masazi, to uz si nepamatujes?

19.4.2011 09:10:43

rbx

Cauly
tak ted to nechapu, aneken bydlici v Praze plati v Kc a rbx, bydlici na zapad od Prahy, okres Beroun, tak brblal a plati v eurech? No to je hnus velebnosti! To ja to pozenu vejs! :-))

19.4.2011 10:43:54

rbx
no jo, Aneken je naplavenina. Ale nam stale tvrdi, ze srdce ma moravske ;-) A pokud mas moravske srdce i ty (jeste se da primhourit oko nad srdcem slezskym), tak muzes platit v ceskych. Ale pak uz neni zaruceno Thajsko. ;-)

19.4.2011 11:08:46

to Cauly
A je ti jasné, že v září je Essen a hodně lidí se chystá do Essenu a herní obchodníci blázní už 14 dní předem. A nevím jestli lidi co pojedou do Essenu si budou ochotni v jednom měsíci vzít volno na dvě akce a dvě akce financovat. Nechci být skeptický, ale raději na to předem upozorňuji. Podle mne je září vzhledem k Essenu dost nešťastný termín.

Byl bych nerad abych byl zase za brblu, notabene, když jsem z Ostravy a stát mne to nic nebude a přijít tam můžu i z práce. Vzhledem k přespolním je na to třeba ale upozornit.

19.4.2011 11:20:30

kren
Essen v zari? Vzdycky byl na konci rijna.
Na zacatku rijna je Deskohrani v Praze, takze bychom chteli Thajsko uskutecnit do poloviny zari, nejpozdeji 3.vikend v zari.

19.4.2011 11:34:31

ad Essen
Já jsem ale matěj :(. Mě to nějako momentálně vynechalo. Já jsem měl dneska nějak zafixováno, že po září je listopad a že těsně před začátkem listopadu je Essen. A on je tam mrška mezitím ještě říjen. To bude asi tou mou přepracovaností. Takže beru zpět :) a jako bych nic neřekl.

A můžeš aspoň naťuknout, kde to tedy bude?

19.4.2011 11:42:18

kren
no, mame rozpracovane dve mista - zari je stale dost zadany mesic. je to blizko Ostravy. Jakmile buxe vse potvrzeno i od provozovatele zarizeni (pisemne), dam vedet

19.4.2011 11:49:44

Vybíráme z Bazaru

Temne znameni
Temne znameni
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 6 dnů

Offcanvas